Põhjamaa nirvaana

Kutsuv, keerukas, kuid alati looduslik

Pikkade talvede ja keeruka topograafia tõttu pole Rootsi enesestmõistetav golfimängimise sihtkoht. Kuid need, kes on avastanud metsikud maastikud ja väljakutsuvad golfiväljakud, tulevad tagasi, et kogeda ‘kaunist mängu’ Skandinaavia stiilis.

Rootsi täiuslikkus

Rootsi täiuslikkus

Nendele, kes on harjunud Lõuna-Euroopa päikesepaistega, võib Rootsi maine peamise sihtkohana olla üllatav, kuid lamedad nõlvad ja avatud väljad muudavad selle maa ideaalseks golfiväljakute jaoks. Ja Skåne maakonna Åhusi piirkonnas asub Kristianstadi golfiklubi & sihtkoht, mis on teinud endale nime tänu väljaku hiljutisele uuendamisele, mis on teeninud palju kiiduavaldusi…

Sukeldumine loodusesse

Golfiväljaku juhataja Bevan Tattersalli sõnul on edu saladus see, et väljak on hästi integreeritud looduslikku keskkonda ja muutunud kauni vaate osaks. See ei ole ‘plekk’ maastikul, kuna kaks laitmatut muruväljakut pakuvad mängijatele väljakutsuvat ja stimuleerivat spordielamust rahulike loodusniitude keskel, mis on putukate ja eluslooduse elupaigaks.

te4x2 põhjamaa nirvaana
 • BEVAN TATTERSALL

   

   

   

  Golfiväljaku juhataja, Kristianstads Golfklubb & Destination

  “Need kaks väljakut on erilised ja tagasiside on fantastiline. Golfiväljaku lühikese murukattega osad, golfitiid ja rohealad on niidetud, kuid ümbritsetud kontrastsete looduslike niitude, lillede ja rohuga.”

  BEVAN TATTERSALL

Armastuse töö

Bevan hindab väga ümbritsevat loodust ja rakendab sama suhtumist ja golfiväljaku juhatajana – see on roll, mida ta meeleldi täidab, arvestades kaunist asupaika ja klassikalist rootsi ‘looduslikku’ stiilis väljakudisaini. Ta usub, et pead armastama golfiväljakut, millel töötad, vastasel juhul pole kunagi võimalik saavutada head tulemust.

“See on koht, millesse on lihtne armuda – väga orgaaniline ja vana golfiväljak, kuid üsna lihtne hooldada.”

 

25 aastat ja rohkem…

Bevan usaldab oma meeskonda ja seadmeid maailmaklassi golfiväljaku hooldamisel, mis toob esile parima iga eksperdi mängus ja inspireerib ülejäänusid meist lõputult õppima. Kogemus loeb – mitte üksnes mängu eduka lõpetamise puhul, vaid ka pinnase ettevalmistamise käigus. Selles osas on Bevan usaldanud alates 1995. a John Deere'i ja on hiljuti sõlminud selle kaubamärgiga viieaastase eksklusiivse kokkuleppe.

“John Deere töötab meie heaks – nii lihtne see ongi. Kui soovime pakkuda parimaid golfiväljakuid maailmas, peama kasutama parimaid seadmeid, teenust ja tuge. Nii et meie jaoks on see mõistlik.”

8800a Põhjamaa nirvaana
7500a Põhjamaa nirvaana

Kogu pakett

Kahe väljaku hooldamine kõrgeima võimaliku standardi järgi nõuab märkimisväärset sõidukiparki ja töötajaid, kes seda kasutavad. Bevan arvab, et kasutades parimaid seadmeid ja müügijärgset kliendituge, suudab tema meeskond oma tööd teha veelgi kõrgemal tasemel, teades et masinad ei vea neid alt – olenemata töötamise kestusest.

“Meie töötajad armastavad John Deere'i ja see sai otsustavaks tellimisel. Kuid küsimus pole üksnes hinnas ja klienditoes – küsimus on nendes meestes, kes istuvad masinatel kaheksa kuni kümme tundi päevas, et nemad tunneksid end mugavalt ja teaksid, et tehnika on töökindel ja ohutu.”

Leidke lähim edasimüüja

Leidke lähim edasimüüja

Leidke John Deere’i edasimüüja