9 seeria traktorid

Tõhus jõuülekanne

Tõhus jõuülekanne

Loodud eksklusiivselt 9. seeria traktoritele, on e18™ käigukast järeleproovitud tööloom, mis on täiustatud, et tulla toime uute mootorite suurema võimsuse ja pöördemomendiga.

Tohutu tööseadise suutlikkus

Tohutu tööseadise suutlikkus

9. seeria traktorid tulevad toime suurimate saadaolevate töövahenditega ning pakuvad tohutut veojõudu tänu suurele lisaraskuste valikule. Las numbrid räägivad enda eest: 9 tonni maksimaalset tõstevõimet, kuni 8 hüdraulilist SCV-d ja maksimaalne lisaraskus 30 390 kg.

Luksuslik sõidumugavus

Luksuslik sõidumugavus

Mugaval istmel on selg vähem pinge all ning naudite paremat kehahoiakut, mis annab mõnusama tunde ja hoiab teid erksana kogu päeva. Meie 9R traktorimudelid on saadaval John Deere ActiveSeat™ II istmega, mis kõrvaldab kuni 90% selga koormavast vertikaalsest liikumisest.

Nähtavuse etalon

Nähtavuse etalon

Nähtavuse osas ei tee me mingeid kompromisse. See saab alguse panoraamvaatest, valikulisest integreeritud esi- ja tagakaamerast ning ulatub kuni 360° LED-valgustusest 24 LED-töötulega, millel on 60% suurem luumenite arv parimas valgustuspaketis.

Intuitiivne juhtimine

Intuitiivne juhtimine

9. seeria on täis nutikat võimsust – kasutades keerukat põllumajandustehnoloogiat, et muuta traktoriga töötamine lihtsamaks ja efektiivsemaks kui kunagi varem. Kõik juhtseadised on hõlpsalt ligipääsetavad ning CommandCenter™ puuteekraan oma otseteedega ja kontekstipõhise spikriga muudab navigeerimise nii lihtsaks kui üldse võimalik.

Uuel tasemel automaatika

Uuel tasemel automaatika

Lisaks kõikidele Premium-aktiveerimisfunktsioonidele saate kasutada ka AutoTrac™-i pöörde automaatikat, AutoTrac™™-i tööseadise passiivset juhtimist, AutoPath™™-i ja MachineSynci.

 • 9R

  Selle võimsa ratastraktori mudeleid on laias valikus ja võimsusega kuni 691 hj. Lisavarustusse kuuluv HydraCushion™-i esisillavedrustus välistab hüplevuse, nii et kiirust pole vaja vähendada ka suurimal võimsusel töötades. Pikad tööpäevad mööduvad ka pingevabamalt avaras ja hästi varustatud kabiinis, mis on saadaval ka eriti mugava istmega ActiveSeat™ II.

  9R traktor
 • HydraCushion™ vedrustussüsteem

  HydraCushion™ vedrustussüsteemis on kasutusel elektrooniline ja kompuuterjuhtimine, mis jälgivad traktori funktsioone ja silla asendit. Nende sisendite alusel käivitab elektrisüsteem automaatselt hüdraulilised funktsioonid, et silda tõsta, langetada või paigal hoida.

  Hydracushion
 • 9RT

  9RT traktor sobib suurepäraselt sirget rada pidi raskete koormuste vedamiseks kerge mullaga põldudel, kus on vähe kallakuid ja põllu otstes on piisavalt ruumi, et ilma pinnast liialt nühkimata suure kaarega ümber pöörata. The AirCushion™ vedrustus isoleerib esiraami ebatasase maastiku konarustest, mis tagab enneolematult kõrgetasemelise sõidumugavuse.

  9RT traktor
 • AirCushion™ alusvankri vedrustus

  Kaks õhkpatja ja kõrgendatud tugevusega amortisaator siluvad kõik löögid. Täiendavat pehmendust lisavad eriti tugevad puksid, mis toimivad kahe roomiku puhul pöördetappidena.

 • 9RX

  Meie kõigi aegade kõige tõhusam 4 roomikuga traktor, koormamisvõimalustega kuni 30 391 kg. Selle kogu kontaktpind on kuni 119% suurem kui ratastraktoritel ja 42% suurem kui kahe roomikuga traktoritel. Haardumist kontrollitakse täielikult, koormuse all keerates ning tänu sellele on vallide tekkimine äärmistel ridadel minimaalne. Kitsas transpordilaius, maksimaalne teesõidukiirus 40 km/h ja 4-postiline kabiinivedrustus muudab põldude vahel liikumise lihtsaks.

  9RX traktor
 • Loodud tugevaks

  Tohutu võimsusega toimetulekuks on peamisel veorattal nüüd tugevamate poltidega 20 kinnitusava. Veoratta puksid ja rullikud on samuti uuendatud ja need on paksemast materjalist.

5G seeria

Tutvuge kõigi üksikasjadega

Uurige üksikasjalikult, mis teeb 9 seeria sedavõrd heaks – heitke pilk 9 seeria tootebrošüürile.

Toimingukeskus

Toimingukeskus

John Deere’i Operations Centeris leiate kiirelt olulised tööandmed, et suurendada teie äri läbipaistvust ja tootlikkust.

Teenused

Teenused

Uurige John Deere'i teenuste suurt portfelli.

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

Uurige lähemalt John Deere'i täppispõllumajanduse tehnoloogia rohkete kasutusvõimaluste ja eeliste kohta.