Murutraktorid

Riding Lawn Equipment

Tõestatud ajasäästjad

Olgu tegu meie suure või väikese murutraktoriga, need kõik on oma aiasõbraliku lihtsuse, mugavuse ja juhitavuse juures ühtlasi ka tugevad ja vastupidavad.

 

 

Sobiv niiduk teie kinnistule

Kui tahate tunda uhkust oma kodu ja aia väljanägemise üle, tuleb hooldusele paratamatult pisut aega pühendada. Õigete tööriistadega on nende tööde tegemine puhas rõõm, ning saate need kiiresti tehtud. Meie murutraktoritel ja nullpöörderaadiusega murutraktoritel on kõigil omad eelised. Vaatame, mida nad teie heaks teha saavad, et saaksite välja mõelda, mis teile sobib.

Lawn Tractors

Murutraktorid

Kas teie suuremat sorti kinnistul on kallakuid ja künkaid? Meie võimsad murutraktorid on need, mida vajate, kui ei soovi tervet nädalavahetust niitmisele pühendada. Nad sõidavad üsna sarnaselt autoga, nii et saate hüpata sisse ja teha kiiresti ja lihtsalt ära mis tahes suurusega tööd.

Zero turn mowers

Nullpöörderaadiusega murutraktorid

Kas teil on palju puid, põõsaid ja lillepeenraid, millest mööda manööverdada? Kui see on nii, siis säästab meie nullpöörderaadiusega murutraktori reageerimisvõime ja kitsas pöörderaadius teie aega – otsitava täpsuse saavutamiseks on vaja ainult ühte käiku.