Pöörlev ja nivelleeriv kabiin

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin

Mugavus mõjutab oluliselt jõudlust

John Deere'i metsamasinate kabiinid on vaieldamatult oma valdkonna teerajajad

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin suurendab töö efektiivsust ja täiustab ergonoomikat. Automaatne nivelleerimise funktsioon võimaldab operaatoril istuda püstises asendis isegi kui masin on ebatasasel maastikul. Nool ja kabiin on paigaldatud eraldi raamisektsioonidele, vähendades efektiivselt kabiini jõnksatusi tüvede käsitsemisel ning suurendades nii operaatori mugavust.

Meie kliendid on töötanud pöörlevates ja nivelleerivates kabiinides sadu miljoneid tunde. Masinad on saadaval pöörleva ja nivelleeriva või fikseeritud kabiiniga. Valige funktsioonid, mis sobivad kõige paremini teie langetustööde jaoks.

Kabiin suunatud tööpiirkonnale

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin järgib noole pöörlemist ning tagab operaatorile hea nähtavuse tööpiirkonnale, raielangule ja ratastele. Töötamine on sujuv, kuna kabiini saab keerata optimaalses suunas töö planeerimise ja operaatori nähtavuse seisukohalt, ilma masinat peatamata.

Kabiin pöörleb 290 kraadi

Pöörlev kabiin tagab operaatorile suurepärase nähtavuse kogu tööpiirkonnale, noole otsale ja raielangule. Masinaga saab sõita ka siis, kui kabiin on keeratud külgmisesse asendisse.

Mugavus mõjutab oluliselt jõudlust

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin suurendab töö efektiivsust ja täiustab ergonoomikat. Automaatne nivelleerimise funktsioon võimaldab operaatoril istuda püstises asendis isegi kui masin on ebatasasel maastikul.

Nivelleeriv kabiin suurendab töömugavust

Nivelleeriv kabiin suurendab töömugavust

Harvesteridel on kabiin paigaldatud eraldi raamile, vähendades efektiivselt kabiini jõnksatusi tüvede käsitsemisel.

 

Kabiini pöörlemise ja nivelleerimise seadistusel on rohkeid individuaalseid reguleerimisvõimalusi, nii et iga operaator saab kasutada neid funktsioone vastavalt oma soovile.

Individuaalsed reguleerimisvõimalused

HeadingIcon

John Deere'i metsamasina kabiin

Operaator istub püstises asendis, isegi kui masin asub ebatasasel maastikul. Erinevates suundades töötamisel saab kabiini pöörata tööpiirkonna suunas.

Kabiin suunatud tööpiirkonnale

HeadingIcon

John Deere'i pöörlev kabiin

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin aitab juhil säilitada õiget tööasendit, et vähendada seljale ja õlapiirkonnale avalduvat pinget.

Parandab ergonoomikat

HeadingIcon

John Deere'i metsamasina kabiin

John Deere'i pöörlev ja nivelleeriv kabiin

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin on ergonoomiline töökeskkond

Videos on näidatud, kuidas pöörlev ja nivelleeriv kabiin hõlbustab metsamasinate operaatorite tööd ja parandab ergonoomikat.