Istikud ja seemned

Analüüsimine ja ettevalmistamine

Kasutades saagikuse kaardistamise andmeid John Deere Operations Center™-ist koos teiste andmetega (kui need on saadaval; mulla toitainete proovivõtt, satelliidi biomass jne), on lihtne luua muutuva määraga külvikaarte. Võite seda teha ise või koostöös agronoomiga või täppispõllumajanduse spetsialistiga oma kohaliku edasimüüja juures.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Põllul kasutamine

Tänu külvikaardile on võimalik koostada üksikute põldude jaoks tööplaan koos juhistega külviku või seemendi jaoks ning saata see traktorisse. Tänu ISOBUSi ühilduvusele ilmuvad traktori ekraanil seemendi seaded kohe pärast selle ühendamist. Kui traktor siseneb põllule, ilmub töö ekraanile automaatselt. Juht peab vaid töö kinnitama, misjärel saab ta kohe alustada.

Kvaliteet on esmatähits. Eesmärk on teha kõike õigesti.

cattle-farmer
James Dyer
Farm Owner

Kliendilood

Muudetava kulunormiga külvamise aeg on käes!

Muudetava kulunormiga külvamise aeg on käes!

Muudetava kulunormiga külvamine ei tähenda ainult saagikuse suurendamist ja kulude vähendamist. Samuti tuleb kliimamuutustest põhjustatud sademete vähenemisele sobival moel reageerida. Paljud Prantsuse põllumajandustootjad ja töövõtjad selgitavad, kuidas nad väljakutsele vastu astuvad.

Iga seeme on väärtuslik

Iga seeme on väärtuslik

John Deere otsib koos Saaten-Unioniga uusi viise külviku töö optimeerimiseks. Selleks peavad tehnilised teadmised ja põllumajandusalased teadmised käima käsikäes.