6R seeria traktorid

Nutikam suudab rohkem

Toetudes selle legendaarsele veojõule, töökindlusele ja mugavusele, lisasime 6R seeriale kaks uut ja veelgi nutikamat mudelit. Väikese raamiga 6R 150 ja keskmise raamiga 6R 185 täiendavad mudelivalikut erakordselt nutikate automatiseerimisfunktsioonidega ja suurepärase transpordijõudlusega. Iga 6R traktor on loodud ja konstrueeritud olema teie tööjõu kõige mitmekülgsem, kergem ja võimsam liige.

Kõigeks võimeline

Vaadake, kuidas 6R seeria ühendab võimsust, jõudlust ja digitaalset nutikust, et aidata teil toime tulla kõikide väljakutsetega, mida maastik, ilmastik või piiratud tööaeg võib teile esitada. 6R aitab teil saavutada mis tahes eesmärke.

1-Click-Go – AutoSetup

Vähendage põllul seadistamise aega kuni 50%. Planeerige tööd Operations Centeris ja need ilmuvad automaatselt 4. põlvkonna ekraanile, kui põllule sisenete – kinnitage andmed ühe klikiga ja alustage tööd.

      

Tehke rohkem, tehke seda paremini ja efektiivsemalt. 6R seeria on loodud saavutuste jaoks.

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

6R seeria traktori näol on teil olemas kõik vajalik uue tehnoloogia kasutamiseks, mis ühendab sujuvalt masinad ja inimesed, suurendab enneolematult täpsust ja efektiivsust ning pakub ülevaateid, mis loovad tõelisi eeliseid.

Nr 1 transpordis

Nr 1 transpordis

DLG PowerMix Transport 2.0 katses on meie 6R 250 ületamatu ja Alam-Saksi (Saksamaa) põllumajanduskoda kinnitas nende 2020. aasta traktori katses 6R 215 erakordset tõhusust*.

Nutikamad esilaadurid

Nutikamad esilaadurid

Lihtne ja kiire paigaldamine; meie laadurid on täis nutikaid funktsioone – suurendage oma tootlikkust funktsiooni abil Return-to-Position, suurendage täpsust dünaamilise kaalumise abil ning vähendage materjali kadu elektroonilise funktsiooni abil Level-to-Horizon.

Kabiin ja juhtseadmed

Kabiin ja juhtseadmed

Selle eriti ruumika 3,33 m³, väga vaikse 71 dB(A) kabiini ja uue ekraaniga Corner Post Display teete paremat tööd kui kunagi varem. 6R võimsuse haldamine on lihtne CommandPRO™ juhtkangi ja selle 11 ümberkonfigureeritava nupu abil.

Mugavus

Mugavus

Olge tähelepanelik ja keskendunud: TLS™ Plus esisilla vedrustus ja HCS Plus kabiini vedrustus töötavad koos, et pakkuda parimat sõidu- ja juhtimiskogemust nii põllul kui teedel.

ComfortSmarter hüdraulika

Nutikam hüdraulika

Tõstke tootlikkust: nutikam Intelligent Power Management kuni 40 lisahobujõu jaoks hüdraulikarakendustes ning kuni kuus tagumist valikulist juhtventiili (SCV’s) hüdraulikavooluga kuni 160 l/min.

Istuge mugavalt, lõõgastuge ja vaadake neid huvitavaid videoid, et saada teada kõik 6R seeria kohta.

6R brošüüri

Tutvuge kõigi üksikasjadeg

Uurige välja kõik üksikasjad, mis teevad 6R seeria nii suurepäraseks – vaadake 6R tootebrošüüri

Esilaadur

Esilaadur

Mõtlete, kas on aeg hankida uus laadur? Vaadake, mida me pakume, ja leidke teie jaoks õige!

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

Uurige lähemalt John Deere'i täppispõllumajanduse tehnoloogia rohkete kasutusvõimaluste ja eeliste kohta.

PowerGard

PowerGard

PowerGard järelhoolduse pakett hajutab hoolduskulud.