John Deere'i originaalfilter

Suurepärane sobivus

Teie masina ehitamisest saati on meil selge nägemus sellest, kuidas ideaalsed filtrid peavad toimima. Seetõttu oleme välja töötanud ja testinud omaenda filtreid. Mida see teile tähendab? Kasutades John Deere'i originaalfiltreid annate oma osa, tagamaks teie ostetud John Deere'i masinate algset mahtuvust ja talitlust. Meie õli-, õhu- ja kütusefiltrid takistavad ohtlike osakeste tungimist mootorisse, optimeerides kütusekulu ning sobides suurepäraselt teie masinale ja selle vajadustele.

Filtrid

John Deere’i hüdraulikafiltrid

Kasutage meie originaalfiltreid, et saavutada mahtuvus, mis tagab teie hüdraulikasüsteemi parema jõudluse ja komponentide kaitse – hoides saasteained eemal ja takistades teie seadmete kahjustamist muda ja happe tõttu.

Teistel filtritel võib olla vaid kaks kuumliimiga kinnituskohta. John Deere’i hüdraulikafiltritel on viis kuumliimiga kinnituskohta, mis tagab filtrimaterjali ühtlased vahed suurema läbilaskevõime jaoks.

John Deere’i kabiini õhufiltrid

John Deere’i kabiini õhufiltrid

Hoidke saasteained kabiinist väljas ja endast eemal. Hingake taas kergelt niitmise, rullide pressimise või viljakoristuse ajal.

John Deere'i kabiini õhufiltrid pakuvad mitmeid valikuvõimalusi, nagu näiteks meie Carbon Filter Plus. Kolm kaitsekihti kõrvaldavad rohkem kui 95% saasteainetest ja allergeenidest. Ülitõhus osakeste filtri kiht blokeerib peaaegu 100%
tolmu, mustust ja õietolmu ning kaitseb kahjulike PM2.5 saasteainete eest. Aktiivsöe kiht eemaldab lõhnad, neutraliseerib ohtlikud gaasid ja vähendab bakterite vohamist ja hallituse tekkimist. Viimaks biofunktsionaalne kiht
eemaldab allergeenid.

õlifiltrid

John Deere’i õlifiltrid

Määrdunud õli muudab mootori töö raskemaks, kasutab rohkem kütust ja lühendab hooldusintervalle. Kaitske oma mootorit, et see töötaks kauem ja tõhusamalt.

Meie õlifiltritel on õhuvahedeta, ühtlased filtrimaterjali vahed, mis püüavad kinni sedavõrd väikesed osakesed nagu üks viiendik inimese juuksekarvast. Spiraalne ja kurrutatud keskmine toru lisab tugevust, takistamaks filtrimaterjali kokkuvarisemist, ning kummitihendid loovad parema tihenduse kui plastiktihendid, kui kehvemad plastiktihendid.

õhufiltrid

John Deere’i mootori õhufiltrid

Meie mootori õhufiltrid vähendavad efektiivselt mootori kulumist, eemaldades sisenevast õhust tolmu, mustuse ja muud saasteained.

John Deere'i õhufiltrite ühtlased kurrud ja suurepärane filtrimaterjal tagavad parema tõhususe ja pikemad hooldusintervallid. Nende õhuvool tagab minimaalse voolutakistuse, püüdes kinni rohkem saastained kui konkureerivad õhufiltrid, tagades õige õhu/kütuse segu, mis päästab valla täisvõimsuse, mida vajate.

John Deere’i kütusefiltrid

John Deere’i kütusefiltrid

Vesi võib kütusesüsteemi tugevalt kahjustada.

Meie kütusefiltrid mitte üksnes kõrvaldavad vett, vaid oleme need pannud ka vett tõrjuma. Nende tihedad kurrud ja ühtlaselt jaotunud filtrimaterjal püüavad kinni vee ja tolmuosakesed, enne kui need tungivad kütusesüsteemi. Samal ajal tõrjub kaetud filtrimaterjal aktiivselt vett ja takistab selle kütusesse imbumist. Tänu hõlpsalt kasutatavatele väljalaskekraanidele on hooldamine lihtne.

Kas teadsite?
"Määrdunud filtrid võivad suurendada kütusekulu rohkem kui 5% võrra."

John Deere Company
See kuulub komplekti!

See kuulub komplekti!

Tagage täielik kaitse oma seadmetele John Deere'i originaalfiltrite ja meie kõikehõlmava toe abil. Nii saavutate oma investeeringu maksimaalse tööea võimalikult madalate käituskuludega ning parima kaitse soovimatute seisakuaegade vastu.

filters-image-en

Õhufilter, mis aitab kergemalt hingata

Kõrvaldage rohkem kui 95% saasteainetest ja allergeenidest, mis muudavad teie tööpäeva ebameeldivaks niitmise, rehepeksu või rullide pressimise ajal.

Vaata lähemalt

filters-image-en

Seotud teemad

click-and-collect

Click & Collect

Varuosade tellimine on lihtsam kui kunagi varem! Kõik vajalikud varuosad on vaid hiireklõpsu kaugusel.

John Deere’i osade kataloog

John Deere’i osade kataloog

Tutvuge meie uue kasutajasõbraliku varuosade veebikataloogiga.