9RX 590Traktor

  • 649 hj (477 kW) max mootorivõimsus (ECE-R120)
  • 6-silindriline 13,6 l mootor
  • 25,5 t ja teljevahe 4,154 m
  • Muljetavaldav 66 890 cm² rehvi toetuspind (pinnasesurve 0,420 kg cm² kohta), roomiku laius 914 mm

Esitage väljakutse oma hektarite loendurile!

9RX-il on tänu oma võimsusele, roomikute ehitusele ja lisaraskuste lisavarustusele kõik, mida vajate maksimaalse veojõudluse saavutamiseks koos madalaimate pinnasehäiretega. Selle jäljepindala on kuni 119% suurem kui ratastel ja 42% suurem kui topeltroomikutel. Haardumine säilib täielikult ka koormuse all pööramisel, mille tõttu on rea otstesse tekkivad vallid minimaalsed. Kitsas transpordilaius, 40 km/h maksimaalne maanteesõidu kiirus ja 4 posti kabiinivedrustus teevad põldude vahel liikumise lihtsaks.

Omadused

Vaatame lähemalt mõningaid funktsioone, mis tagavad parima kogemuse seeriaga 9RX.

Tõhus võimsus ja jõuülekanne

Tõhus võimsus ja jõuülekanne

Meie 13,6 l mootor JD14 tagab teile täieliku töökindluse ja suurepärase kütusesäästlikkuse ning võimaldab tõhusalt hallata kogu selles peituvat võimsust ja kuni 2954 Nm-ni ulatuvat pöördemomenti e18 käigukastiga.

9-seeria kabiin, teie lemmikkoht

9-seeria kabiin, teie lemmikkoht

Nautige suurepärast kabiini, kus on kasutusel G5Plus CommandCenter™ ja arvukad mugavusfunktsioonid, nagu 6,5-tolline digitaalne puuteekraaniga raadio integreeritud rakendustega Apple CarPlay ja Android Auto, 6.1 helisüsteem ja 4-postiline kabiini vedrustus.

Uuel tasemel automaatika

Uuel tasemel automaatika

Saavutage enneolematu tootlikkuse tase meie standardvarustuse funktsioonidega, nagu AutoTrac, muudetava määraga laotamine, sektsioonide juhtimine, ja täiustatud litsentsidega, nagu AutoTrac™-i pöörde automaatika, AutoTrac™-i passiivne tööseadise juhtimine, AutoPath™, MachineSync ja In-Field andmete jagamine.