Operations Center

Säästke aega

Hallake masinaid

Nutikamad otsused

Jagage teadmisi

Teenindage kliente

UUS – AutoPath'i automaatsed juhtliinid

UUS – AutoPath'i automaatsed juhtliinid

Põllumajandustööstuses ainulaadne AutoPath loob automaatselt juhtliinid kogu teie põllu jaoks tegelikult istutatud vagude põhjal, välistades vilja kahjustamise.

UUS – 1-klõpsatusega töö planeerija

UUS – 1-klõpsatusega töö planeerija

Vähendage seadistusaega põllul kuni 90%!  AutoSetup on lihtsalt kasutatav tööriist, mis aitab teil planeerida kõiki peamisi töid: mullaharimine, külvamine, pihustamine, väetamine ja saagikoristus.

Digitaalne põlluraamat

Digitaalne põlluraamat

Nüüd saate lisada kõik oma lõpetatud tööd otse meie rakendusse, kus need salvestatakse turvaliselt ühte kohta ja kus neile on lihtne juurde pääseda igal ajal ning igasuguse seadmega.

ISOXML-i importimine

UUS - ISOXML-i importimine

Importige dokumentatsiooniandmeid otse Claasi, Case IH, New Hollandi, Fendt Vario, CCI või Kvernelandi terminalidest ja vaadake neid kõiki mugavalt ühes asukohas.

Paljude markide andmeedastus

Paljude markide andmeedastus

Tänu DataConnecti ühisele standardile saate te nüüd vaadata reaalaja andmeid markide Case, Claas, New Holland ja Steyr masinate kohta keskuses John Deere Toimingukeskus (Operations Center).

Säästke aega

Planeerige töid ette ja saatke tööteave otse konkreetsetesse masinatesse. Teie töös ei tule enam ette mingeid viivitusi põllul seadistuste tegemisel ega arusaamatusest või puudulikust teabest tingitud vigu.

Save Time

 

Lisateave

Laienda kõikAhenda kõik

Digitaalne põlluraamat. Nüüd saate kõik oma lõpetatud tööd otse rakendusse lisada

TEIE ENDA PÕLLURAAMAT

Nüüd võite pastaka ja paberiga hüvasti jätta ning salvestada kõik oma põllumajanduse andmed turvaliselt Operation Centerisse. Lihtsalt lisage lõpetatud töö otse Operations Centerisse, et luua omaenda digitaalne põlluraamat, mis on kättesaadav igast seadmest – nutitelefonist, tahvelarvutist või lauaarvutist –, olenemata teie asukohast. Peale selle saate vaadata andmeid iga hooaja kohta eraldi, et neid hõlpsasti võrrelda, ja jälgida kogu töö jõudlust.

 

 

Salvestage kõik

Põlluraamat salvestab teabe juhi, masina, põllu, kliendi ja põllukultuuri sordi kohta. Peale selle ka kemikaalide, tööseadise, aja, kuupäeva ja palju muu kohta.

 

Kohandage oma vaadet

Vaadake loendist iga hooaja teavet ning kasutades põllumajandusettevõtte, põllu, toote ja sordi filtreid, valige enda jaoks kõige meelepärasem paigutus.

 

Jagage hõlpsasti andmeid

Jagage andmeid muudes failivormingutes – Shapefile-, PDF- või XLSX-vormingus –, nii et partnerid saaksid teid analüüsiga aidata.

 

Teil ei lähe enam kunagi midagi kaduma

Otsige failid üles sekunditega, kasutades mugavat otsingutööriista.

 

Analüüsige jõudlust

Võrrelge masina jõudlust ja analüüsige põlluandmeid eri hooaegadel, et teha pika-ajaliselt paremaid agronoomilisi otsuseid.

AutoSetup töö planeerimise tööriist

LÜHENDAGE OMA TÖÖ ETTEVALMISTUSAEGA

 

AutoSetup on uus pilvepõhine tööplaneerija, mis võib vähendada seadistusaega põllul kuni 90% võrra.

Ligipääsetav John Deere'i mobiilirakenduse kaudu Operations Center või internetiportaali kaudu, see hõlpsalt kasutatav planeerija võimaldab tööde juhatajatel töid eelseadistada ja saata neid juhtmevabalt mis tahes JDLink'iga ühendatud masinasse.  Operaatoril tuleb vaid vajutada "kinnita", niipea kui ta jõuab põllule, et kohe tööd alustada. Ilma vigadeta. Ilma viivitusteta.

