9R 490Traktor

  • 539 hj (396 kW) max mootorivõimsus (ECE-R120)
  • 6-silindriline 13,6 l mootor
  • 20,9 t ja teljevahe 3,912 m
  • Lisavarustuses HydraCushioni esisillavedrustus ja ActiveSeat II Premium sõidumugavuse jaoks

Konkurentsitu mitmekülgsus

Kogege tohutult mitmekülgset masinat. See jõuline, kõikide tööde jaoks sobiv masin on saadaval maksimaalse võimsusega kuni 691 hj. JD14 mootoril on püsiv töökindlus ja parem kütusesäästlikkus ning 9R paneb kogu selle võimsuse otse maapinnale. Lisavarustusse kuuluv HydraCushion™-i esisillavedrustus kõrvaldab hüplemise, nii et teil pole tarvis aeglustada, kui töötate tippvõimsusel.

Omadused

Vaatame lähemalt mõningaid funktsioone, mis tagavad parima kogemuse seeriaga 9R.

Tõhus võimsus ja jõuülekanne

Tõhus võimsus ja jõuülekanne

Meie 13,6 l mootor JD14 tagab teile täieliku töökindluse ja suurepärase kütusesäästlikkuse ning e18™ käigukast võimaldab tõhusalt hallata kogu selles peituvat võimsust ja kuni 2954 Nm-ni ulatuvat pöördemomenti.

9-seeria kabiin, teie lemmikkoht

9-seeria kabiin, teie lemmikkoht

Nautige suurepärast kabiini, kus on kasutusel G5Plus CommandCenter™ ja arvukad mugavusfunktsioonid, nagu 6,5-tolline digitaalne puuteekraaniga raadio integreeritud rakendustega Apple CarPlay ja Android Auto, 6.1 helisüsteem ning lisavarustusena pakutav ActiveSeat” II koos istme ventilatsiooni ja massaažifunktsiooniga.

Uuel tasemel automaatika

Uuel tasemel automaatika

Saavutage enneolematu tootlikkuse tase meie standardvarustuse funktsioonidega, nagu AutoTrac, muudetava määraga laotamine, sektsioonide juhtimine, ja täiustatud litsentsidega, nagu AutoTrac™-i pöörde automaatika, AutoTrac™-i passiivne tööseadise juhtimine, AutoPath™, MachineSync ja In-Field andmete jagamine.