TAGATUD KVALITEET

Gator, tehas, juht

 

 

John Deere Worksis Wisconsinis USA-s saavad tuliuues rajatises töötajad täielikult Gatori töö- ja vabaajasõidukite kvaliteeti kontrollida. Need on sõidukid, mida nad ehitavad ja saadavad nõudlikele klientidele üle kogu maailma.

Gatori töö- ja vabaajasõiduk, koosteliin, tehas

Kui hoolite kvaliteedist sama palju kui inimesed, kes valmistavad meie Gatori töö- ja vabaajasõiduk, on täiesti loomulik, et tahaksite kõike ise teha. Pärast John Deere Horicon Worksi ulatuslikku laienemist saab meie meeskond teha just seda. Uus 125 000 m2 rajatis koondab esimest korda ühe katuse alla kokkupanemise ja tarnimisega seotud toimingud, andes töötajatele täieliku kontrolli mõlema protsessi üle.

“See laienemine muudab oluliselt meie tööviisi,” ütleb tehasejuht Steve Johnson naeratades. “Nüüd saame panna kõik Gatorid meie koosteliinile ja hoida neid seal, kuni need on täpselt niisugused nagu edasimüüja tellis ja valmis saatmiseks üle maailma.”

Uus rajatis – esimene suurem laiendus Horiconis enam kui kolmekümne aasta jooksul – on loogiline vastus Gatorite üha suuremale nõudlusele maailmas. Kaht eraldi protsessi ühendades muudame sujuvamaks kogu tarneprotsessi ja anname oma oskustöölistele võimaluse veenduda, et kõik on just nii nagu peab.

Gatori töö- ja vabaajasõiduk, koosteliin, tehas, juht
Gatori töö- ja vabaajasõiduk, koosteliin, tehas, juht
Uues laienduses on piisavalt ruumi järgmiseks 10 kuni 15 aastaks, nii et mõnda aega on meil rahu majas.
STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Gatori töö- ja vabaajasõiduk, koosteliin, tehas, juht, detail
Ma veedan umbes 40 protsenti ajast töökojas, sest sealt saab alguse kvaliteet.
STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Gatori töö- ja vabaajasõiduk, koosteliin, tehas

Paljud suured ettevõtted on viimastel aastatel niisuguse lähenemise kasutusele võtnud, sageli Jaapani tootjate mõjul. Horicon erineb selle poolest, et strateegia on 156 aastat orgaaniliselt arenenud ja tehase DNA-sse tugevalt juurdunud. Tegelikult on paljud Horiconi inimesed Jon Deere’i juba kolmanda või neljanda põlvkonna töötajad. Meil on olemas tõeline perekondlik vaimsus ja järjepidevus, mis tagab, et standardid aja jooksul ei langeks.

Lihtsamalt öeldes ei lepiks keegi kiire või ajutise lahendusega, kuna “kõik teavad, et nad on endiselt siin, kui selle kehvad tagajärjed selgeks saavad,” nagu Steve irooniliselt märgib.

Selles mõttes on uus rajatis täiuslik värskendus meeskonnale, mille kindel siht on asju õigesti teha. Ent kuigi kõik Horiconis on uuest lahendusest vaimustuses, on tegelikult klient see, kes sellest kõige rohkem kasu saab. Olenemata mudelist ja tehnilistest andmetest võite olla kindel, et nüüdsest peale kannavad Steve ning tema kolleegid hoolt iga aspekti eest, et teie uus Gator jõuaks teie teieni kiiresti, täpselt ja just sellisena nagu selle tellisite.

Gatori töö- ja vabaajasõiduk, tehas, parkimisplats