Põllumajanduslikud halduslahendused

 Tutvuge John Deere’i Operations Centeriga

Tutvuge John Deere’i Operations Centeriga

Operations Centeris aadressil MyJohnDeere.com on teil oma põldude ülevaade alati taskus. Süsteemi on lihtne kasutada ning selle abil olete oma masinate, põldude ja juhtidega hõlpsalt ühenduses.

 

AMS

HarvestLab 3000: Ideaalne väetamine

Vähendage kulutusi väetisele!
Väetage lägaga sama täpselt kui mineraalväetisega.

Vastuvõtjad ja ekraanid

Vastuvõtjad ja ekraanid

Täppispõllundus saab alguse siit. John Deere’i vastuvõtjad ja ekraanid aitavad tänapäevaseid põllumajandustehnoloogiaid täiel määral rakendada ja olla oma äris edukam.

Navigatsioonisüsteemid ja masina automaatika

Navigatsioonisüsteemid ja masina automaatika

John Deere pakub integreeritud juhtimissüsteemide terviklikku valikut alates lihtsatest käsitsi juhitavatest süsteemidest kuni täisautomaatsete süsteemideni. Pakume lahendusi ka teistele kaubamärkidele, nii et kui teil on segamasinapark, saate sellegipoolest kasutada John Deere’i roolimisabi ja masinate automaatika eeliseid.

Täppispõllunduse lahendused

Täppispõllunduse lahendused

John Deere’i täppispõllunduse lahendused aitavad kulusid täpsemalt eelarvestada ja kontrollida. Reaalajas anduriandmete ja kohapõhise dokumenteerimisega saate väärtuslikke andmeid, mille põhjal teha faktipõhiseid otsuseid ja luua täpseid suuniseid järgmiste põllutööde jaoks.

Põlluhaldus üle võrgu

Põlluhaldus üle võrgu

Neljas revolutsioon põlluharimises – võrguühendusega põlluhaldus või põllumajandus 4.0 – on hoogu sisse saamas. Kümned tuhanded John Deere’i masinad üle kogu Euroopa kasutavad meie võrguühendusel põhinevaid lahendusi.