Jäiga lõiketeraga lintkonveieriga heeder John Deere’i kombainidele

John Deereœ’i jäiga lõiketeraga lintkonveieriga heeder, 700D-seeria

 

700D-seeria jäiga lõiketeraga lintkonveier 

John Deere’i 700D-seeria kombainiheeder on jäiga lõiketeraga transportöörheeder, mida on saadaval 4 laiuses vahemikus 7,60–12,20 m.

 

Topeltlõiketeraga süsteem, mida liigutavad sünkroonitud mootorid vibratsiooni vähendamiseks

Kiirem lõikus, väiksem vibratsioon

Tänu kahe lõiketera süsteemile ja kaksiklõiketerade kombinatsioonile lõigatakse väga kiiresti ja puhtalt, nii et saaki saab koristada suurema liikumiskiiruse juures. Vikat on jagatud kaheks pooleks, mida liigutavad sünkroonitud mootorid vibratsiooni vähendamiseks.

Külgrihmade reguleeritav kiirus kombaini liikumiskiiruse järgi

Ehitatud suureks läbilaskvuseks

Külgrihmade kiirust kombaini liikumiskiiruse järgi saab reguleerida otse kabiinist. 25 mm sügavused klambrid tagavad parema põllukultuuri haardumise, et tagada ühtlane transport keskmisele etteandetrumlile. Heedri kaldenurka ja lõikekõrgust saab reguleerida liikumise peal kabiinist. Kuni 38 mm lõikekõrgus on ideaalne, kui soovite puhast põldu või kui lõikate lamandunud või madalakasvulisi põllukultuure.

Tüü ühtlane kõrgus tänu HydraFloat™-ile ja kopeerratastele

Integreeritud vedrustus tüü ühtlaseks kõrguseks

Kinnitusraamis olevad HydraFloat™-i heedri kõrguse tuvastamise ja vedrustuse silindrid võimaldavad kombaini ja heedrit sõltumatult liigutada. Otse kabiinist reguleeritavad HydraFloat ja kopeerrattad töötavad koos tüü ühtlase kõrguse tagamiseks.

Olenevalt kohalikest liikluseeskirjadest saab kopeerrattad saab heedri maanteel transportimiseks ümber seadistada tööriistu kasutamata.

Lisateabe saamiseks valige heedri mudel, mis sobib kõige paremini teie koristamistingimustega.

MUDELLõikelaius, mLinttransportööri kiirus, m/minLinttransportööri lindi laius, mmVikati lõiketera kiirus, lõiget minutis

7,6

0–223

1016

1960

9,15

0–223

1016

1960

10,7

0–223

1016

1960

12,2

0–223

1016

1960