Automatiseerimissüsteemid

Automatiseerimissüsteemid

Säästke aega ja stressi korduvate toimingute arvelt

Automatiseerimistööriistad elimineerivad igavad, korduvad toimingud ja annavad teile vabaduse veeta aega oma tööd hallates. Need on kasulikud ka juhul, kui tuginete osalise tööajaga või vähem kogenud juhtidele. Automaatika tagab iga kord suurepärase töö.

Sujuvalt integreeritud

Sujuvalt integreeritud

Kõik meie komponendid on vahetatavad, ja isegi siis, kui teie masin on ei ole rohelist ja kollast värvi, saate endiselt kasu John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogiast.

Lihtne kasutada

Lihtne kasutada

Kõik komponendid ja tarkvara on meie loodud. Loodud koos põllumajandustootjatega ja põllumeestele – neid on lihtne kasutada ja need on ehitatud pika tööea jaoks.

Mõõdetav kasumlikkus

Mõõdetav kasumlikkus

Teie andmed on turvaliselt talletatud teenusesse John Deere Operations CenterTM, et masinate tõhusust, saagikust ja muud teavet üksikasjalikult analüüsida, mis aitab parandada teie kasumlikkust.

John Deere teeb täppispõllumajanduse teie jaoks lihtsaks

Oleme loonud rea lühikesi videoid, mis selgitavad meie täppispõllumajanduse tööriistade mõningaid eeliseid. Huvipakkuva piirkonna leidmiseks kerige lihtsalt läbi parempoolse loendi.

Kohapõhine põllundus

Kohapõhine põllundus

Uurige välja, kuidas mitmest allikast saadud põlluandmeid kasutatakse muutuvate kulunormide kaartide loomiseks, mis võimaldavad põllu individuaalsete alade haldamist, et parandada kasvu ja saagikust.

Nutikas põllumajandus: põhitõed

Nutikas põllumajandus: põhitõed

Täppispõllumajanduse teekonna alustamiseks vajate vaid vastuvõtjat, ekraani, JDLink™-i ühenduvust ja John Deere Operations Center™-i kontot. Peale selle on juurdepääs teenusele John Deere Operations Center™ tasuta!

Roolimisabi lahendused

Roolimisabi lahendused

Vältige vahelejätmisi ja ülekatteid – järgige samu radasid iga kord täielikus vabakäerežiimis. Oleme laiendanud oma juhtimisvalikut lahendustega kõigi seadmemarkide jaoks, et pakkuda väga suurt täpsust.