Tutvuge John Deere’i Operations Centeriga

Operations Centeris aadressil MyJohnDeere.com on teil oma põldude ülevaade alati taskus. Süsteemi on lihtne kasutada ning selle abil olete oma masinate, põldude ja juhtidega hõlpsalt ühenduses.

Viis põhjust – viis lugu Operations Centeri kasutamisest

Ma kasutan Operations Centerit:

Aja kokkuhoidmiseks

Oma masinapargil silma peal hoidmiseks

Faktipõhiste otsuste tegemiseks

Hõlpsaks andmete vahetamiseks

Oma klientide aitamiseks, et nad saaksid paremini töötada

Registreeri kohe oma tasuta konto!

Kasutage Operations Centerit oma põllutööde kõigi aspektide tõhustamiseks.

masinad

Masina teave

Kus mu masinad on ja kas need on tööks valmis? Rakendus MyOperations näitab teile iga masina asukohta, selle asukohaajalugu, kütusetaset ja aktiivseid diagnostikakoode.

Edenemise jälgimine

Kas külvamine on juba lõppenud ja masin teel järgmisele põllule? Rakendusega MyOperations pääsete tuhandetest telefonikõnedest ja säästate aega olulisemate asjade tegemiseks.

Juhtmevaba andmeedastus

Kuidas saaksin andmed oma masinatest kätte ilma mälupulga abita? Dokumenteeritud andmed edastatakse praktiliselt reaalajas üle juhtmevaba ühenduse rakendusse MyOperations ja Operations Centerisse, sh isegi teiste tootjate ISOBUS-liidesega haakeriistadest. Dokumenteerimine on nüüd lihtne!

Põllud

Teie ettevõte teie taskus

Mida on vaja, et kõik mu põllud oleksid rakenduses MyOperations? See käib lihtsalt. Saate oma põllupiirid mugavalt mõne klõpsuga importida näiteks allsüsteemidest. Põlde näidatakse rakenduses eri värvidega olenevalt sellest, millised tööd viimati lõpetati. Nii on teil kõigest ideaalne ülevaade.

Dokumenteerimine on nüüd lihtne

Kas ma pean üksikasjalike dokumenteeritud andmetega kaartide vaatamiseks minema kontorisse? Enam mitte. Saate neid rakenduses vaadata praktiliselt reaalajas, sh isegi teiste tootjate ISOBUS-liidesega haakeriistade kohta. Samuti saate need otse rakendusest eksportida.

Täppispõllundus on nüüd lihtne

Mida ma kõigi nende andmetega peale hakkan? Milline on minu eri põllukultuuride saagikus omavahel võrreldes? Rakendus MyOperations sordib ja näitab automaatselt kõiki selliseid andmeid, nii et faktide põhjal otsustamine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Operations Center on

Andmeid saab ISOXML-vormingus* importida/eksportida kõikide ühilduvate süsteemidega, nt teiste tootjate masinaekraanid või põlluhaldussüsteemid. DataConnect võimaldab isegi andmete otsest vahetamist süsteemidega Claas Telematics, 365 Farmnet, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) ja S-Fleet (Steyr). Liideste kaudu on loodud ühendus enam kui 100 tarkvaraettevõttega, kes pakuvad Operations Centeris olevate andmete põhjal lisateenuseid. * Alates 2020. aasta teisest poolest
Teie kohalikus usaldusväärses John Deere’i esinduses töötab Operations Centeri asjatundja, kes on valmis teile pakkuma kogu vajalikku tuge.
Teil on alati täielik kontroll oma andmete üle. Otsustate ise, kui palju ja kellega oma andmeid jagada. Saate isegi juba väljastatud pääsuõigusi soovi korral igal ajal muuta või eemaldada. Kõik süsteemis olevad andmed on kaotsimineku ja varguse eest turvaliselt kaitstud sama tehnoloogiaga, mida kasutatakse internetipankades.
About Image

Registreeri kohe oma tasuta konto!