Priviligeeritud töötamise, puhkamise ja mängimise koht

Kohavahetus

Asudes Itaalia ühes kuulsaimatest veinipiirkondadest, on Pietro Binaghi liikunud linnast välja ja leidnud unistuste töökoha, mis toidab tema armastust maaelu ja kirge golfi vastu.

Toskaana meistriteos

Pietro Binaghi peab end õnnelikuks, et saab nautida oma tööd – ja kirge golfi suhtes – sellises kaunis, looduslikus ümbruses. Ei saa olla palju golfikuurorte, mis kuuluvad UNESCO maailmapärandi nimistusse, ja need õnnelikud, kes kõnnivad Castiglion pühitsetud muruväljakul del Bosco Toskaanas, tajuvad, et nad viibivad erilisel golfiväljakul väheste priviligeeritute seas.

 • PIETRO BINAGHI

   

   

   

  Peamine golfiväljakute hooldaja, Castiglion del Bosco

  “See on suurepärane koht, mis on atraktiivne mitte üksnes turistidele, vaid ka täielike golfifännide jaoks.”

  Pietro Binaghi
Castiglion del bosco

Euroopa stiilseim veini- ja golfielamus

Umbes 70 kilomeetrit Sienast lõunapool Brunello veiniistanduste piirkonnas asub Castiglion del Bosco – kaunis 800-aastane mõis koos lossivaremete, keskaegse kiriku ja ühe parima golfirajaga Euroopas. Disainitud legendaarse British Open'i võitja Tom Weiskopfi poolt, pakub see prestiižne golfiväljak – asudes mägede ja viinamarjaistanduste keskel – kordumatut mänguelamust koos imelise loodusliku keskkonnaga.

“Olen väga uhke, et saan töötada sellises keskkonnas… fantastiline golfiväljak, mis austab kaunist ja puutumatut looduslikku maastikku, ilma seda rikkumata.”

Pietro Binaghi

Sõõm värsket õhku

Peamise golfiväljakute hooldajana oskab Pietro Binaghi hinnata töötamise rõõmu sedavõrd rahulikus keskkonnas, eriti pärast 26 aastat linnas elamist. Olles algselt õppinud põllumajandust, on ei suutnud ta vastu panna maalilise Toskaana mäenõlvade ‘kutsele’. Innuka golfimängijana oli võimalus töötada Castiglion del Boscos lihtsalt vastupandamatu.

“Minu töö ühendab mu elu kahte peamist kirge: Ma õppisin põllumajandust ja armastan golfi… nii et saan teha justkui neid kahte asja korraga.”

Kõrgeimad standardid

Iga päev on erinev ning esitab uusi väljakutseid Pietrole ja tema meeskonnale. Kuid üks asi ei muutu: nende käsutuses olevate seadmete kvaliteet võimaldab neil säilitada kõrgeimad standardeid mänguväljakute hoolduse vallas. Masinate töökindlus ei vaja tõestust ning iga mudeli täpsus ja areng annab meeskonnale täieliku kindluse igapäevatöö tegemisel. Pietro jaoks on moto lihtne – jätkata täiustamist iga päev.

“Ma ei pea kunagi mõtlema masinate töökindluse või jõudluse peale – need lihtsalt töötavad – ja ma olen selle üle väga õnnelik.”

 

Ring saab täis

Kolme lapse isana on Pietro rõõmus, et elab perega Toskaana mägedes. Ta loodab, et ka lastes tekib huvi golfi vastu, ehkki tunnistab, et ise eelistas lapsepõlves jalgpalli. Tema armastus golfi vastu tekkis hiljem – ja ühes sellega tekkis huvi looduse ja vabas õhus jalutamise vastu.

“Olin kindlasti perekonna ‘must lammas’ – sest valisin jalgpallimängu – nüüd aga veedan rohkem aega golfiväljakul kui kõik ülejäänud pereliikmed kokku!”

7500A
Pietro Binaghi
Käib töö ja lõbu koos

Käib töö ja lõbu koos

Aastate jooksul on kogemus näidanud Pietrole, et rahulolu ja üldise õnne peamised tegurid on tunda uhkus oma töö üle ja head sõbrad sinu ümber. Ta naudib enamike inimeste seltskonda, eriti nende oma, kes teevad oma tööd kirglikult, hinnates kvaliteeti ning võimalust ühildada töö ja lõbu – nii golfiväljakul kui sellest väljaspool.

“John Deere'i puhul avaldab mulle muljet arusaamine mängust ja sellest, mis on vajalik hästi hooldatud väljaku jaoks – see annab mulle kindluse meie koostöö suhtes.”

Ei kahetse

Lõppude lõpuks on selle majesteetliku golfiväljaku eest hoolitsemine midagi enamat kui vaid töö – Pietro jaoks on see kutsumus ja unistuse täitumine. Ta pole kunagi kahetsenud oma endise linnaelu vahetamist Castiglion del Bosco suursugususe vastu Toskaanas. Ja kes võiks talle ette heita soovi saavutada suurepärane töö- ja eraelu tasakaal?

Käsi, muru
Leidke lähim edasimüüja

Leidke lähim edasimüüja

Leidke John Deere’i edasimüüja