 

ISOBUS-ühilduv

Mõnede keerukate istutusmasinate konfigureerimiseks tuleb teha kuni 60 ekraaniklõpsu, mis võtaks operaatorilt märkimisväärselt aega. Nüüd ilmub eelplaneeritud töö kabiini ekraanile, kui masin siseneb põllule.  AutoSetup töötab ka ISOBUS-ühilduvate tööriistadega ning andmed salvestatakse rakenduses Operations Center edaspidiseks kasutamiseks.

 

Hallake oma masinaid kust tahes

AutoSetup toetab kõiki üldlevinud töid alates mullaharimisest ja külvamisest kuni pihustamise, väetamise ja saagikoristuseni. See annab teile vabaduse planeerida oma äri, viibides kodus, kontoris või kus tahes muja. Saate vaadata eelmistel aastatel tehtud töid, mis lihtsustab arvepidamist ja dokumenteerimist.

 

Ühildub vanemate masinatega

Kui töötate olemasoleva John Deere'i masinaga, on AutoSetup tagantjärele ühilduv. Peale selle on see tasuta. Paluge lihtsalt oma edasimüüjalt esitlust ja alustage aja säästmist põllul juba täna.

 

Hallake masinaid

Kontrollige oma masinate asukohta ja olekut reaalajas. Olge kursis, millal töö on lõpetatud, millist saaki koristati jne. Operations Center vähendab telefonikõnesid ja annab teile kontrolli.

Manage Machines

 

Lisateave

Laienda kõikAhenda kõik

MACHINE SYNC – liikursilokombainid ja traktorid

Ohutum ja kiirem mahalaadimine

 

Uusim, 4. põlvkonna Machine Sync on edasi arendatud kombainidelt, võimaldamaks nii traktoritel kui liikursilokombainidel toimida juhtmasinana.

Machine Sync ühendab omavahel juhtmevabalt kaks masinat, võimaldades ühele masinale täielikku juhtimise ülevõtmist (juhtmasin) ning sünkroniseerides liikumised teise masinaga.  Seni on seda kasutatud saagikoristuskombainide mahalaadimiseks liikumise ajal. Saagikoristuskombain toimib juhtmasinana, kontrollides automaatselt traktori liikumist, mis veab haagist või teraviljakäru. 

See tarkvarauuendus loob uued võimalused ohutumaks ja stressivabamaks mahalaadimiseks.  Liikursilokombainide juhid saavad nüüd kasutada Machine Sync'i haagiste täitmiseks masina vasakult või paremalt küljelt või otse tagant.  Machine Sync vähendab ka vilja mahavalgumists ja võimalikke kokkupõrkeid halva nähtavuse korral. See on tõeline eelis, kui kasutate hooajatöötajaid, kellel on vähem kogemusi.

Lisaks saab Machine Sync'i kasutada nüüd muude viljade saagikoristuse ajal, nagu kartul, porgand või sibul.  Saagikoristuse tööriistu vedav traktor saab nüüd saaki maha laadida otse teise traktori poolt veetavasse haagisesse.

 

Selgem viljapaagi täitetase

Vastusena klientide tagasisidele kuvatakse nüüd viljapaagi täitetase protsentides. Machine Sync jagab automaatselt kuni kuue kombaini infot teiste töörühma masinatega.  Tänu sellele on traktori juhtidel lihtsam juhtida oma viljakärud õigel ajal õige kombaini juurde, mis parandab saagikoristuse logistikat.

 

Toetab kontrollitud liiklusega põllumajandustootmist

Kontrollitud liiklusega põllumajandustootmist rakendavate tööde jaoks saab järgnev masin järgida sama juhtliini kui juhtmasin. Juhtmasin saab järgneva masina kiirust suurendada ja vähendada, tagamaks ideaalset mahalaadimist, hoides teist masinat samal ajal kindlalt samades sõidurööbastes.

Nutikamad otsused

Operations Center teete paremaid ja teadlikumaid otsuseid. Masina ja tööseadise andmed kogutakse reaalajas, nii et teil on võimalik kiiresti näha, mis toimub, ning toimida viisil, mis on teie ärile parim.

Smarter Decisions

 

Lisateave

Laienda kõikAhenda kõik

AutoPath'i automaatsed juhtliinid

Lihtsustatud juhtliinide haldus

 

AutoPath loob automaatselt juhtliinid erineva laiusega masinate jaoks, võttes aluseks esimese riba läbimisel kogutud andmed tööriistal või istutusseadmel.  See kannab hoold teie juhtliinide haldamise eest, kaitstes toitainetele tehtud investeeringuid ja aidates teil iga rada kindlalt ja täpselt läbida.

