Saagikoristus

Analüüsimine ja ettevalmistamine

Kui kasutate kombainiga või liikurhekseldiga muu laiusega heedrit kui muude tööseadistega, veenduge, et teie juhtjooned oleksid teie kombaini jaoks õigesti seadistatud.
Silo koristamisel HarvestLabi koostisosade mõõtmisega tasub teil analüüsida ka koristatud silo, et alustada talvise söödavaru planeerimist.

Harvester Analysis and prepare

Põllul kasutamine

Saagikuse ja niiskusandurid ning HarvestLabi koostisosade mõõtmine vajavad saagikoristuse alguses kalibreerimist. Samuti peate kontrollima, et põlluandmed salvestataks automaatselt John Deere Operations Center™-isse. Kui kasutate saagi koristamiseks alltöövõtjat, võite anda neile ajutise juurdepääsu oma John Deere Operations Center™-i kontole või paluda neil andmed saagikoristuse lõppedes üle kanda.

Täppispõllumajandus aitab meid eri tüüpi pinnaste puhul.

Uk-farm-manager
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Kliendilood

HarvestLab™: Parima kvaliteediga silo

HarvestLab™: Parima kvaliteediga silo

Õige toit muudab nii loomad kui ka põllumajandustootjad õnnelikuks. Töövõtja Andreas Feil teab seda väga hästi. Tänu HarvestLab™ 3000-le saab ta põllul viibides analüüsida maisi saagikoristust kuni viimase kiuni.

Täpsus kui missioon

Täpsus kui missioon

Põllumajandustöövõtja Flaskampi kliendid on kasutanud täppispõllumajanduse hüvesid enam kui 10 aastat. Ettevõte toetab nii lihtsaid algtaseme toiminguid kui ka keerukaid täppispõllumajanduse töid.