Planeerimine ja mängimine tulevikus

Pinnase loomine tuleviku tšempionide jaoks

Saksamaa edelaosas aitab spetsiaalne golfiklubi koolitada järgmist andekate amatöörmängijate ja professionaalide põlvkonda. Oleme uhked, et meie golfiväljakud, arvukad harjutusalad ja ümbritsev maastik sobivad oma otstarvete jaoks, ütleb Hector Zapata, harjutusväljakute hooldaja St. Leon-Rotis…

Oivalisuse visioon

Oivalisuse visioon

St. Leon-Rot on kuulus kogu Euroopas ühena kõige edukamatest ja innovatiivsematest gofiorganisatsioonidest, mis keskendub mängijate ja treenerite talendi arendamisele. Ainulaadne sihtkoht nii algajate kui ka ekspertide jaoks, selle golfiakadeemia pakub konkurentsitut treeningut neile, kes soovivad täiustada kõiki oma mänguaspekte. Hector Zapata võtab väga tõsiselt oma ülesannet, pakkuda parimaid võimalikke mänguväljakuid.

 • HECTOR ZAPATA

   

   

   

  Golfiväljaku hoodaja, St. Leon-Rot

  “Igas vanuses ja erineva oskuste tasemega mängijad soovivad parandada oma mängu ning selles on abiks meie akadeemia ja sertifitseeritud PGA instruktorid – ja minu meeskonna töö on luua ja hooldada muruväljakuid ja ümbritsevaid piirkondi, et seda võimaldada.”

  LESLIE PILLIER

Kohandatud golfiväljakud

Kohandatud treeningud saavad toimuda ainut kohandatud väljakutel, nii et auhinnalise mängukeskkonna valik St. Leon-Rotis on võrreldamatu. St. Leon on Linki-stiilis väljak, mis meenutab Šoti ja Iiri kohti, ning aastast 2011 kuni 2015 hääletati see ‘Saksamaa’ kõige populaarsemaks golfiväljakuks Golf Journal'i lugejate poolt. Kõrvalolev golfiväljak Rot võitis sama tunnustuse enne seda 11 järjestikusel aastal. Kuid see on vaid jäämäe tipp…

“Lisaks võistlusväljakutele on meil atraktiivne üheksa auguga väljak, mis pakub mängijatele ideaalset võimalust harjutada lühimängu. See on suurepärane algajate ja nooremate mängijate jaoks, võimaldades alustada viie auguga ‘lasteväljakult’ ’, loodame et siit saab alguse paljude tšempionide teekond!”

7700a-planning-and-playing-for-the-future
2750-e-cut-hybrid-planning-and-playing-for-the-future
7700a-planning-and-playing-for-the-future

Püüd täiuse poole

St. Leon-Roti pühendumist koolitusele iseloomustab ka selle muljetavaldav valgustatud golfi harjutusplats (134 golfitiiga) ja “Wedge-o-Drom” (mis katab rohkem kui 20 000 m² ala). Lisaks on siin: seitse ‘sihtväljakut’ koos punkritega, kaks 30 m kõrgust masti ‘draw’ ja ‘fade’ pallilöögi harjutamiseks; lainetav golfitiide ala; ja suur, lame golfiväljaku lühikese murukattega ala punker. Lisage sellele 1600 m² laineline tehisgolfi muru ning kaks tõusvat ja langevat muruväljakut, siis saab selgeks, et see on ideaalne sihtkoht löögimängu harjutamiseks, puuduste kõrvaldamiseks ja ehk isegi uute talentide avastamiseks.

“Kas olete algaja või ekspert, meie harjutusväljak, kunstmuruväljakud ja kümme rohelist punkrit pakuvad ideaalseid treeningtingimusi oma löögi parandamiseks. Olen väga uhke, et hoolitsen selle eest, et see saaks toimuba tipp-topp korras väljakutel.”

Harmoonias loodusega

St. Leon-Roti maastikul on parke, niite, veeohtusid, detailseid punkreid ja üles-alla kallakuid. See tähendab, et Hector ja tema meeskond toetuvad erinevatele John Deere'i seadmetele, et säilitada golfi kõrgeimaid standardeid ja kõige kaunimat maastikku. Lükatavad muruniidukid on tema lemmik-tööriistad, kuna tulemus on ‘perfektne – nii muruväljaku kui ka hooldaja jaoks!’ Kuid suuremate alade kiireks niitmiseks parima kvaliteediga on kõige parem valik mudel 2750.

“Uusim 2750 on nii kerge, et seda saab juhtida ühe sõrmega! Selle mudeli abil saab lõigata absoluutselt kõike, igasugustes tingimustes – ja igasugusel maastikul.”

2750-e-cut-hybrid-planning-and-playing-for-the-future

Kirglik golfiväljakute hooldus

Olles pärit Dominikaani Vabariigist, kuid elades 21 aastat Saksamaal, vastutab Hector ka järgmise põlvkonna golfiväljakute hooldajate väljaõpetamise eest St. Leon-Rotis. Ta tahab edastada oma õpilastele samasugust kirge golfi, muruväljakute hoolduse ja selles erilises kohas töötamise vastu.

“Ma armastan oma tööd, õpetan meeleledi tulevastele golfiväljakute hooldajatele kõike, mida tean seadmete, muru ja muruväljakute parima võimaliku seisukorra säilitamise kohta, mis on minu jaoks golfiväljakute süda. Muruväljakud peavad olema täiuslikud, nagu vaib, millel pall veereb kaunilt. Kui muruväljak on kehv, pole muruväljaku hooldaja hea!”

Leidke lähim edasimüüja

Leidke lähim edasimüüja

Leidke John Deere’i edasimüüja