John Deere'i originaalakud

Suurepärane sobivus

Võite olla kindel, et saate just sellise jõudluse, mis vastab teie seadmetele ja vajadustele, kui valite
StrongBox™ ja Performance akude seeriast. Miski ei toimi paremini kui akud, mis on mõeldud just teie masinale.

StrongBox™ akud

StrongBox™ akud

Kui vajate parima jõudlusega tehnoloogiat suure intensiivsusega rakenduste jaoks, valige StrongBoxTM akude seast, et leida suurepärane sobivus, millel on meie inseneride heakskiit. Akud on tehases täidetud, täielikult aktiveeritud ja hooldusvaba tippjõudlus. Avastage igal ajal esmaklassiline käivitusjõudlus isegi äärmuslikes tingimustes, optimaalne vibratsioonitaluvus, pikk tööiga ja parem tsükli stabiilsus, minimaalne veetarve ja väga väikene isetühjenemine.

Kasutus


Performance akud

Performance akud

Meie Performance-seeria akud sobivad suurepäraselt vähemnõudlike rakenduste jaoks ning kujutavad endast soodsamat alternatiivi preemium-seeria StrongBox™ akudele. Need on sobivad akud standardsete rakenduste jaoks, mis on vähem nõudlikud külmaga käivitumise ja vibratsioonitaluvuse osas. Saate hea käivitusvõimsuse mitmesuguste sõidukite ja vajaduste jaoks ning suurepärase hinna tugevas ja töökindlas konstruktsioonis.

Kasutus


Tehnoloogiline eelis

Tehnoloogiline eelis

Meie võrgutehnoloogia vähendab võrgu kasvu, tagades märgatavalt pikema tööea. Maksimaalne elektrivool võimaldab kiiremat laadimist ja optimaalset juhtivust ning rohkem juhtmeid seal, kus vool on kõige tugevam, pakub teile pidevalt suuremat käivitusvõimsust. Meie ülitäpne stantsimise tootmisprotsess tagab tugeva konstruktsiooni ning aktiivse massi pasta suurepärase nakkuvuse stabiilse võrgustruktuuri, suurema käivitusvõimsuse ja minimaalse korrosiooni tagamiseks.

John Deere seat

Miks valida John Deere'i originaalaku?

Kuna meie oleme ehitanud ka masina, millesse te aku asetate, on meil väga selge arusaam sellest, milline on sellele masinale ideaalselt sobiv aku. Sellepärast valmistame omaenda akusid, et teie saaksite kvaliteedi, mida eeldate – suurepärase sobivusega teie masina ja selle vajadustega.

Click & Collect

Click & Collect

Varuosade tellimine on lihtsam kui kunagi varem! Kõik vajalikud varuosad on vaid hiirekliki kaugusel.

John Deere'i varuosade kataloog

John Deere'i varuosade kataloog

Avastage uus keskkonnasõbralik varuosade veebikataloog.