6R seeria traktorid

Nutikam suudab rohkem

Toetudes selle legendaarsele veojõule, töökindlusele ja mugavusele, lisasime 6R seeriale kaks uut ja veelgi nutikamat mudelit. Väikese raamiga 6R 150 ja keskmise raamiga 6R 185 täiendavad mudelivalikut erakordselt nutikate automatiseerimisfunktsioonidega ja suurepärase transpordijõudlusega. Iga 6R traktor on loodud ja konstrueeritud olema teie tööjõu kõige mitmekülgsem, kergem ja võimsam liige.

6r-seeria traktorid, suur kollane

6R 250 AITAB ROHKEM KÜTUST KOKKU HOIDA

2018. aastast on ettevõtte John Deere mudel 6R 250 olnud esikohal DLG PowerMixi transpordikatses 2.0 (transpordirakendus)¹ – 348 g/kWh diislikütuse ja 16 g/kWh DEF-kusandiga, kus 6R 250 näitas kõikide katses osalenud konkurentidega võrreldes väikseimat kütusekulu¹.

Lisaks kinnitas Alam-Saksi (Saksamaa) põllumajanduskoda 2020. aasta traktori katses 6R 215 erakordset tõhusust³.

      

Tehke rohkem, tehke seda paremini ja efektiivsemalt. 6R seeria on loodud saavutuste jaoks.

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

6R seeria traktori näol on teil olemas kõik vajalik uue tehnoloogia kasutamiseks, mis ühendab sujuvalt masinad ja inimesed, suurendab enneolematult täpsust ja efektiivsust ning pakub ülevaateid, mis loovad tõelisi eeliseid.

Nr 1 transpordis

Nr 1 transpordis

DLG PowerMix Transport 2.0 katses on meie 6R 250 ületamatu ja Alam-Saksi (Saksamaa) põllumajanduskoda kinnitas nende 2020. aasta traktori katses 6R 215 erakordset tõhusust*.

Nutikamad esilaadurid

Nutikamad esilaadurid

Lihtne ja kiire paigaldamine; meie laadurid on täis nutikaid funktsioone – suurendage oma tootlikkust funktsiooni abil Return-to-Position, suurendage täpsust dünaamilise kaalumise abil ning vähendage materjali kadu elektroonilise funktsiooni abil Level-to-Horizon.

Kabiin ja juhtseadmed

Kabiin ja juhtseadmed

Selle eriti ruumika 3,33 m³, väga vaikse 71 dB(A) kabiini ja uue ekraaniga Corner Post Display teete paremat tööd kui kunagi varem. 6R võimsuse haldamine on lihtne CommandPRO™ juhtkangi ja selle 11 ümberkonfigureeritava nupu abil.

Mugavus

Mugavus

Olge tähelepanelik ja keskendunud: TLS™ Plus esisilla vedrustus ja HCS Plus kabiini vedrustus töötavad koos, et pakkuda parimat sõidu- ja juhtimiskogemust nii põllul kui teedel.

ComfortSmarter hüdraulika

Nutikam hüdraulika

Tõstke tootlikkust: nutikam Intelligent Power Management kuni 40 lisahobujõu jaoks hüdraulikarakendustes ning kuni kuus tagumist valikulist juhtventiili (SCV’s) hüdraulikavooluga kuni 195 l/min.

6R brošüüri

Tutvuge kõigi üksikasjadega

Uurige välja kõik üksikasjad, mis teevad 6R seeria nii suurepäraseks – vaadake 6R tootebrošüüri

Esilaadur

Esilaadur

Mõtlete, kas on aeg hankida uus laadur? Vaadake, mida me pakume, ja leidke teie jaoks õige!

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

Uurige lähemalt John Deere'i täppispõllumajanduse tehnoloogia rohkete kasutusvõimaluste ja eeliste kohta.

PowerGard

PowerGard

PowerGard järelhoolduse pakett hajutab hoolduskulud.

¹Profikatse tulemused, Tractor-Test “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (transpordirakendus); lehekülg 10–16: https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

² DLG-PowerMixi katse nr 7369; (www.dlg.org)

³ Alam-Saksi (Saksamaa) põllumajanduskoda, traktori katse. “Standardsete traktoritega võrdlemisel (ilma Unimogita) saavutas John Deere väikseima diislikütuse kulu. [...] Huvitav on see, et vaatamata väikesele kütusekulule oli 6215R kahe haagise vedamisel kõige parema kiirendusega”; www.‌lwk-niedersachsen.‌de.

¹ Profi Test Results, Tractor-Test “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (Transport application); page 10 to 16:  https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

 

² Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany) tractor test 2020. “Comparing standard tractors (without Unimog) the John Deere achieved the lowest diesel consumption. [...] It is interesting that, despite the low fuel consumption, the 6215R was also the fastest when accelerating with two trailers”. Based on Tractor Test 2020, Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany), where 6215R John Deere AutoPowr™ was compared with Claas Axion 830 CMATIC, Deutz-Fahr 7250TTV, Fendt Vario 826, New Holland T7.270 AutoCommand and Unimog U427 (www.lwk-niedersachsen.de)