8 seeria traktorid

Tunnustatud 8-seeria jääb truuks oma võimsale pärandile, et teenida edumeelseid põllumajandusettevõtteid kes kujundavad kaasaegse põllumajanduse jätkusuutlikku tulevikku. 8-seeria traktorid hõlmavad pinnast säästvat John Deere’i 8RX roomiktraktorit ja kõrgtehnoloogilisi täiustusi, nagu meie auhinnatud eAutoPowr™-i käigukast.

8R-seeria traktorid

Õige masin, kui vajate mitmekülgset traktorit, mis saab suurepäraselt hakkama põllul ja maanteel. 8R on parim kooslus tõmbejõust, väikesest ülalpidamiskulust ja universaalsest jõudlusest.

 

8RT traktorid

8RT traktorid

Kahe roomikuga masinad pakuvad parimat tõmbejõudu, väga tõhusat veojõu ülekannet ja laiu roomikuid. Loodud tasase maa ja kuivade sõmerate muldade jaoks.

8RX traktorid

8RX traktorid

Kui teie jaoks on tähtis vähene mulla häirimine, siis on 8RX just teie valik. Selle 4,57 m² kokkupuutepind maapinnaga on tööstusharu parim ja tekitab vähe või üldse mitte valle. 8RX sobib ideaalselt keerulise maastiku jaoks nõlvakutel ja kõikide mullatüüpide jaoks, võimaldades samal ajal tööaknaid maksimeerida.

      

Sõnumid põllult

“Kabiinis on vähem müra kui praeguse 8R-seeria puhul,”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Taani

eAutoPowr™-it kasutanud asjatundjad on vaimustuses. Vaadake ise!

kompromissid

Lõpp kompromissidele rehvirõhu osas

Õige rehvirõhk on traktori töövõime optimeerimiseks ja mulla seisukorra säilitamiseks väga oluline. John Deere rehvirõhu kesksüsteem (CTIS) võimaldab teil seda hõlpsalt surunupuga kiiresti reguleerida. Saate kiiresti ja mugavalt kabiinist lisada ja vähendada rõhku – lülitage põllu- ja transpordirežiimi vahel.

Vaatame lähemalt üksikuid funktsioone, millest koosneb 8-seeria kogemus, mis teid ootab.

Kabiiniteraapia

Kabiiniteraapia

Kuidas teile meeldiks kabiin, millest väljute sama värskena kui sinna sisenemisel? Kuidas on see võimalik? Seda võimaldab järgmine: ennetava vibratsioonisummutusega iste ActiveSeat™ II, massaažifunktsioonid, elektroonilised juhtseadised, 65° istme pööramine, kolm jalatuge, 6.1 helisüsteem, integreeritud külmik … jne.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Uus G5Plus ekraan, meie kõigi aegade suurim ekraan: rohkem ruumi teie teabe jaoks. Kiirem protsessor lühema alglaadimisaja jaoks. Ja seda kõike suurepärase eraldusvõimega.

Tõeliselt võimas

Tõeliselt võimas

Traktori kapotil olev kleebis näitab vaid mootori nimivõimsust. Kuid meie mootorid suudavad pakkuda kuni 40% suuremat pöördemomenti ja muljetavaldavat umbes 10% võimsuse tõusu – “maksimaalne võimsus”, mis on kõikides tingimustes alati saadaval.

Nutikad käigukastivalikud

Nutikad käigukastivalikud

Valige ratastega mudelite jaoks mõeldud 16-käigulise PowerShift™-i, tugeva täismehaanilise e23™ käigukasti, sujuva kiirendusega sidurita AutoPowr™-i ja auhinnatud astmeteta elektrilise eAutoPowr™-i käigukasti vahel.

1-click-Go-AutoSetup: vähendage seadistusaega kuni 50% võrra

1-click-Go-AutoSetup: vähendage seadistusaega kuni 50% võrra

Kas olete tüdinenud märkmete kritseldamisest ja ekraanidel klõpsamisega aja raiskamisest? 1-Click-Go-AutoSetupiga saate vähendada seadistusaega põllul kuni 50%. Operations Centeris ette planeeritud tööd ilmuvad automaatselt 4. põlvkonna ekraanile, kui masin põllule jõuab. Juhil pole vaja teha muud, kui ühe klõpsuga kõik üksikasjad kinnitada, misjärel saabki tööga alustada*.

Täppispõllumajandus: täiustage põllutöid

Täppispõllumajandus: täiustage põllutöid

Tõhususe ja tootlikkuse kasv, milleni võite jõuda funktsioonidega CommandCenter Premiumi aktiveerimine, AutoTrac™-i pöörde automaatika, AutoTrac™-i passiivne tööseadise juhtimine, Machine Sync ja In-Field andmete jagamine, võimaldab kasumlikkuse ja jätkusuutlikkuse suurendamist, mida muul moel ei oleks võimalik saavutada.

Võimsad valikud

Kolm kontseptsiooni, mis vastavad teie kohalikele tingimustele ja individuaalsetele põllumajandustavadele – alates 8R-seeria universaaltraktorist kuni võimsa traktorini 8RT ja pinnast säästva 8RX-ini – vaadake, milline näeb välja põlluharimise tulevik.

eAutoPowr™-i käigukast

Astmeteta käigukast muutub elektriliseks: auhinnatud eAutoPowr™ on esimene elektromehaaniline jaotuskanaliga astmeteta käigukast (IVT), mis pakub enneolematut tõhusust, mugavust ja vastupidavust.

8-seeria brošüür

Tutvuge kõigi üksikasjadega

Uurige üksikasjalikult, mis teeb 8 seeria sedavõrd heaks – heitke pilk 8 seeria tootebrošüürile.

PowerGard™

PowerGard™

PowerGard™-i järelhoolduse pakett fikseerib hoolduskulud.

Finantslahendused

Finantslahendused

John Deere Financial pakub teile rahastamislahendusi, mis ühendavad meie kliendikesksuse ja John Deere’i masinateadmised. Mõistame teie rahastamisvajadusi paremini kui keegi teine.

Täppispõllumajandus

Täppispõllumajandus

Meie täppispõllumajanduse lahendused sisaldavad tarkvara kauguuendusi ja hindamatuid funktsioone, nagu kaugjuurdepääs (RDA), et suurendada häireteadete Expert Alerts abil tootlikkust ja pikendada tööaega.

*Masinal peab olema 4. põlvkonna CommandCenter™ või universaalne ekraan (minimaalne SU20-3 tarkvara), StarFire™ 3000/6000/7000, JDLink™ Ühendage aktiivne tellimus ja John Deere'i toimingukeskuse konto. Kui MTG 4G veel varustusse ei kuulu, siis on see vaja paigaldada.