9RT 590Traktor

  • 649 hj (477 kW) max mootorivõimsus (ECE-R120)
  • 6-silindriline 13,6 l mootor
  • 20,6 t ja teljevahe 2,947 m
  • Eksklusiivne AirCushion vedrustus, mis isoleerib traktori sõitmise ajal järskudest põrutustest

Ebatasasel pinnasel kiirem

Kui teie prioriteediks on sirge veovõime tasasel pinnal, ei ületa 9RT-d miski. AirCushion™-i vedrustussüsteem isoleerib kogu esiraami ebatasase maastiku konarustest, võimaldades igal roomikul sõltumatult töötada. 9RT suudab pöörata ka ümber oma telje, muutes selle oma suuruse kohta erakordselt manööverdusvõimeliseks.

Omadused

Vaatame lähemalt mõningaid funktsioone, mis tagavad parima kogemuse seeriaga 9RT.

Tõhus võimsus ja jõuülekanne

Tõhus võimsus ja jõuülekanne

Meie 13,6 l mootor JD14 tagab teile täieliku töökindluse ja suurepärase kütusesäästlikkuse ning võimaldab tõhusalt hallata kogu selles peituvat võimsust ja kuni 2723 Nm-ni ulatuvat pöördemomenti e18 käigukastiga.

9-seeria kabiin, teie lemmikkoht

9-seeria kabiin, teie lemmikkoht

Nautige suurepärast kabiini, kus on kasutusel G5Plus CommandCenter™ ja arvukad mugavusfunktsioonid, nagu 6,5-tolline digitaalne puuteekraaniga raadio integreeritud rakendustega Apple CarPlay ja Android Auto, 6.1 helisüsteem ja AirCushioni vedrustussüsteem 340 mm vedrustuse käiguga.

Uuel tasemel automaatika

Uuel tasemel automaatika

Saavutage enneolematu tootlikkuse tase meie standardvarustuse funktsioonidega, nagu AutoTrac, muudetava määraga laotamine, sektsioonide juhtimine, ja täiustatud litsentsidega, nagu AutoTrac™-i pöörde automaatika, AutoTrac™-i passiivne tööseadise juhtimine, AutoPath™, MachineSync ja In-Field andmete jagamine.