John Deere 1510G ja XI-poom

Metsaveotraktorite poomid

Metsamasinate poomid reas

Võimas XE pikendus

XE pikendus koosneb ühest pikendusest ning väliste voolikutega siirdepoomist väikeste ja keskmise suurusega metsaveotraktorite 8,5 m poomidele CF5, CF7 ja CF7S. 

Lihtne ja töökindel konstruktsioon, suurepärane tõmbejõud

Konstruktsioon on lihtne ja töökindel. Juhtimine on lihtne tänu heale geomeetriale ning pikenduse all olev poomi valgustus muudab poomi välimise osa hästi nähtavaks. Tootlikkus paraneb tänu pikenduse suurepärasele tõmbejõule.

Voolikud on paigutatud hästi kaitstult

Põhipoomi ja Y-ühenduslüliga voolikud on paigutatud hästi kaitstult, mis tagab voolikute pikema kasutusea. Kuna voolikutel puuduvad väljaulatuvad aasad, on poomi on harvendusraie tegemisel puude vahel lihtsam suunata, samuti on haaratsit koorma ja laoplatsi vahel lihtsam liigutada.

Pikendus on saadaval sügisel 2022 ning tootmine algab talvel 2022/2023.

John Deere 1510G metsaveotraktori

Lihtne kasutatavus ja hooldus

Uut siirdepoomi on parem kasutada, see on vastupidavam ja selle hooldamine on lihtsam. Poomi geomeetriat on täiustatud, et tõstmine ning noolepikenduste sisse-/väljaliigutamine oleks paremini tasakaalus. See muudab poomi kasutamise ja trajektoorid sujuvaks ning suurendab tootlikkust. Siirdepoomi esiküljel pole avasid, klambreid ega muid lisaseadmeid, mis võiksid poomi nõrgendada või saada kergesti löökkahjustusi. Voolikud ja kaablid on poomi konstruktsiooni all varjus ning nende asetused põhi- ja siirdepoomi vahel ning noolepikendustes on ümber kujundatud.

Väikese ja keskmise suurusega metsaveotraktoritele

Sisemiste voolikutega XI siirdepoom on saadaval väikese ja keskmise suurusega metsaveotraktorite tõstukitele CF5, CF7 ja CF7S.  Poomi maksimaalne ulatus on 10 m. Ka vanemate tõstukite CF7 ja CF7S siirdepoomid saab asendada uue XI siirdepoomiga. Tugevdatud rotaator Indexator GV12-2S on XI siirdepoomiga saadaval lisavarustusena. 1910G võib olla varustatud ka CF7S 10 m siirdepoomi CF7S XI Power+.

Tugev ja võimas

Siirdepoomi on tugevdatud ja sisemiste voolikutega noolepikendus on tugevam kui varem. CF7S jaoks on saadaval ka veelgi tugevam Power+ pikendus. Tänu ümberkujundatud voolikumarsruudile peavad voolikud kauem vastu ja neid on lihtsam vahetada. Tõstuki saab transpordi ajaks langetada otse koormale.

Täiustatud geomeetria

Tõstmine ja siirdepoomi liigutamine on rohkem tasakaalus, muutes trajektoorid ja noole töö sujuvamaks, mis omakorda parandab tootlikkust.Koos IBC-ga saab XI siirdepoomi varustada lisa töötulega, mis suunab valguse noole tipule.