9RX 770Traktor

  • 847 hj (632 kW) max mootorivõimsus (ECE-R120)
  • 6-silindriline 18 l mootor
  • 33,5 t ja teljevahe 4,260 m
  • 0,58 kg/cm² minimaalne staatiline pinnasesurve

Hari paremini

Meie 9RX 710, 770 ja 830 on John Deere’i võimsaimad tootmistraktorid. Uue e21 PST käigukastiga JD18 mootori ja ümberkujundatud veermiku kombinatsioon tagab võrreldamatu veojõu haakelatilt ilma DEF-lisandit kasutamata. Teie jaoks tähendab suurem võimsus laiemaid tööseadiseid, vähem põllul viibimise aega ja vähenenud tööjõudu, saavutades samal ajal rohkem kui kunagi varem. 30-tolliste roomikutega traktorite kogulaius on alla 3,0 meetri.

Omadused

Vaatame lähemalt mõningaid funktsioone, mis tagavad parima kogemuse seeriaga 9RX.

Tõeline võimsus

Tõeline võimsus

Võimas mootor JD18X ei vaja DEF-lisandit. Koos uue e21 PowerShifti käigukasti ja ümberkujundatud veermikega tagab see haakeraua erakordse tõmbejõu.

Esmaklassiline kabiin

Esmaklassiline kabiin

Uus täiustatud vedrustusega kabiin CommandView 4 Plus pakub senisest veelgi parema nähtavuse ja avarusega enneolematut sõidumugavust ja puhast sõidurõõmu. Nautige arvukaid mugavusfunktsioone, nagu G5Plus CommandCenter™, 6,5-tolline digitaalne puuteekraaniga raadio integreeritud rakendustega Apple CarPlay ja Android Auto ning 6.1 helisüsteem.

Täppispõllumajanduse funktsioonid

Täppispõllumajanduse funktsioonid

Tänu StarFire™-i integreeritud vastuvõtjale, G5PlusCommandCenter™-ile ja JDLink™-i ühenduvusele on 9RX-i seerial juba kõik, mida vajate kiireks alustamiseks täppispõllumajandusega. Saavutage enneolematu tootlikkuse tase meie standardvarustuse funktsioonidega, nagu AutoTrac, muudetava määraga laotamine, sektsioonide juhtimine, ja täiustatud litsentsidega, nagu AutoTrac™-i pöörde automaatika, AutoTrac™-i passiivne tööseadise juhtimine, AutoPath™, MachineSync ja In-Field andmete jagamine.