Kohapõhine põllundus

site-specific-farming

Kandke õige doos õigesse kohta

Kohapõhine põllumajandus võib muuta teie farmi ökonoomikat, rakendades sisendeid, nagu seemned, kemikaalid ja väetised, täpselt seal, kus neid vajatakse. John Deere’i täppispõllunduse tehnoloogiate ja analüütiliste haldustööriistade kombinatsioon annab teie farmile uue arusaamise ja täpsuse taseme.

Sektsioonide juhtimine

Sektsioonide juhtimine

Põllu kaardistamise andmed võimaldavad tööseadise sektsioone sisse ja välja lülitada, et kasutada täpselt õigeid sisendikoguseid.

Muudetava kulunormi kasutamine

Muudetava kulunormi kasutamine

Juhib täpselt seemne, väetise või kemikaalide kogust, et saagikust optimeerida.

GreenStar kulunormi kontroller

GreenStar kulunormi kontroller

Paigalduskomplekt ISOBUS-ita masinatele, mis võimaldab teil täpselt sisendite kogust juhtida, et optimeerida saagikust.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Silo, läga ja nisu koostise mõõtmiseks reaalajas kasutatav labor.

Sujuvalt integreeritud

Sujuvalt integreeritud

Kõik meie komponendid on vahetatavad, ja isegi siis, kui teie masin on ei ole rohelist ja kollast värvi, saate endiselt kasu John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogiast.

Lihtne kasutada

Lihtne kasutada

Kõik komponendid ja tarkvara on meie loodud. Loodud koos põllumajandustootjatega ja põllumeestele – neid on lihtne kasutada ja need on ehitatud pika tööea jaoks.

Mõõdetav kasumlikkus

Mõõdetav kasumlikkus

Teie andmed on turvaliselt talletatud teenusesse John Deere Operations CenterTM, et masinate tõhusust, saagikust ja muud teavet üksikasjalikult analüüsida, mis aitab parandada teie kasumlikkust.

John Deere teeb täppispõllumajanduse teie jaoks lihtsaks

Oleme loonud rea lühikesi videoid, mis selgitavad meie täppispõllumajanduse tööriistade mõningaid eeliseid. Huvipakkuva piirkonna leidmiseks kerige lihtsalt läbi parempoolse loendi.

Nutikas põllumajandus: põhitõed

Nutikas põllumajandus: põhitõed

Täppispõllumajanduse teekonna alustamiseks vajate vaid vastuvõtjat, ekraani, JDLink™-i ühenduvust ja John Deere Operations Center™-i kontot. Peale selle on juurdepääs teenusele John Deere Operations Center™ tasuta!

Roolimisabi lahendused

Roolimisabi lahendused

Vältige vahelejätmisi ja ülekatteid – järgige samu radasid iga kord täielikus vabakäerežiimis. Oleme laiendanud oma juhtimisvalikut lahendustega kõigi seadmemarkide jaoks, et pakkuda väga suurt täpsust.

Automatiseerimissüsteemid

Automatiseerimissüsteemid

Vältige korduvate toimingutega kaasnevat pinget meie kontrollerite ja programmeeritavate seadmetega. Need aitavad teil optimeerida masina jõudlust ja kõrvaldada kulukad vead.