Augusta elemendid

Augusta elemendid CUT-tehas

 

 

Maa, õhk, vesi, tuli... need kõik võib leida John Deere'i USA osariigis Georgias asuvas Grovetowni linnas paiknevast tehasest. Kuid tõeliselt oluline on viies element: insenerid ja töölised, kes konstrueerivad ja panevad seal kokku meie üldotstarbelisi väiketraktoreid, mida tarnitakse kogu maailma.

Nad vormivad uusima tehnoloogia abil rauast ja terasest, kummist ning klaasist masinad, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. John Deere suhtub kvaliteetsesse masinaehitusse kirglikult ning seda on näha meie üldotstarbeliste väiketraktorite igast mutrist, poldist ja keevisõmblusest. Seda on näha ka nende inimeste nägudelt, kes on nende masinate ehitamise üle uhked.

Augusta tehas, üldotstarbelised väiketraktorid
Augusta tehas, üldotstarbelised väiketraktorid, tootmine, inimesed

VALMISTATUD EUROOPA JAOKS

Me ei tee kunagi kompromisse. Seetõttu on iga kvaliteetne traktor, mis Augustast Vana Maailma poole teele pannakse, üdini euroopalik. See hõlmab nii meetermõõdustikus mutreid ja polte kui ka emissioonistandardeid ja ohutuse hoiatusi – iga masin on täiesti kasutusvalmis.

     

Me ei eelda kunagi, et miski on hästi, vaid veendume, et see oleks nii.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Augusta tehased, üldotstarbeline väiketraktor, sisemused
Augusta tehased, üldotstarbelised väiketraktorid, töötajad

  

Augusta tehased, üldotstarbeline väiketraktor

   

Meie töötajad soovivad teha tõeliselt head tööd. Nad võtavad tagasisidet arvesse ja jagavad meile pidevalt soovitusi selle kohta, kuidas kõike veelgi paremaks teha.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Augusta tehas, üldotstarbelised väiketraktorid, tootmine, inimesed

VALMISTATUD EUROOPA JAOKS

Varustame Augustas asuvas tehases iga traktori sihtregiooni jaoks sobiva tehnoloogiaga. Kui ostate Euroopas seeria 1, 2, 3 või 4 mudeli, võite seega olla kindel, et see hõlmab kõike, mida on töö sujuvaks ja ohutuks alustamiseks vaja. Meie Augusta tehase töötajad teevad nii peeglite ja tulede kui ka emissioonistandardite ja ohutusalaste hoiatuste vallas kõik selleks, et saaksite nautida parimat osa mõlemast maailmast: USA ehituskvaliteeti ja Euroopa tehnilisi nõudeid.

     

Eurooplased kasutavad meie masinaid palju kauem ja keerulisemates oludes kui USA kliendid. Nii et kui suudame Euroopale rahulolu pakkuda, suudame seda pakkuda kellele iganes!
STEVE SANNER
FIELD TEST SUPERVISOR

     

INTERVJUUD

David King (24) on tootmisinsener,

kes kavandab ja jälgib 3- ja 4-seeria kvaliteetsete üldotstarbeliste väiketraktorite tootmisliine. Ta otsib iga päev võimalusi, et töövahendite, protsesside ja kvaliteedikontrollide abil kvaliteeti veelgi parandada. “Olen uhke, et saame USA-s nii suurepäraseid tooteid ehitada, ehkki tööjõukulud onsuuremad.”

Steve Sanner (61) on kasutuskatsete ülevaataja,

kes on ettevõttes 19 aastat töötanud. Kolm aastat enne uue traktori turuletoomist hakkab Steve prototüüpe katsetama, et tuvastada enne tootmise alustamist masina vead ja nõrgad kohad. “Minu kolleegidele makstakse nende ehitamise eest, mulle aga nende lõhkumise eest,” ütleb ta naeratades. “Kui masin läheb katki, otsime üheskoos probleemile lahendust.”