Iseliikuvad söödakombainid

Valides John Deere’i silokombaini investeerite enamasse kui esmaklassilisse masinasse. Te ühinete meeskonnaga. Meeskonnaga, mis pakub esmaklassilist teenindust ja tuge, et saaksite katkestusteta tööd teha. Kuid see pole veel kõik. Standardvarustusse kuulub veel midagi: John Deere’i konkurentsitu maine. Üks ettevõte. Üks nimi. Juba aastast 1837.

8000-seeria

Meie kliendid esitasid uue 8000-seeria jaoks selged nõudmised. Esmaklassiline jõudlus kuues põhivaldkonnas: kasutegur, sööda kvaliteet, mugavus, töökindlus, haarduvus ja kulutõhusus. See oli keeruline väljakutse. Ent usume, et saime sellega hakkama.

Lihtsalt töödelge!

Lihtsalt töödelge!

SUUREPÄRANE mis tahes kuiva materjali terade töötlus 3 kuni 29 mm hekslipikkusega.

HarvestLab 3000

HarvestLab 3000

Saagi niiskus võib ühel põllul kõikuda üle 20%, mis tähendab, et vaja on eri hekslipikkust, et tagada ideaalne silo tihendamine ilma hapniku juurdepääsuta. John Deere’i silokombainile paigaldatud HarvestLab 3000 võimaldab automaatset hekslipikkuse reguleerimist, sõltuvalt kuivaine sisaldusest.

JÕUDKE ROHKEM. GARANTEERITULT.

JÕUDKE ROHKEM. GARANTEERITULT.

DURA LINE

John Deere Dura Line saagivoolu sisekatted on nüüd saadaval kolmes paketis. Nende hulgas leidub ideaalne valik igaks tööks, olenevalt teie konkreetsetest saagikoristuse vajadustest. Lisaks on kõigil neil 3000 mootori töötunni või 5 kasutusaasta garantii*, olenevalt sellest, kumb täitub esimesena! Dura Line’iga jõuate rohkem. Garanteeritult.

* Garantii alla ei kuulu lõiketerad, noad, noahoidjad, siledad rullkaabitsad

Täpsema teabe saamiseks küsige oma John Deere edasimüüjalt!