Operations Center

Säästke aega

Hallake masinaid

Nutikamad otsused

Jagage teadmisi

Teenindage kliente

UUS - digitaalne põlluraamat

UUS - digitaalne põlluraamat

Nüüd saate lisada kõik oma lõpetatud tööd otse meie rakendusse, kus need salvestatakse turvaliselt ühte kohta ja kus neile on lihtne juurde pääseda igal ajal ning igasuguse seadmega.

UUS - ISOXML-i importimine

UUS - ISOXML-i importimine

Importige dokumentatsiooniandmeid otse Claasi, Case IH, New Hollandi, Fendt Vario, CCI või Kvernelandi terminalidest ja vaadake neid kõiki mugavalt ühes asukohas.

Säästke aega

Planeerige töid ette ja saatke tööteave otse konkreetsetesse masinatesse. Teie töös ei tule enam ette mingeid viivitusi põllul seadistuste tegemisel ega arusaamatusest või puudulikust teabest tingitud vigu.

Save Time

 

Lisateave

Laienda kõikAhenda kõik

digitaalne põlluraamat. Nüüd saate kõik oma lõpetatud tööd otse rakendusse lisada

TEIE ENDA PÕLLURAAMAT

Nüüd võite pastaka ja paberiga hüvasti jätta ning salvestada kõik oma põllumajanduse andmed turvaliselt Operation Centerisse. Lihtsalt lisage lõpetatud töö otse Operations Centerisse, et luua omaenda digitaalne põlluraamat, mis on kättesaadav igast seadmest – nutitelefonist, tahvelarvutist või lauaarvutist –, olenemata teie asukohast. Peale selle saate vaadata andmeid iga hooaja kohta eraldi, et neid hõlpsasti võrrelda, ja jälgida kogu töö jõudlust.

 

 

Salvestage kõik

Põlluraamat salvestab teabe juhi, masina, põllu, kliendi ja põllukultuuri sordi kohta. Peale selle ka kemikaalide, tööseadise, aja, kuupäeva ja palju muu kohta.

 

Kohandage oma vaadet

Vaadake loendist iga hooaja teavet ning kasutades põllumajandusettevõtte, põllu, toote ja sordi filtreid, valige enda jaoks kõige meelepärasem paigutus.

 

Jagage hõlpsasti andmeid

Jagage andmeid muudes failivormingutes – Shapefile-, PDF- või XLSX-vormingus –, nii et partnerid saaksid teid analüüsiga aidata.

 

Teil ei lähe enam kunagi midagi kaduma

Otsige failid üles sekunditega, kasutades mugavat otsingutööriista.

 

Analüüsige jõudlust

Võrrelge masina jõudlust ja analüüsige põlluandmeid eri hooaegadel, et teha pika-ajaliselt paremaid agronoomilisi otsuseid.

Hallake masinaid

Kontrollige oma masinate asukohta ja olekut reaalajas. Olge kursis, millal töö on lõpetatud, millist saaki koristati jne. Operations Center vähendab telefonikõnesid ja annab teile kontrolli.

Manage Machines

 

Nutikamad otsused

Operations Centeriga teete paremaid ja teadlikumaid otsuseid. Masina ja tööseadise andmed kogutakse reaalajas, nii et teil on võimalik kiiresti näha, mis toimub, ning toimida viisil, mis on teie ärile parim.

Smarter Decisions

 

Jagage teadmisi

Jagage dokumentatsiooniandmeid oma klientidega, et nad saaksid oma ärist parema ülevaate ja teaksid, millise töö olete lõpetanud. Operations Center tugevdab kliendisuhteid, tagades suurema läbipaistvuse, ja aitab parandada klientide pika-ajalist ärijõudlust.

Share Intelligence

 

Lisateave

Laienda kõikAhenda kõik

ISOXML-i Importimine. Importige dokumentatsiooniandmeid otse teiste tootemarkidega masinatest.

ISOXML-i Importimine: IGAT TÜÜPI ANDMETE JAGAMINE

Kui teil on mitme tootemargiga masinapark, saate tänu ISOXML-i dokumentatsiooniandmete importimisele ikka kõiki Operations Centeri funktsioone kasutada. Saate dokumentatsiooniandmeid otse Operations Centerisse importida muuhulgas Claasi, Case IH, New Hollandi, Fendt Vario, CCI ja Kvernelandi terminalidest. Kui andmed on mugavalt ühte kohta salvestatud, on kogu tööd märksa lihtsam hallata!

ISOXML-iga ühilduvad ekraanid
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Teenindage kliente

Teie kohalik edasimüüja võib aidata teil Operations Centerit seadistada ja pakkuda teile teenusepaketi FarmSight kaudu pika-aegset tuge. Samuti võite rääkida edasimüüjale oma äritegevuses esinevatest raskustest ja vaadata, kuidas ta saab aidata teil muuta teie äritegevust efektiivsemaks.