AutoPath'i kasutamiseks peab kultivaator või istutusseade olema varustatud StarFire vastuvõtjaga.  Kui tööriist läbib oma esimest rida põllul, salvestatakse automaatselt antud vao juhtliinid ning seejärel arvutatakse täpselt välja juhtliinid kogu põllu jaoks. 

 

Kasutage erinevaid töövahendeid kindlalt

Kui kasutate erineva laiusega tööriistu istutamise, pihustamise või saagikoristuse jaoks, tagab AutoPath, et rehvid järgivad alati istutatud vagusid ja püsivad viljast eemal.  Saagikoristuse ajal juhitakse kombain õigesse alguspunkti ja seejärel arvutatakse automaatselt juhtliinid, lähtudes heedri laiusest. Samuti võimaldab istutada vagusid sinna, kus saate täielikult ära kasutada parima toitainete taseme kõiki eeliseid.

 

Tagage täpne reavahe

Kasutades koos AutoTrac tööriista juhikuga, on AutoPath veelgi võimsam. Tööriistale paigaldatud StarFire vastuvõtja tagab automaatselt, et traktorit juhitakse, hoides täpset reavahet isegi kallakuga põldudel ja kurvides.  Neid andmed kasutatakse seejärel järgmiste tööde jaoks, nagu pihustamine või saagikoristus masina abil, järgides ühtlase vahega ridasid.

Jagage teadmisi

Jagage dokumentatsiooniandmeid oma klientidega, et nad saaksid oma ärist parema ülevaate ja teaksid, millise töö olete lõpetanud. Operations Center tugevdab kliendisuhteid, tagades suurema läbipaistvuse, ja aitab parandada klientide pika-ajalist ärijõudlust.

Share Intelligence

 

Lisateave

Laienda kõikAhenda kõik

Paljude markide andmejagamine

DataConnect, erinevate masinamarkide vahelise andmejagamise ühine standard, on nüüd saadaval. Andmed, mis saadakse võrgust 365FarmNet ning samuti markide Claas telemaatikaga varustatud masinatelt, saab automaatselt importida keskusesse John Deere Toimingukeskus (Operations Center). Paljude markidega sõidukiparkide käitajad tervitavad muudatusi, kuna mitmete erinevate masinaseire platvormide kasutamise asemel saavad nad nüüd kasutada vaid üht keskust.    

DataConnect võimaldab teil vaadata järgmist infot:

·       Asukoht (praegune ja eelmine)

·       Kütusetase

·       Kiirus

·       Töö olek

Kõik, mis teil teha tuleb, on lisada enda markide Case masinad oma kontole Toimingukeskuses.  Teil ei ole tarvis oma masinatega mingeid muudatusi teha, kuna andmete siirdamine toimub automaatselt. Lisaks sellele on DataConnect tasuta!

DataConnect on välja töötatud kui ühine andmestandard põllumajandustööstuse jaoks ja on avatud mistahes tootjale.  Me loodame, et saame tulevikus täiendavate teadaannetega välja tulla, et kaasata ka teisi tootjaid ning ühtlasi hakata vahetama agronoomilisi andmeid taoliste rakenduste tarbeks, nagu näiteks saagikuse kaardistamine.

ISOXML-i Importimine. Importige dokumentatsiooniandmeid otse teiste tootemarkidega masinatest.

ISOXML-i Importimine: IGAT TÜÜPI ANDMETE JAGAMINE

Kui teil on mitme tootemargiga masinapark, saate tänu ISOXML-i dokumentatsiooniandmete importimisele ikka kõiki Operations Center funktsioone kasutada. Saate dokumentatsiooniandmeid otse Operations Center importida muuhulgas Claasi, Case IH, New Hollandi, Fendt Vario, CCI ja Kvernelandi terminalidest. Kui andmed on mugavalt ühte kohta salvestatud, on kogu tööd märksa lihtsam hallata!

ISOXML-iga ühilduvad ekraanid
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Teenindage kliente

Teie kohalik edasimüüja võib aidata teil Operations Center seadistada ja pakkuda teile teenusepaketi FarmSight kaudu pika-aegset tuge. Samuti võite rääkida edasimüüjale oma äritegevuses esinevatest raskustest ja vaadata, kuidas ta saab aidata teil muuta teie äritegevust efektiivsemaks.

