Nutikas põllumajandus: põhitõed

Nutikas põllumajandus: põhitõed
StarFire™-i vastuvõtjad

StarFire™-i vastuvõtjad

Meie loodud ja valmistatud StarFire™-i satelliitvastuvõtjad kasutavad meie ülemaailmset tugijaamade võrgustikku ja pakuvad erakordset signaali täpsust.

Nutikad ekraanid

Nutikad ekraanid

Meie intuitiivsed puutetundlikud ekraanid on John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogia taga olevad ajud. Need on ISOBUS-iga ühilduvad, neil on lihtsad menüüd ja kohandatavad ekraanid.

JDLink™-i ühenduvus

JDLink™-i ühenduvus

JDLink™ pakub kahesuunalist ühenduvust põllukultuuri ja masina andmete automaatseks üleslaadimiseks teenusesse John Deere Operations Center™ ja kaugseireks reaalajas.

Sujuvalt integreeritud

Sujuvalt integreeritud

Kõik meie komponendid on vahetatavad, ja isegi siis, kui teie masin on ei ole rohelist ja kollast värvi, saate endiselt kasu John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogiast.

Lihtne kasutada

Lihtne kasutada

Kõik komponendid ja tarkvara on meie loodud. Loodud koos põllumajandustootjatega ja põllumeestele – neid on lihtne kasutada ja need on ehitatud pika tööea jaoks.

Mõõdetav kasumlikkus

Mõõdetav kasumlikkus

Teie andmed on turvaliselt talletatud teenusesse John Deere Operations CenterTM, et masinate tõhusust, saagikust ja muud teavet üksikasjalikult analüüsida, mis aitab parandada teie kasumlikkust.

John Deere teeb täppispõllumajanduse teie jaoks lihtsaks

Oleme loonud rea lühikesi videoid, mis selgitavad meie täppispõllumajanduse tööriistade mõningaid eeliseid. Huvipakkuva piirkonna leidmiseks kerige lihtsalt läbi parempoolse loendi.

Roolimisabi lahendused

Roolimisabi lahendused

Vältige vahelejätmisi ja ülekatteid – järgige samu radasid iga kord täielikus vabakäerežiimis. Oleme laiendanud oma juhtimisvalikut lahendustega kõigi seadmemarkide jaoks, et pakkuda väga suurt täpsust.

Automatiseerimissüsteemid

Automatiseerimissüsteemid

Vältige korduvate toimingutega kaasnevat pinget meie kontrollerite ja programmeeritavate seadmetega. Need aitavad teil optimeerida masina jõudlust ja kõrvaldada kulukad vead.

Kohapõhine põllundus

Kohapõhine põllundus

Uurige välja, kuidas mitmest allikast saadud põlluandmeid kasutatakse muutuvate kulunormide kaartide loomiseks, mis võimaldavad põllu individuaalsete alade haldamist, et parandada kasvu ja saagikust.