Service Customers

 

Ettevõtte John Deere Operations Center on ...

Avatud

Avatud

Edastage dokumentatsiooniandmeid teisele Operations Centeri kasutajale, importige dokumentatsiooniandmeid mis tahes tootjalt, kes kasutab ISOXML-i standardit või jagage juhtmevabalt Claas Telematicsi, AFS Connecti (Case HI), MyPLM Connecti (New Hollandi) ja S-Fleeti (Steyri) masinatelt pärinevaid andmeid. Operations Center on loodud teabekeskusena, mis teeb andmetöötluse nii lihtsaks kui võimalik. Saate isegi jagada andmeid rohkem kui 180 tarkvarapartneriga, nii et kogu haldamise jaoks on teil vaja kasutada ainult ühte platvormi.

Kohalik

Kohalik

Teie kohalik edasimüüja on teinud koolituse Operations Centeri spetsialistele, kes võivad aidata teil seda võimsat tööriista parimal viisil ära kasutada ja seadistada selle teie konkreetsete vajaduste kohaselt. Muuhulgas võivad nad aidata koolitada teie töötajaid, planeerida töid, jälgida ja optimeerida masina jõudlust ning analüüsida andmeid.

Ohutu

Ohutu

Teil on oma andmete üle kogu aeg täielik kontroll. Kui teete partnerite või nõuandjatega koostööd, on teie jaoks eriti kasulik see, et saate otsustada, milliseid andmeid ja kellega soovite jagada. Samuti annab teile kindlustunnet teadmine, et teie andmed on turvaliselt kaitstud samasuguse tipptasemel turvasüsteemi abil nagu internetipanganduses.

Avastage eeliseid

Jälgige töid

Jälgige töid

Kas külvamine on juba lõppenud ja masin teel järgmisele põllule? Operations Centeri rakendusega saate kontrollida oma masinaid peaaegu reaalajas, vältides sellega tuhandeid telefonikõnesid ja pühendades oma aega olulisematele ülesannetele.

Saatke andmeid juhtmevabalt

Kas ma saan lõpetada mälupulga kasutamise, et salvestada oma masinatest andmeid? Dokumentatsiooniandmed edastatakse nüüd peaaegu reaalajas automaatselt ja juhtmevabalt Operations Centerile - isegi muude tootemarkide ISOBUS-i tööseadiste puhul. See teeb dokumentatsiooni lihtsamaks, ilma et oleks vaja USB-pulka!

Hallake masinaid

Hallake masinaid

Kus mu masinad on ja kas need on tööks valmis? Operations Centeri rakendus näitab teile nii iga masina asukohta, selle asukohtade ajalugu ja praegust kütusetaset kui ka aktiivseid diagnostika häirekoode.

Jagage põlluandmeid

Kas ma pean üksikasjalike dokumenteeritud andmetega kaartide vaatamiseks kontorisse minema? Enam mitte. Saate neid rakenduses vaadata peaaegu reaalajas, sh isegi teiste tootjate ISOBUS-i tööseadiste puhul. Saate üksikasju isegi otse rakendusest eksportida, et neid printida või usaldusväärsele partnerile edastada.

Analüüsige põlde kohe

Analüüsige põlde kohe

Kas uuel nisusordil oli parem saagikus? ... Kuidas erineb saagikus eri põldudel? Operations Centeri rakendus sordib ja kuvab automaatselt kogu teie põldude ja põllukultuuride teabe, tehes faktipõhiste otsuste tegemise lihtsamaks kui kunagi varem.

Tehke nutikamaid otsuseid

Kui hästi toimis viimane lämmastikuga väetamine? ... Kas uus keemiline väetis oli tõhus? ... Kas uus seemnesort oli viljakam kui eelmisel aastal? Saate filtrifunktsiooni abil võrrelda oma põldude saagikust, et teha järgmise aasta saagikoristuseks teadlikumaid otsuseid

Looge endale tasuta konto veebiaadressil MyJohnDeere.com

1. Looge endale tasuta konto veebiaadressil MyJohnDeere.com

Konto registreerimine ja parooli seadistamine võtab vaid mõne sekundi.

Laadige alla Operations Centeri rakendus

2. Laadige alla Operations Centeri rakendus

Avage Google Play Store või Apple App Store.

Seadistamisel küsige oma edasimüüjalt nõu

3. Seadistamisel küsige oma edasimüüjalt nõu

Teie kohalik edasimüüja on teinud koolituse spetsialistidele, kes võivad aidata teil alustada ja pakkuda teile pika-ajalist tuge.