Service Customers

 

Ettevõtte John Deere Operations Center on ...

Avatud

Avatud

Edastage dokumentatsiooniandmeid teisele Operations Center kasutajale, importige dokumentatsiooniandmeid mis tahes tootjalt, kes kasutab ISOXML-i standardit või jagage juhtmevabalt Claas Telematicsi, AFS Connecti (Case HI), MyPLM Connecti (New Hollandi) ja S-Fleeti (Steyri) masinatelt pärinevaid andmeid. Operations Center on loodud teabekeskusena, mis teeb andmetöötluse nii lihtsaks kui võimalik. Saate isegi jagada andmeid rohkem kui 180 tarkvarapartneriga, nii et kogu haldamise jaoks on teil vaja kasutada ainult ühte platvormi.

Kohalik

Kohalik

Teie kohalik edasimüüja on teinud koolituse Operations Center spetsialistele, kes võivad aidata teil seda võimsat tööriista parimal viisil ära kasutada ja seadistada selle teie konkreetsete vajaduste kohaselt. Muuhulgas võivad nad aidata koolitada teie töötajaid, planeerida töid, jälgida ja optimeerida masina jõudlust ning analüüsida andmeid.

Ohutu

Ohutu

Teil on oma andmete üle kogu aeg täielik kontroll. Kui teete partnerite või nõuandjatega koostööd, on teie jaoks eriti kasulik see, et saate otsustada, milliseid andmeid ja kellega soovite jagada. Samuti annab teile kindlustunnet teadmine, et teie andmed on turvaliselt kaitstud samasuguse tipptasemel turvasüsteemi abil nagu internetipanganduses.

Avastage eeliseid

Jälgige töid

Jälgige töid

Kas külvamine on juba lõppenud ja masin teel järgmisele põllule? Operations Center rakendusega saate kontrollida oma masinaid peaaegu reaalajas, vältides sellega tuhandeid telefonikõnesid ja pühendades oma aega olulisematele ülesannetele.

Saatke andmeid juhtmevabalt

Kas ma saan lõpetada mälupulga kasutamise, et salvestada oma masinatest andmeid? Dokumentatsiooniandmed edastatakse nüüd peaaegu reaalajas automaatselt ja juhtmevabalt Operations Center - isegi muude tootemarkide ISOBUS-i tööseadiste puhul. See teeb dokumentatsiooni lihtsamaks, ilma et oleks vaja USB-pulka!

Hallake masinaid

Hallake masinaid

Kus mu masinad on ja kas need on tööks valmis? Operations Center rakendus näitab teile nii iga masina asukohta, selle asukohtade ajalugu ja praegust kütusetaset kui ka aktiivseid diagnostika häirekoode.

Jagage põlluandmeid

Kas ma pean üksikasjalike dokumenteeritud andmetega kaartide vaatamiseks kontorisse minema? Enam mitte. Saate neid rakenduses vaadata peaaegu reaalajas, sh isegi teiste tootjate ISOBUS-i tööseadiste puhul. Saate üksikasju isegi otse rakendusest eksportida, et neid printida või usaldusväärsele partnerile edastada.

Analüüsige põlde kohe

Analüüsige põlde kohe

Kas uuel nisusordil oli parem saagikus? ... Kuidas erineb saagikus eri põldudel? Operations Center rakendus sordib ja kuvab automaatselt kogu teie põldude ja põllukultuuride teabe, tehes faktipõhiste otsuste tegemise lihtsamaks kui kunagi varem.

Tehke nutikamaid otsuseid

Kui hästi toimis viimane lämmastikuga väetamine? ... Kas uus keemiline väetis oli tõhus? ... Kas uus seemnesort oli viljakam kui eelmisel aastal? Saate filtrifunktsiooni abil võrrelda oma põldude saagikust, et teha järgmise aasta saagikoristuseks teadlikumaid otsuseid

Looge endale tasuta konto veebiaadressil MyJohnDeere.com

1. Looge endale tasuta konto veebiaadressil MyJohnDeere.com

Konto registreerimine ja parooli seadistamine võtab vaid mõne sekundi.

Laadige alla Operations Centeri rakendus

2. Laadige alla Operations Centeri rakendus

Avage Google Play Store või Apple App Store.

Seadistamisel küsige oma edasimüüjalt nõu

3. Seadistamisel küsige oma edasimüüjalt nõu

Teie kohalik edasimüüja on teinud koolituse spetsialistidele, kes võivad aidata teil alustada ja pakkuda teile pika-ajalist tuge.