Osade logistika

Osade logistika

 

Meiega püsite liikvel

See lubadus algab teile lähimast varuosade asukohast – edasimüüja ja tema täielik pühendumus teie teenindamisele. Ülejäänu eest hoolitseb peatumatu logistikasüsteem ja meie suur Euroopa varuosade ladu, kus on enam kui 300 000 erinevat osa – saadaval järgmisel päeval tarnimiseks.

 

 

Edasimüüja ladu

Edasimüüja ladu

Kas teadsite, et edasimüüja saab kümnest tellimusest kohe täita kaheksa? Ning ülejäänu osas toetab teda meie üle Euroopa 1900 asukohas paiknev edasimüüjate meeskond oma varudega? Saate seda ise näha, kontrollides laoseisu aadressil JDParts.com ja tellides kasvõi sealt otse. Samas 80% vajalikest osadest on nagunii teie lähedal olemas, saagikoristuse perioodil ka hilja õhtul.

Euroopa varuosade jaotuskeskus

Euroopa varuosade jaotuskeskus

Meie külalised ütlevad, et nad pole varem midagi sellist näinud. See on ilmselt tõsi. Või olete te kunagi viibinud laos, mis on sama suur kui 12 jalgpalliväljakut? Me hoiustame seal rohkem kui 300 000 erinevat osa – kõik alates lõiketera poltidest kuni 10,7 m kombaini teoni. Ja mis on selle juures kõige parem, asjad liiguvad kiiresti. Tänu meie arenenud logistika- ja pakendamissüsteemidele saame järgmise päeva paki teele panna juba kahe tunni jooksul pärast tellimuse saabumist.

Osade tugikeskus

Osade tugikeskus

Meie arenenud rahvusvahelise logistikavõrgustiku juhtimiseks on vaja kaasaegseid osi. Selle tähtmeeskond tagab, et peaaegu kõik meie Euroopa ja USA ladudest ning hoidlatest tarnitavad osad tarnitakse nii, nagu lubati. Mõnel juhul hõlmab see isegi kiirtellimuste edastamist otse tehastesse kohe täitmiseks.

Kohapealne tugi

Kohapealne tugi

Õige varuosa on vaid üks osa protsessist. Seadme kiiresti uuesti tagasi põllule saamiseks võite loota meie koolitatud ja sertifitseeritud edasimüüjate meeskonna peale, kes on valmis käised üles käärima ja aitama, kus vaja. Kasutades John Deere’i uusimaid diagnostikaseadmeid ja tööriistu, parandavad nad probleemi, mis takistab traktoril, kombainil, silokombainil või pritsil tööd teha.

Teid võib huvitada ka järgmine…