7 seeria traktorid

2022. aasta rahvusvahelisel aasta traktori valimisel avaldas kohtunikele muljet 7R 350 AutoPowr™-i suur hulk omadusi, võrreldes konkurentidega suurte traktorite kategoorias, mis tõi üldvõidu. Eelkõige toodi esile 7R-i eriti ruumika kabiini luksuslikku mugavust ja traktori suurepärast jõudlust põllul.

      

      

Vaatame lähemalt mõningaid funktsioone, mis tagavad parima kogemuse seeriaga 7R.

Suurte lisaraskuste lisamine vaid mõne liigutusega

Suurte lisaraskuste lisamine vaid mõne liigutusega

EZ lisaraskus võimaldab 7R-i optimaalset koormamist, mis on eriti kasulik põllumeestele ja töövõtjatele, kes peavad sageli vaheldumisi põllul töötama ning maanteel transportima. 1,7 tonni lisaraskust saab lisada või eemaldada vaid sekunditega. Selleks tuleb vajutada kõigest nuppu, milleks ei pea isegi kabiinist lahkuma.

Tõeliselt võimas

Tõeliselt võimas

Tundke oma tõelist jõudu! Traktori kapotil olev kleebis näitab vaid mootori nimivõimsust. Kuid meie mootorid suudavad pakkuda kuni 40% suuremat pöördemomenti ja muljetavaldavat umbes 10% võimsuse tõusu – “maksimaalne võimsus”, mis on kõikides tingimustes alati saadaval.

Eriti mugav kabiin

Eriti mugav kabiin

Nautige elu mugavaimat kabiini selliste lisadega, nagu eriti tõhus kabiini vedrustus, ennetava vibratsioonisummutusega iste ActiveSeat™ II, massaažifunktsioonid, elektroonilised juhtseadised, 65° istme pööramine, kolm jalatuge, 6.1 helisüsteem, integreeritud külmik… jne.

Parim juhiliides

Parim juhiliides

CommandPRO™ juhthoova ja 11 ümberseadistatava nupuga on 7R-seeria traktorite võimsuse juhtimine lihtne ja tõhus. Sujuv ergonoomiline juhiliides koondab juhtseadised ning muudab iga tööpäeva mugavamaks ja produktiivsemaks.

1-click-Go-AutoSetup: seadistusaja vähendamine kuni 50%

1-click-Go-AutoSetup: seadistusaja vähendamine kuni 50%

Kas olete tüdinenud märkmete kritseldamisest ja ekraanidel klõpsamisega aja raiskamisest? 1-Click-Go-AutoSetupiga saate vähendada seadistusaega põllul kuni 50%. Operations Centeris ette planeeritud tööd ilmuvad automaatselt 4. põlvkonna ekraanile, kui masin põllule jõuab. Juhil pole vaja teha muud, kui ühe klõpsuga kõik üksikasjad kinnitada ja saabki tööga alustada*.

Täppispõllumajandus: parem põllumajandus

Täppispõllumajandus: parem põllumajandus

Tõhususe ja tootlikkuse kasv, milleni võite jõuda funktsioonidega CommandCenter Premiumi aktiveerimine, AutoTrac™-i pöörde automaatika, AutoTrac™-i passiivne tööseadise juhtimine ja Machine Sync, võimaldab kasumlikkuse ja jätkusuutlikkuse suurendamist, mida muul moel ei oleks võimalik saavutada.

7R-i brošüür

Tutvuge kõigi üksikasjadega

Uurige välja kõik üksikasjad, mis teevad 7R seeria nii suurepäraseks – vaadake 7R-i tootebrošüüri.

Finantslahendused

Finantslahendused

Ettevõttes John Deere Financial pakume teile finantslahendusi, mis ühendavad meie kliendikesksuse ja ettevõtte John Deere masinateadmised. Mõistame teie finantsvajadusi paremini kui keegi teine.

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

Meie täppispõllumajanduse lahendused sisaldavad tarkvara kauguuendusi ja hindamatuid funktsioone, nagu kaugjuurdepääs (RDA), et suurendada häireteadete Expert Alerts abil tootlikkust ja pikendada tööaega.

*Masinal peab olema 4. põlvkonna CommandCenter™ või universaalmonitor (vähemalt tarkvaraga SU20-3), StarFire™ 3000/6000/7000 vastuvõtja, JDLink™ Connecti aktiivne tellimus ja John Deere Operations Centeri konto. Kui MTG 4G veel varustusse ei kuulu, siis on see vaja paigaldada.