Kombain-harvesterid

Täiuse kood: meie kombain DeereNA

Meie kombain-harvesterides T5, T6, S7 ja X9 on nüüd kasutusel X9 uus stiil ja kabiini kujundus, sealhulgas massiivne ja suure eraldusvõimega G5Plusi ekraan. Uued tõhusad JD9X- ja JD14X-mootorid aitavad teil HarvestMotion™-i ja Harvest IPM-i tehnoloogia abil edasi liikuda ning kõigil meie kombainidel on mitmekülgsed heedrid ja kiire teravilja käitlemise võimalused, et teie põllumajanduspotentsiaal oleks kooskõlas teie suurte eesmärkidega.

Mudelid

X9 kombainid

Saavutage oma kõrgeimad viljakoristuse eesmärgid meie X9 lipulaeva tipptasemel ennustava automaatika ja uusimate tehnoloogiliste uuendustega’. Tutvuge kõikide nende funktsioonidega, mis on loodud teie saagikoristuse taseme ja tõhususe tõstmiseks.

Mudel

S7 kombainid

S7 täiustatud tehniliste lahenduste ploki abil, mis hõlmab saagikoristuse seadete automaatikat ja ennustavat liikumiskiiruse automatiseerimist, saab iga juht nüüd töötada ekspertide tasandil. Avastage S7 kombaini erakordne saagikoristustehnoloogia.

Transportöörid

T5 | T6 kombainid

Nautige avaraid vaateid, vaiksemat kabiini, luksuslikke istekohti ja suure eraldusvõimega digitaalset tööruumi. Meie mitme trumliga klahvkombainid T5 ja T6 pakuvad tõhusaid saagikoristuse uuendusi mugavas Premium-kabiinis.

Seotud teemad

Teratuvastus

Teratuvastus

John Deere HarvestLab mõõdab valgusisaldust reaalajas. See võib aidata teil teha toiteainete käitlemise, seemnesortide valiku ning põllukultuuride turustamise ja ladustamise kohta teadlikumaid
otsuseid.

Connected Support

Connected Support

Vaadake, kuidas teie edasimüüja saab kasutada teenust JDLink™ Connectivity, et pakkuda kaugjälgimise teenuste valikut teie saagikoristuse logistika parandamiseks.

Nutikas põllumajandus

Nutikas põllumajandus

Tehnoloogia võib aidata teil saagikoristusandmete põhjal plaanida oma järgmise hooaja istutamist ja külvamist.