Silokombainid - loodud hekseldama

spfh
Seeria 8000 silokombainid

Seeria 8000 silokombainid

Seeria 8000 on ehitatud kõige olulisemat silmas pidades: et võimaldada teil toota kvaliteetset silo tõhusamalt. Nautige püsivalt esmaklassilist lõikejõudlust võimalikult väikeste töökuludega.

Seeria 9000 silokombainid

Seeria 9000 silokombainid

Tänu tipptasemel põllukultuuride analüüsi- ja dokumenteerimisvõimalustele, võrratule söödakvaliteedile, erakordselt jõulisele teramuljurile ja silmapaistvatele mootoritele on 9000 seeria silokombainid valmis töö uuele tasandile viima.

Tulekul on suured allahindlused

Oleme piiratud ajaks koostanud Neli erimudeli pakkumise, millega võite säästa kuni 15 000 €. Vaadake pakkumist lähemalt ja leidke endale sobiv mudel.

9500 Pro: kogutõhusus, ilma AdBlue®-ta

9500 Pro: kogutõhusus, ilma AdBlue®-ta

Suurendage meie tipptasemel hekseldiga tootlikkust ja jõudlust. See i-valmidusega ja roolimisabi-valmidusega jõujaam on juba uusimatele G5 universaalekraanidele seadistatud. Sellel on tõhus automaatika, nagu Pro-Touch ja meie Premium LED-tulede pakett. DuraLine Premiumi kuluosad ja kõrgendatud tugevusega heedri ajam tagavad muretu ja kvaliteetse viljakoristuse.

8600 Pro: DLG-testitud jõudlus

8600 Pro: DLG-testitud jõudlus

Testitud läbilaskevõimega 239 t/h, pakub see mudel 8600 suurepärast jõudlust ja kokkuhoidu 0,47 l/t. See on i-valmidusega ja roolimisabi-valmidusega ja töötab uusimate G5 universaalekraanidega. Sellel on tõhus automaatika,
nagu Pro-Touch ja meie Premium LED-tulede pakett. DuraLine Premiumi kuluosad ja kõrgendatud tugevusega heedri ajam tagavad muretu ja kvaliteetse viljakoristuse.

8500 Pro: oota enamat

8500 Pro: oota enamat

Kogege põllukultuuri energiasäästlikku käsitsemist ja edasiliikumist kõigis põllukultuurides ja tingimustes. Mudelil 8500 on tõhus automaatika, nagu Pro-Touch ja meie Premium LED-tulede pakett. See on i-valmidusega ja roolimisabi-valmidusega ja juba uusimatele G5 universaalekraanidele seadistatud. Kivide tuvastus, DuraLine Premiumi kuluosad ja kõrgendatud tugevusega heedri ajam tagavad muretu ja kvaliteetse viljakoristuse.

8200 Pro: uus mootor, rohkem jõudu

8200 Pro: uus mootor, rohkem jõudu

Parandatud võimsusega mudelil 8200 on jätkuvalt suurepärane edasiliikumine ja põllukultuuri tõhusus ning sellel on ka heedri automaatne liitmik. See kõik on mõeldud uusimale John Deere'i G5 universaalekraanile ja sellel on meie Premium LED-valgustite pakett. DuraLine Premiumi kuluosad ja kivide tuvastus tagavad muretu ja kvaliteetse viljakoristuse, samas kui sellised funktsioonid nagu ProTouch lisavad tõhusat automaatikat.

Niiduheedrid

Niiduheedrid

Äärmiselt tõhusa rohukogumise jaoks on võimalik valida 6X 9 ja R-seeria kogurite vahel.

Maisiheedrid

Maisiheedrid

Maisiheedrid 300plus ja 400plus on maailmakuulsad oma võimsuse, usaldusväärsuse ja väikse hooldusvajaduse poolest.

Vilisesiloheedrid

Vilisesiloheedrid

Vilisesilo koristamine ei saaks olla parem kui Zürni ProfiCuti heedritega.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere’i Operations Centeris leiate kiirelt olulised tööandmed, et suurendada teie äri läbipaistvust ja tootlikkust.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Hankige reaalajas sööda ja sõnniku analüüs ning tehke töö ajal reguleerimisi, mis põhinevad värsketel ja väga täpsetel andmetel, mida kogutakse töö käigus lähiinfrapuna peegelduse (NIR) anduri tehnoloogia abil.

Varuosakataloog

Varuosakataloog

Kõik masinad, kõik mudelid, olenemata aastast. Kõik varuosad, mida oma John Deere’i edasimüüjalt vajate. Kariloomade, metsanduse, aianduse ja töökodade vajadused. Tutvuge meie laia valikuga.