Varuosade logistika

Osade logistika

 

Aitame teil tegutseda seisakuteta

Selle lubaduse täitmine algab teile lähimast varuosade asukohast: teie edasimüüjast ja tema täielikust pühendumisest teie teenindamisele. Ülejäänu eest hoolitseb peatumatu logistikasüsteemid ja meie tohutu varuosade ladu Euroopas, kus on järgmisel päeval väljasaatmiseks saadaval enam kui 300 000 eri varuosa.

 

 

Edasimüüja ladu

Edasimüüja laovaru

Kas teadsite, et teie edasimüüja saab kohe täita kaheksa tellimust kümnest? Ja et ülejäänute osas toetab teda oma laovaruga meie 1900 edasimüüjast koosnev Euroopa võrgustik? Saate selles ise veenduda, vaadates toodete laoseisu saidil JDParts.com ja soovi korral esitades seal kas või oma tellimuse. 80% vajalikust on aga nii või naa saadaval teie edasimüüja juures, saagikoristusperioodil kas või hilja õhtul.

Euroopa varuosakeskus

Euroopa varuosakeskus

Meie külastajad ütlevad, et nad pole kunagi varem midagi sellist näinud. See võib tõsi olla... Või olete te kunagi enne viibinud 12 jalgpalliväljaku suuruses laos? Siin hoiame enam kui 300 000 eri varuosa – kõike alates lõiketera poltidest kuni 10,7 m kombainiteoni. Mis aga peamine – asjad liiguvad kiiresti. Meie tippklassi logistika- ja pakkimissüsteemide abil saab järgmise päeva paki välja saata vaid kahe tunni jooksul pärast tellimuse saamist.

Varuosade tugikeskus

Varuosade tugikeskus

Meie keeruka rahvusvahelise logistikavõrgustiku käigushoidmiseks on vaja tänapäevast varuosade tugikeskust. Selle erakordne meeskond hoolitseb selle eest, et pea kõik meie Euroopa ja USA ladudest ning hoidlatest väljasaadetud varuosad jõuaksid kohale õigel ajal. Mõnikord tähendab see isegi kiirtellimuste saatmist otse tehastele, kus need kohapeal täidetakse.

Kohapealne tugi

Kohapealne tugi

Ainult õigest varuosast ei piisa. Kui häda käes, võite loota meie edasimüüja väljaõppinud tehnikute meeskonnale, kes käärib käised üles ja tuleb appi, et saaksite oma masina kiiresti tagasi põllule. Nad kasutavad John Deere’i uusimaid diagnostikavahendeid ja tööriistu, et leida ja kõrvaldada teie traktori, kombaini, silokombaini või taimekaitsepritsi mis tahes probleem.

Teid võib huvitada ka järgmine…