Teie lähtepunkt põllumajanduse tulevikku suundumisel

 

Neli olulist võimalust teie täpsuse jõudluse pakkumiseks

John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogia aitab teil hallata kõiki oma igapäevaseid töid, kasutades andmepõhist ülevaadet põllumajandusettevõtte paremaks juhtimiseks. Peamised töövahendid, nagu G5 Plus CommandCenter™, StarFire™-i vastuvõtjad ja JDLink™-i ühenduvus varustavad meie suuri traktoried täppispõllumajandse teekonnal. Alustamiseks lõime neli lühikest videot, mis selgitavad mõningaid olulisi täppispõllumajanduse funktsioone.

SF-RTK-ga ülekatte vähendamine

Säästke 5% kütusest, vähendades StarFire™-RTK roolimisabiga ülekatet. 1 Kasutage 2,5 cm töökäikudevahelist täpsust, mis tagab täpse korratavuse üle viie aasta.

Sektsioonide juhtimine: 50% vähem möödapihustamist2

Kasutage sektsioonide juhtimist kuni 255 sektsiooniga, et minimeerida ülekatet, vähendada märkimisväärselt möödapihustamist ning saavutada täpne taimekaitsevahendi ja toitainete laotamine.

Suurendab saagikust, vähendab kulusid: muudetava määraga laotamine

Optimeerige oma kasumit muudetava kulunormiga pritsimise teel. Suurendage väetamise, külvamise ja kemikaalide tõhusust, suurendades samal ajal saagikust ja vähendades kulusid. Säästke kuni 12–44 kg N/ha.3

Tähelepanu, valmis olla, läks! 1-Click-Go-Autosetup

John Deere Operations Center™-is saate mugavalt ajastada tööülesandeid ja saata neid juhtmevabalt traktori G5/G5 Plus CommandCenter™-isse. Juhid saavad kinnitada andmed vaid ühe klõpsuga ja töö saab tehtud nii, nagu soovite.

Jõulised võimalused

Tutvuge meie traktorite valikuga, mis kiirendab teie teekonda põllumajanduse tulevikku.

Soovige enamat: revolutsioonilised lahendused ja tooted

Alati arenev ja ajakohane

Alati arenev ja ajakohane

Meie täppispõllumajanduse lahendused sisaldavad tarkvara kauguuendusi ja hindamatuid funktsioone, nagu kaugjuurdepääs (RDA), et suurendada häireteadete Expert Alerts abil tootlikkust ja pikendada tööaega.

Tehke see omaseks!

Tehke see omaseks!

Saate hõlpsalt kohandada John Deere’i vastavalt oma vajadustele. Meie kvaliteetsed lisaseadmed sobivad teie masina ja äriga.

1Arvalis Institut du végétal, Chambres d’agriculture Loiret und Poitou Charente, UFA-Revue
2 Vastavalt USA-s ja Brasiilias läbiviidud uuringule
3Benchmark; trail VISTA iDünger