Pühendumus elukvaliteedile

John Deere’i jätkusuutlikkuse eesmärgid

 • Oranž kolmnurk kaitsekiivrit ja -prille kandva inimese ikooniga

  Tööohutus

 • Roheline ja kollane ikoon, mis kujutab roomikutega seadet, millel on roomiku asemel kolmnurkne ümbertöötlemise sümbol.

  Toodete jätkusuutlikkus

 • Tuulegeneraatori ikoon kollase tuule ja päikese sümboliga

  Jätkusuutliku energia kasutamine

 • Taaskasutusele ja jätkusuutlikkusele viitav ikoon halli veetilgakujulise noolega ja suuremat veekogu tähistavate lainetega

  Vastutustundlik veekasutus

 • Ümbertöötlemise sümbol ehitiste ikooni ümber

  Rohkem taaskasutust

Parem tulevik

Jätkusuutlikkus praktikas

 • Väljavõtted ettekannetest. Kasvuprojektid

  Veetööd

  Living Lands & Waters®, globaalselt tunnustatud jõepuhastusorganisatsioon, mis asub Illinois' osariigis East Moline'is, kasutab John Deere 210G LC ekskavaatorit Ohio jõe puhastamiseks.

  Haaratsiga John Deere 210G LC laadib vanu rehve pargasele, mis viib need ümbertöötlemisse.
 • Väljavõtted ettekannetest. Kasvuprojektid

  Ühendatud ökosüsteem

  Brasiilias Goiási osariigis Ipameris asuv Santa Brigida farm võttis põllukultuuride, kariloomade ja metsa jaoks integreeritud töömeetodid kasutusele aastal 2006.

  Noorte sojataimede read põllul
 • Väljavõtted ettekannetest. Kasvuprojektid

  Laienemine Aafrikas

  Enam kui 130 edasimüüjat üle terve Aafrika mandri propageerivad mehhaniseerimist ja õhutavad majanduskasvu.

  Põhja-Ghana naisfarmerid vaatavad John Deere’i traktori tööd.
 • Väljavõtted ettekannetest. Kasvuprojektid

  Täiustamine inspiratsiooni kaudu

  Hiljutisel pideva täiustamise messil paluti John Deere Harvester Worksi töötajatel hääletada oma lemmikprojekti poolt ohutuse, kvaliteedi ja tõhususe kategooriates, võttes aluseks originaalsuse/uuenduslikkuse, meeskonnatöö ja mõju.

  Kolm John Deere’i töötajat vaatavad sülearvutit, mis on asetatud kombaini heedrile Ameerika Ühendriikides Illinois’ osariigis East Moline’is asuvas Harvester Worksi tehases
 • Väljavõtted ettekannetest. Kasvuprojektid

  Jalgadega idee

  Saksamaal Mannheimis asuv John Deere Werke testis ja võttis kasutusele inimese ja roboti koostööl põhineva uuendusliku lahenduse, mida nimetatakse toolita tooliks. See on kehal kantav ergonoomiline mehhatrooniline seade, mis on mõeldud tootmiskeskkondades kasutamiseks ja mis võimaldab kandjal vajaduse korral kõikjal istet võtta.

  Tehasetöötaja nõjatub Saksamaal Mannheimis asuvas tehases „toolita toolile“ – seadmele, mis on tema keha külge kinnitatud.
 • Väljavõtted ettekannetest. Inimese arengule keskenduv tulevik

  Laiendatud perspektiivid

  Rosalind “Roz” Fox, John Deere’i Des Moinesi tehase juhataja, on esimene naissoost mustanahaline tehasejuhataja Deere’i ajaloos.

  Des Moinesi tehase juhataja Rosalind Fox seisab tootmispinnal pritsi kõrval.
 • Väljavõtted ettekannetest. Inimese arengule keskenduv tulevik

  Järgmise põlvkonna ettevalmistamine

  John Deere’i mentorid toetavad lisaks praegustele ka tulevasi kolleege. Professionaalsed organisatsioonid, näiteks Naisinseneride Selts, ja mittetulundusühingud, nagu FIRST (For Inspiration and Recognition of Science and Technology), aitavad John Deere’i töötajatel inspireerida järgmise põlvkonna uuendusmeelseid teadlasi, tehnolooge, insenere ja matemaatikuid (STEM).

  Lähivõte inseneriõpilasest, kes ehitab robotseadet ja kelle taga on teine õpilane, kes ehitab samuti oma seadet.
 • Väljavõtted ettekannetest. Inimese arengule keskenduv tulevik

  Enam kui pool sajandit

  Gaylord Converse alustas oma karjääri John Deere’is aastal 1967. Alates sellest ajast on ta puudutanud ligi kaht miljonit traktorit ja lugematul hulgal elusid.

  Gaylord Converse vaatab kaamerasse.
 • Väljavõtted ettekannetest. Inimese arengule keskenduv tulevik

  Globaalne kogukond

  Väikefarmerite edu võimaldab meil luua paremaid võimalusi perefarmide tugevdamiseks, kohaliku toiduvaru ja -turvalisuse suurendamiseks, põllumajanduspiirkondade elluäratamiseks ja globaalse heaolu suurendamiseks.

  Naine näitab Indias turul korvis olevaid vilju.
 • Väljavõtted ettekannetest. Inimese arengule keskenduv tulevik

  Ühtne visioon

  Meie perspektiivi maksimeerimiseks teeme uhkusega koostööd professionaalsete organisatsioonidega, nagu Prospanica (hispaaniakeelsete professionaalide selts), Minorities in Agriculture, Natural Resources and Related Sciences (MANRRS), National Society of Black Engineers jpm.

  Mustanahaline John Deere’i insener istub Dubuque’i tehase kohvikus kolleegiga laua taga.

 

 • Toote elutsükli hindamine

  Materiaalne maailm

  Uurime elutsükli hindamise protsessi abil kõigi meie toodete kõiki eluetappe, otsides viise, kuidas vähendada keskkonnamõju ning ühtlasi muuta tooted tõhusamaks ja kestvamaks.

  Kanadas Saskatchewanis oma põllul ühele põlvele toetuv farmer vaatab peos olevat mulda, tema taga on traktor, pneumokäru ja pneumokülvik.
 • Toote elutsükli hindamine

  Vähendamine ja taaskasutamine

  Alustuseks minimeerime toormaterjalide mõju. Tootmisprotsess on alates montaažist kuni tarneni rajatud nii, et keskkonnamõju oleks võimalikult väike. Kütusesäästu, tootlikkuse ja muude peamiste töötegurite maksimeerimine võimaldab vähendada meie toodete keskkonnamõju. Tooted on loodud pikaealisust silmas pidades, ent neile võib lisaks anda uue elu ümbertöödeldud materjalina.

  Mees ja naine töötavad Saksamaal Mannheimis John Deere’i tehases koos traktorite liinil.