Nutika põllumajanduse lahendused

Nutika põllumajanduse lahendused

Teie nutika põllumajanduse teekond algab siit


Kui soovite alustada täppispõllumajanduse kasutamist, olete õiges kohas!

Täppispõllumajanduse tehnoloogiat on lihtne kasutada ning see aitab teil kavandada, jälgida, teha ja analüüsida põllumajandustoiminguid terve aasta vältel. Samuti mõistate paremini kliimamuutustega seotud väljakutseid, mis mõjutavad põllumajanduse tulevikku.

Suurem saagikus

Suurem saagikus

Täppispõllumajandus võimaldab teil optimeerida seemnete, väetise, kemikaalide jms sisendid, nii et need vastaksid teie põldude vajadustele ja saaksite maksimeerida saagikust.

Parem finantshaldus

Parem finantshaldus

Nutika põllumajanduse tehnoloogiad pakuvad väärtuslikku haldusteavet masinate kasutamise ja sisendite kohta, et muuta kulud läbipaistvamaks ja täiustada otsuste tegemist.

Parem jätkusuutlikkus

Parem jätkusuutlikkus

Täppispõllumajandus võib säästvama põllumajanduse huvides oluliselt vähendada kütusekulu ja sisendite (nt väetised ja kemikaalid) liigset kasutamist.

Roolimisabi lahendused

Roolimisabi lahendused

Vältige vahelejätmisi ja ülekatteid – järgige samu radasid iga kord täielikus vabakäerežiimis. Oleme laiendanud oma juhtimisvalikut lahendustega kõigi seadmemarkide jaoks, et pakkuda väga suurt täpsust.

Roolimisabi lahendused

Automatiseerimissüsteemid

Vältige korduvate toimingutega kaasnevat pinget meie kontrollerite ja programmeeritavate seadmetega. Need aitavad teil optimeerida masina jõudlust ja kõrvaldada kulukad vead.

Kohapõhine põllundus

Kohapõhine põllundus

Uurige välja, kuidas mitmest allikast saadud põlluandmeid kasutatakse muutuvate kulunormide kaartide loomiseks, mis võimaldavad põllu individuaalsete alade haldamist, et parandada kasvu ja saagikust.

John Deere teeb täppispõllumajanduse teie jaoks lihtsaks

Oleme loonud rea lühikesi videoid, mis selgitavad meie täppispõllumajanduse tööriistade mõningaid eeliseid. Huvipakkuva piirkonna leidmiseks kerige lihtsalt läbi parempoolse loendi.