Intrac Eesti

Meie ametlik metsatehnika edasimüüja Eestis

Ettevõte

INTRAC Eesti AS on INTRAC Group AB tütarettevõte, mis on metsatehnika müügi valdkonnas edukalt tegutsenud alates 1994. aastast. Ettevõtte harukontorid asuvad üle Eesti hajutatult nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis kui ka Kuressaares.

John Deere 910G

Teenindus

INTRAC Eesti järelteenindus pakub kvaliteetset teenindust metsatehnikale ja teistele esindatud tööstusharude masinatele. Hooldus- ja remonttöid teostatakse nii oma töökodades kui ka klientide juures kohapeal. Lisaks pakub INTRAC Eesti seadmete tarnimiseelset ettevalmistamist, garantiiteenust, remondikulude hindamist, lisavarustuse paigaldamist, kasutatud seadmete uuendamist ja tehnilist konsultatsiooni.

Rezerves

Varuosad

INTRAC Eesti pakub laias valikus metsatehnika varuosi. Varuosade laoseis tagab vajalike osade kiire ja pideva kättesaadavuse.

John Deere - õige valik

John Deere - õige valik

John Deere on maailma juhtiv metsamasinate tootja, kes on keskendunud kasutajate vajaduste mõistmisele ja suure tootlikkusega lahenduste pakkumisele. Igal aastal investeerib ettevõte märkimisväärselt uute toodete arendamisse, tehes John Deere’i metsatööstuse uute tehnoloogiliste lahenduste osas liidriks.