Liikursilokombainid

John Deere’i silokombaini valimine tähendab enamat kui lihtsalt investeeringut maailmaklassi masinasse. Te ühinete meeskonnaga. Meeskonnaga, mis pakub esmaklassilist teenindust ja tuge, et saaksite töötada seisakuteta. Ent ka see pole veel kõik. Kauba peale tuleb veel midagi kaasa: John Deere’i konkurentsitu maine. Üks ettevõte. Üks nimi. Juba aastast 1837.

8000-seeria

Meie kliendid esitasid uue 8000-seeria loomiseks selged nõudmised. Nendeks oli esmaklassiline jõudlus kuues põhivaldkonnas: kasutegur, silo kvaliteet, mugavus, töökindlus, veojõud ja kulutõhusus See oli suur väljakutse,. kuid usume, et saime sellega hakkama.

Lihtsalt töödelge!

Lihtsalt töödelge!

SUUREPÄRANE mis tahes kuivmassi terade töötlemine 3 kuni 29 mm hekslipikkusega.

HarvestLab 3000

HarvestLab 3000

Saagi niiskus võib ühel põllul kõikuda üle 20%, mis tähendab, et vaja on eri hekslipikkust, et tagada ideaalne silo tihendamine ilma hapniku juurdepääsuta. John Deere’i silokombainile paigaldatud HarvestLab 3000 võimaldab kuivainesisaldusel põhinevat automaatset hekslipikkuse reguleerimist.

JÕUDKE ROHKEM. GARANTEERITULT.

JÕUDKE ROHKEM. GARANTEERITULT.

DURA LINE

John Deere’i Dura Line saagivoolu sisekatted on nüüd saadaval kolmes paketis. Nende hulgas leidub ideaalne valik igaks tööks, olenevalt teie konkreetsetest saagikoristuse vajadustest. Lisaks on kõigil neil 3000 mootori töötunni või 5 kasutusaasta garantii*, olenevalt sellest, kumb täitub esimesena. Dura Line’iga jõuate rohkem. Garanteeritult.

*Garantii ei kehti vastulõiketerale, lõiketeradele, lõiketera hoidikutele ega sileda valtsi kaabitsatele

Lisateavet saate oma John Deere’i edasimüüjalt.