Tarvikud hoolduseks ja töökotta
Tarvikud hoolduseks
ja töökotta

Tere tulemast John Deere’i tarvikute maailma!

Meie pakutavates tarvikute valikus on kõik toodete juures näha ka pisimate detailide läbimõeldust ja kvaliteeti, olgu siis tegu väikese 3 A sulavkaitsme või keeruka raadio vooluskeemiga.

John Deere’i tarvikute valikust leiab mitmesuguseid tooteid enam kui 60 kategooriast:

  • Raadiod
  • Aku hoolduslaadijad
  • Niiskusmõõdikud
  • Väikesõidukite veokastid
  • Kütusemahutid, lehtrid ja mõõtekannud
  • Töötuled
  • Ülemine ja alumine ühendushoovastik
  • Istmekatted
  • Põrandamatid
  • Ja palju muud!

Teeme suuri investeeringuid, et meie John Deere’i tarvikute valikut pidevalt täiendada.

Sirvige meie uusimat John Deere’i tarvikute kataloogi või külastage oma John Deere’i edasimüüjat, et selle pidevalt laieneva valikuga lähemalt tutvuda.

Kõrgsurvepesurid

Kõrgsurvepesurid

Täielik valik elektri- ja bensiinitoitel töötavaid kõrgsurvepesureid külma ja kuuma vee jaoks.

Tarvikud, hooldus, töökojad ja tööseadised

Kataloog

Vaadake tarvikute, hoolduse, töökoja ja lisavarustuse kataloogi.

Käsitööriistade kataloog

Käsitööriistade kataloog

Heade tööriistadega töö lausa lendab käes. John Deere’i tööriistad on ergonoomilised, tõhusad ja kestavad igavesti. Hankige endale kvaliteetsed käsitööriistad, mis väärivad John Deere’i nime ja millega saate töö probleemideta tehtud.

Tööstuslikud akud

John Deere Limited on 2009. aastal kehtestatud patarei- ja akujäätmete määruste kohaselt tööstuslike akude tootja, valmistades plii-, leelis- ja liitiumakusid. Me ei tarni neid otse lõpptarbijale, seega pakub meie edasimüüjate võrgustik lõppkasutajale võimalust tarnitud tööstuslikud akud kasutusea lõpus tasuta tagastada, et suunata need töötlusse ja ringlusse. Edasimüüjad on kohustatud seda tegema igal kalendriaastal, mil turule tuuakse uusi tööstuslikke akusid. Kui mõni meie edasimüüjatest taotleb, et me võtaksime tööstuslikud akud tagasi, peab ta ühendust võtma meie klienditeeninduse osakonnaga. Siis lepime kokku tööstuslike akude tagastamiseks, nõuetekohaseks käitlemiseks ja ringlussevõtuks vajalikud toimingud.

 

Autoakud

John Deere Ltd on 2009. aastal kehtestatud patarei- ja akujäätmete määruste kohaselt autoakude tootja. Seega võtavad meie edasimüüjate võrku kuuluvad esindused lõppvaldajatelt, nt töökodadelt, autolammutustelt, romusõidukite volitatud töötluskeskustelt, jäätmejaamadelt jne mõistliku aja vältel tasuta vastu kasutatud autoakusid, et neid nõuetekohaselt käidelda ja suunata need ringlusse. Edasimüüjad on kohustatud seda tegema igal kalendriaastal, mil turule tuuakse uusi autoakusid.

Kui meie edasimüüja taotleb, et me võtaksime autoakud tagasi, peab ta ühendust võtma meie klienditeeninduse osakonnaga. Siis lepime kokku autoakude tagastamiseks, nõuetekohaseks käitlemiseks ja ringlussevõtuks vajalikud toimingud.