Kaitsmine ja hooldamine

Analüüsimine ja ettevalmistamine

Kasutades saagikuse kaardistamise andmeid John Deere Operations Center™-ist koos teiste andmetega (kui need on olemas, nt mulla toitainete proovivõtt, satelliidi biomass jne), on lihtne luua muutuva määraga kaarte. Neid saab kasutada pritsi, mineraalväetise laoturi ja HarvestLabiga lägamahutiga. Võite seda teha ise või teha koostööd oma agronoomiga või täppispõllumajanduse spetsialistiga oma kohaliku edasimüüja juures. Rühvelkultuuride mehaanilise umbrohutõrje puhul peate veenduma, et teil oleks oma tööseadise jaoks õiged juhtjooned. Seda on kõige parem teha AutoPath™-iga, kuna see annab täpseid andmeid rühvelkultuuri külviridade täpse asukoha kohta, vältides võimalikke kahjustusi.


john-deere-sprayer-specialist-with-customer

Kasutamine põllul

Kui muutuva määraga kaardid on loodud, saate luua tööplaani juhtjoontega individuaalsete põldude jaoks pritsi või HarvestLabiga varustatud lägamahutiga kasutamiseks. Töö üksikasjad võib saata otse pritsile või mahutile. Kui kasutate järelveetavat pritsi või laoturit, saadetakse andmed traktorile. Tänu ISOBUSi ühilduvusele ilmuvad traktori ekraanil järelveetava pritsi või laoturi seadistused kohe, kui see on ühendatud. Kui traktor siseneb põllule, ilmub ekraanile automaatselt töö. Juht peab vaid töö kinnitama ja siis kohe alustama.

Mehaanilise umbrohutõrje puhul on kõige parem kasutada automaatse roolimisabiga varustatud tööseadist, kuna see järgib taimekaitsepritsi või külviku registreeritud täpseid külvatud ridu.

Tehnoloogia aitab mul pritsimise mõju vähendada.

danish-farm-manager
Mathias Truel
Mørup Agro, Business Manager


Nutika põllumajanduse lahendused

Vaadake eri lahendusi ja klõpsake tehnoloogial, et teada saada, kuidas see saab teid aidata.

Kliendilood

Umbrohutõrje täppisjuhtimine

Umbrohutõrje täppisjuhtimine

Daniel Sous kasutab Edela-Prantsusmaal John Deere Operations Center™-it ja selle ühenduvust enam kui 200 kolmanda osapoole tarkvaraga kohaspetsiifiliseks kohandatud umbrohutõrjeks.

Läga sihipärane laotamine suurendab nisu saagikust

Läga sihipärane laotamine suurendab nisu saagikust

Lämmastikväetise sihipärane kasutamine nisu puhul, kasutades lähiinfrapuna (NIRS) tehnoloogiat, võib suurendada saagikust kuni 5% võrra. Holger Huffelmann selgitab NIRS-tehnoloogia seadistust ja võimalusi.