Kombainid

Valige oma saagikoristuse staar 2022

Valige oma saagikoristuse staar 2022

Kas poleks aeg ära proovida 2022. aasta John Deere'i kombain? Pakkudes konkurentsitut parima jõudluse, kõikehõlmava tööaja toe, esmaklassilise mugavuse ja tõhusate täppispõllumajanduse tööriistade kombinatsiooni, muudavad need teie saagikoristuse tööd.

T-seeria: 50-TONNINE KOMBAIN

T-seeria:

50-TONNI KOMBAIN

S-seeria

S-seeria

75-TONNI KOMBAIN

X9-seeria

X9-seeria.

100-tonni kombain

Kaks kombaini
HARVEST PROMISE

Asenduskombain: meie turul juhtival kohal olev Harvest Promise’i pakett kuulub kõikide uute kombainide standardvarustusse.

EXPERT CHECK

Ekspertkontroll optimeerib teie kombaini järgmiseks viljakoristushooajaks ettevalmistamist. Meie spetsiaalse väljaõppe ja sertifitseeritud ülevaatuseksperdid teavad, millistele komponentidele erilist tähelepanu pöörata – tänu John Deere’i arenenud tööriistadele, mis on arendatud välja tuhandete saagikoristuste ajal kogutud kogemuse põhjal.

VARUOSAD 24 TUNNIGA

Investeerisime suurimasse varuosade logistikavõrgustikku põllumajanduses. Meie varuosade laoseis on parem kui kellelgi teisel, kuna meil on põldudel töötamas rohkem masinaid, kui ühelgi teisel tootjal. See tähendab, et tarnime püsivalt rohkem kui 97% kõigist tellimustest 24 tunni jooksul.

ASENDUSMASIN

Kui varuosad toimetatakse kätte liiga hilja, anname teile varumasina. Erinevus seisneb selles, et me ei maksa ainult töövõtjale, vaid hoolitseme kõige eest. Meie edasimüüjatel on varuks õiged kombainid koos õige suurusega.

KOOLITUS

Tehases väljaõppe saanud eksperdid pakuvad professionaalset sõiduväljaõpet mitte ainult uue kombaini tarnimise ajal, vaid nad on kättesaadavad värskenduskursusteks hooajast hooaega.

SPETSIALISTID KOHAPEAL

Sertifitseeritud edasimüüjate juures on täisajaga tööl tehases väljaõppe saanud saagikoristusspetsialistid, kes seadistavad teie kombaini enne hooaja algust. Nad külastavad teid ka hooaja jooksul, et tagada teie masina pidev optimaalne jõudlustase.