TimberManager

TimberManager

Ära kaota ülevaadet metsast.

TimberManager on ettevõtte omaniku vaade töökohale.

TimberManager.deere.com

Masina dokumentatsioon TimberManageris

Süsteem kuvab esmalt aktiivsete masinate loendi, mille kaudu saate vaadata konkreetse masina üksikasjalikke juhendeid. Harvesteride juures on ka tehases paigaldatud harvesteri lõikepea dokumentatsioon.

Keele saab valida otse kasutajaliideses, saadaval on väljaanded kõigis toetatud keeltes. 

Masinate loend

Alati uusimad väljaanded

Kogu masina dokumentatsioon (kasutusjuhendid, skeemid ja muud abimaterjalid) on nüüd peale masina kättesaadavad arvuti või tahvelarvuti kaudu. TimberManageri peamenüüs on dokumentatsiooni link, kuid võite ka aadressil manualportal.deere.com otse sisse logida. Sisselogimiseks vajate keskkonna MyJohnDeere kasutajatunnust.

Süsteemi kasutamine on väga lihtne. Leiate kiirelt vastused igapäevast hooldust puudutavatele küsimustele näiteks masinapõhisest dokumentatsioonist.

Süsteem on kõigile keskkonnas MyJohnDeere registreeritud organisatsioonide ja aktiivsete masinatega klientidele tasuta. Veebipõhine süsteem on  alati ajakohane.  

TimberManager aruanne

Mets silma sees

Kas olete huvitatud kasumlikkusest?

TimberManageri aruandest näete olulist infot oma masinate töötamise kohta. Aruanne ütleb teile täpselt, kui tootlikud teie masinad on. Selle info abil saate langetada oma äritegevuse jaoks vajalikke otsuseid.

ikoonid

TimberManager'i aruande peamised mõõdikud

  • töötunnid
  • kuupmeetreid kokku
  • keskmine tüve suurus
  • tüvesid kokku
  • kuupmeetreid tunnis
  • tüvesid tunnis
  • keskmine kütusekulu liitrites tunni kohta
  • kütusekulu liitrites kuupmetri kohta
  • kogu kütusekulu (metsaveotraktorid)
  • mootori tühikäigu aeg

Vaade metsale ülalt

Raielangi alustamine

Kui tööd on loodud kogumiskohas alustatud, on töövõtjal reaalajas ülevaade töö edenemisest aktiivsetel raielangidel.

TimberManageri mobiilivaade

Raielangi edenemine

Töövõtjal on reaalajas info töö edenemisest ja eeldatavast lõpetamise ajast. Teadetepaneeli abil on lihtne hoida otsekontakti raielangiga.

TimberMatic maps iconTimberMatic Kaardid võimaldab masina operaatoritel reaalajas ülevaadet raielangile. Metsalangetustraktori andurite kogutud andmed ja toodangu täpne GPS-põhine asukoht edastatakse masinast automaatselt läbi TimberMatic Kaardid rakenduse metsaveotraktori juhile. Masinate vahel toimub andmete värskendamine pilveteenuse kaudu ja kõik samas töötavad operaatorid näevad langetatud sortimenti iga noti täpse asukohaga reaalajas.