Maailma kaugusel

Armastus esimesest pilgust

Looduslik ümbrus, mis kihab metsikust loodusest ja asub vaid tuniiajase sõidu kaugusel Pariisist; maalilise golfiväljaku hooldamine Golf de l’Isle Adam'is on Leslie Pillieri jaoks täitunud unistus...

Pariisist lahkumine

Idüllilisel metsaga kaetud mäenõlval, vaid 45 minuti kaugusel pealinnast, asub Golf de l’Isle Adam klubi. Üks kaunimatest väljakutest Ile de France piirkonnas – siia põgenevad pariislased linnast ja sukelduvad loodusesse. Golfiväljakute hooldaja Leslie Pillier saab seda teha iga päev ja nimetab oma suhet väljakuga ‘armastuseks esimesest pilgust’.

 • LESLIE PILLIER

   

   

   

  Peamine golfiväljakute hooldaja, Golf de l’Isle Adam

  “Armusin sellesse väljakusse veel enne siia tööletulemist. Külastasin seda kord ja leidsin, et see on kaunis. Ja kui töökoht vabanes, siis lihtsalt pidin selle endale saama!”

  LESLIE PILLIER
7500a-r2g021063- large
3033r-r2g021088- large

Kaunis panoraam

On lihtne mõista, misk Leslie armus Golf de l’Isle klubisse. Asudes ideaalses kohas Oise Valley'i metsa ja 200-hektarilise mõisa aladel – hõlmates klubihoonet restaureeritud 18. sajandi talumajas – on see loodusesõbra paradiis. Õnnelikumad golfimängijad kohtuvad sageli metsloomadega ja saavad ‘laadida’ oma akusid maal, liikudes samal ajal 6188 m pikkusel 72 löögi rajal.

“Minu jaoks on hämmastav kogu siinne loodus. Nägin just kolme kitse – ja meil on kilpkonni, jäneseid, küülikuid, haigruid ja palju metsikut loodust… see on lihtsalt suurepärane.”

 

Ahvatlev väljakutse

Leslie ja tema meeskond püüavad järgida filosoofiat, millest algselt juhindus maailmatuntud arhitekt Ronald Fream, disainides Golf de l’Isle väljakut, nimelt et ‘igal mängijal peab olema võimalik seada eesmärki, mida ta suudab saavutada, ning mis ahvatleks nii algajaid kui ka parimaid mängijaid’. Tagamaks et laiad golfiväljaku lühikese murukattega osad, oma looduslike kallakute ja suurte muruväljakutega, pakuvad mängijatele neid väljakutseid ja preemiaid võrdsel moel, on Leslie hiljuti teinud oma panuse John Deere'ile – uuele ja asendamatule tööviisile.

“Ma pole varem John Deere'i kunagi ostnud, nüüd aga ostsin terve sõidukipargi. See on esimene kord ja ma ei kahetse seda üldse – see on minu elu üks parimaid otsuseid.”

3033r-r2g021267-hero

Usaldusväärne sõber

See golfiväljak on kogunud kuulsust maastiku mitmekülgsuse tõttu, mida mängijad avastavad, ning aukude paiknemise tõttu vaheldumisi metsas ja platool – suurepärane briti ja ameerika trendide süntees. Sellise viimistluse saavutamine nõuab pühendumist, oskusi ja märkimisväärset sõidukiparki, mida võib 100% usaldada.

“John Deere'i masinad aitavad meid meie töös, sest need on töökindlad ja väga hea kvaliteediga. Meil on siin nüüd mõned väga head masinad.”

260sl-r2g021160-large

Tugistruktuur

Leslie’ soov proovida igas suuruses John Deere'i masinaid täitus Golf de l’Isle mänguväljakul. Ning omanikukogemus on olnud äärmiselt positiivne, isegi kuni müügijärgse[1] teeninduseni kohalike spetsialistide poolt. See partnerlus võimaldab tal lõõgastuda ja keskenduda eeldatavate kõrgete standardite säilitamisele, olles kindel, et ta võib usaldada oma meeskonda ja masinaid ning et ‘seisuajad’ kuuluvad minevikku.

“Meie suhe John Deere'i edasimüüjatega on väga hea. Tellime vajaliku osa, see tarnitakse tavaliselt 24 tunni jooksul ja masin on taas töövalmis – ei mingeid proleeme.”

Leidke lähim edasimüüja

Leidke lähim edasimüüja

Leidke John Deere’i edasimüüja