John Deere 1510G ja XI-poom

Metsaveotraktorite poomid

John Deere 1510G metsaveotraktori

Lihtne kasutatavus ja hooldus

Uut siirdepoomi on parem kasutada, see on vastupidavam ja selle hooldamine on lihtsam. Poomi geomeetriat on täiustatud, et tõstmine ning noolepikenduste sisse-/väljaliigutamine oleks paremini tasakaalus. See muudab poomi kasutamise ja trajektoorid sujuvaks ning suurendab tootlikkust. Siirdepoomi esiküljel pole avasid, klambreid ega muid lisaseadmeid, mis võiksid poomi nõrgendada või saada kergesti löökkahjustusi. Voolikud ja kaablid on poomi konstruktsiooni all varjus ning nende asetused põhi- ja siirdepoomi vahel ning noolepikendustes on ümber kujundatud.

Väikese ja keskmise suurusega metsaveotraktoritele

Sisemiste voolikutega XI siirdepoom on saadaval väikese ja keskmise suurusega metsaveotraktorite tõstukitele CF5, CF7 ja CF7S.  Poomi maksimaalne ulatus on 10 m. Ka vanemate tõstukite CF7 ja CF7S siirdepoomid saab asendada uue XI siirdepoomiga. Tugevdatud rotaator Indexator GV12-2S on XI siirdepoomiga saadaval lisavarustusena.

Tugev ja võimas

Siirdepoomi on tugevdatud ja sisemiste voolikutega noolepikendus on tugevam kui varem. CF7S jaoks on saadaval ka veelgi tugevam Power+ pikendus. Tänu ümberkujundatud voolikumarsruudile peavad voolikud kauem vastu ja neid on lihtsam vahetada. Tõstuki saab transpordi ajaks langetada otse koormale.

Täiustatud geomeetria

Tõstmine ja siirdepoomi liigutamine on rohkem tasakaalus, muutes trajektoorid ja noole töö sujuvamaks, mis omakorda parandab tootlikkust.Koos IBC-ga saab XI siirdepoomi varustada lisa töötulega, mis suunab valguse noole tipule.