1010GMetsaveotraktor

  • Kandevõime 11 tonni
  • FT4 mootor John Deere 4045
  • Lai varustusvõimaluste valik
  • Valikus IBC ja pikk tagatandem
Eesmise tandemsilla tõsteseade suurendab maastikul kiirust

Eesmise tandemsilla tõsteseade suurendab maastikul kiirust

Eesmisel tandemsillal saab tõsta nii esi- kui ka tagarattaid. See funktsioon parandab masina manööverdamisvõimet ja juhi ergonoomikat keerulisel maastikul, hõlbustab kraavide läbimist ja teravate pöörete tegemist. Saadaval metsaveotraktoritele 910G ja 1010G.

Ettevõtte John Deere metsaveotraktor 1510G laadimas

XI Siirdepoom

Siirdepoomi esiküljel pole avasid, klambreid ega muid lisaseadmeid, mis võiksid poomi nõrgendada või saada kergesti löökkahjustusi. Voolikud ja kaablid on poomi konstruktsiooni all varjus ning nende asetused põhi- ja siirdepoomi vahel ning noolepikendustes on ümber kujundatud.

Võimas XE pikendus

Võimas XE pikendus

XE pikendus koosneb ühest pikendusest ning väliste voolikutega siirdepoomist väikeste ja keskmise suurusega metsaveotraktorite 8,5 m poomidele CF5, CF7 ja CF7S. 

 

Puit mugavalt sorteeritud

Sortijad

Sortijad hõlbustavad puidu paigutamist metsaveotraktori laadimisalas. Sortijate kasutamine on lihtne. Kallutatavaid sortijaid saab kiiresti kallutada haaratsi abil. Sortijad ulatuvad umbes 20 cm kõrgusele vertikaalses asendis ja umbes 10 cm kõrgusele kallutatuna.

TimberMatic Mapsi abil saab kasutada erinevaid sorte erinevate värvidega, märkides need lemmikuteks. Koos sortijatega võimaldab see eraldada erinevaid sortimente ja moodustada juba sorditud koormaid, mis kiirendab oluliselt ka mahalaadimist.