Roolimisabi lahendused

Roolimisabi lahendused

Mitmele mudelile sobivad süsteemid kõigi rakenduste jaoks

Kas teil ei ole ainult John Deere’i masinad? Pole probleemi. Pakume suurt roolimisabisüsteemide valikut paljude kaubamärkide masinatele ja rakendustele. Seda seetõttu, et arendame ja loome oma roolimisabisüsteeme ise. Elektroonilisi süsteeme on võimalik kohandada erinevatele masinatele. Küsige oma edasimüüjalt, millist kasu võib automaatne roolimine teile tuua.

Sujuvalt integreeritud

Sujuvalt integreeritud

Kõik meie komponendid on vahetatavad, ja isegi siis, kui teie masin on ei ole rohelist ja kollast värvi, saate endiselt kasu John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogiast.

Lihtne kasutada

Lihtne kasutada

Kõik komponendid ja tarkvara on meie loodud. Loodud koos põllumajandustootjatega ja põllumeestele – neid on lihtne kasutada ja need on ehitatud pika tööea jaoks.

Mõõdetav kasumlikkus

Mõõdetav kasumlikkus

Teie andmed on turvaliselt talletatud teenusesse John Deere Operations CenterTM, et masinate tõhusust, saagikust ja muud teavet üksikasjalikult analüüsida, mis aitab parandada teie kasumlikkust.

John Deere teeb täppispõllumajanduse teie jaoks lihtsaks

Oleme loonud rea lühikesi videoid, mis selgitavad meie täppispõllumajanduse tööriistade mõningaid eeliseid. Huvipakkuva piirkonna leidmiseks kerige lihtsalt läbi parempoolse loendi.

Automatiseerimissüsteemid

Automatiseerimissüsteemid

Vältige korduvate toimingutega kaasnevat pinget meie kontrollerite ja programmeeritavate seadmetega. Need aitavad teil optimeerida masina jõudlust ja kõrvaldada kulukad vead.

Kohapõhine põllundus

Kohapõhine põllundus

Uurige välja, kuidas mitmest allikast saadud põlluandmeid kasutatakse muutuvate kulunormide kaartide loomiseks, mis võimaldavad põllu individuaalsete alade haldamist, et parandada kasvu ja saagikust.

Nutikas põllumajandus: põhitõed

Nutikas põllumajandus: põhitõed

Täppispõllumajanduse teekonna alustamiseks vajate vaid vastuvõtjat, ekraani, JDLink™-i ühenduvust ja John Deere Operations Center™-i kontot. Peale selle on juurdepääs teenusele John Deere Operations Center™ tasuta!