Connected SupportPõllumajanduslikud halduslahendused (AMS)

  • Rohkem aega põllul, vähem seisuaega
  • Probleemi korral: tänu masina võrguühendusele kiirem diagnostika ja remont
  • Masina teatud probleemide tuvastamine veel enne, kui need jõuavad kahju põhjustada
  • Vajadusel kaugtugi masina ja haakeriista häälestamisel ja optimeerimisel
PLACEHOLDER ALT TEXT

Saage kasu maksimaalsest tööajast

Alustage iga tööpäeva hea tundega, et teie ja teie masinate eest hoolitseb väga kogenud kaugteenuse spetsialist.

John Deere’i edasimüüjatel on juurdepääs mitmesugustele ainulaadsetele tipptasemel kaugtööriistadele, et pakkuda suurepärast tugiteenust, mis aitab teil optimeerida masina jõudlust ja maksimeerida kasulikku tööaega. Enamik meie masinatest on varustatud viieaastase võrguteenusega, et võimaldada meie edasimüüjatel rakendada vastaslehel kirjeldatud tööriistu. Alustamiseks laske oma edasimüüjal aidata teil valida oma vajadustele vastav FarmSighti teenuste leping ja andke nõusolek.

Kaugjuurdepääs

Kaugjuurdepääs võimaldab teie edasimüüja spetsialistil teie kabiiniekraaniga ühenduda ja abistada masina seadistamisel, jõudluse optimeerimisel või tõrkeotsingul ja isegi ISOBUS-i seadmetega. Pole vaja oodata kohapealset kohtumist, selle asemel saate viivitamatult abi ilma täiendavate reisikulude katmiseta.

Service Advisor Remote (teeninduskonsultandi kaugjuurdepääs)

Teeninduskonsultandi kaugjuurdepääs võimaldab teie edasimüüjal verifitseerida ja tagada viimaste tarkvarauuenduste installimist, lugeda vajaduse korral diagnostilisi tõrkekoode ja teha erinevaid salvestusi toetamaks esialgset veadiagnostikat palju kiiremini ning kulutõhusamalt kui põllul ülevaatamiste korral.

Eksperthoiatused

Meie uusim unikaalne süsteemiarendus Expert Alerts põhineb tarkvara algoritmidel, mis suudavad ennustada teatavaid eelseisvaid probleeme, enne kui neil on negatiivne mõju või põhjustavad kaasnevat kahju. Diagnostika- ja remonditeabe automaatse loomisega saavad edasimüüjate hooldustehnikud kiiremini reageerida ja oluliselt tööseisakuid vähendada.

Masina tervise jälgimine

Meie masina juhtpaneel kuvab teie edasimüüjale reaalajas võimalikud masina veakoodid. See võimaldab kaugteenuse spetsialistil reageerida kiiremini kui kunagi varem ja toetada teid probleemide lahendamisel.