Teratuvastus

HarvestLab: Sinu uus superjõud

John Deere HarvestLab™-i teratuvastus pakub saagikoristuse ajal reaalajas andmeid vilja kvaliteedi kohta*. See täiendab saagikaarte, andes teile ülevaate toitainete paremast majandamisest, seemnesortide valikust ning põllukultuuride turustamisest ja hoiustamisest.

Halda oma toitaineid paremini

Halda oma toitaineid paremini

Saa selgem ülevaate sellest, millised toitained, näiteks lämmastik, on edukalt valguks või õliks muudetud. Seejärel kasuta neid andmeid järgmisel hooajal paremini sihipärase väetise kasutamiseks.

Optimeeri oma seemnesorte

Optimeeri oma seemnesorte

Nisu- või rapsisordid võivad paberil paljulubavad olla, kuid nende kasvatamisel ei pruugi tulemused alati ootustele vastata. HarvestLab aitab teil optimaalse sordi leidmiseks paremini kohapõhiseid tegureid mõista.

ole oma põllukultuuride müügi peremees

Ole oma põllukultuuride müügi peremees

Saa juba saagikoristuse ajal teada, kas sinu nisu on söögi- või söödakvaliteediga. Eralda koormad valgusisalduse järgi ja hoia neid parima teraviljahinna saamiseks eraldi.

Seotud teemad

kombaini saagikoristus t-seeria

T-seeria 50 tonni/h**

Suurima eraldusalaga kõigist teistest turul olevatest klahvkombainidest. Selle ainulaadselt konfigureeritud mitmik-trumliga viljapeksu- ja eraldussüsteem pakub enneolematut kõrre kvaliteeti. Kompaktse kombaini kohta on selle jõudlus erakordne.

nutikas põllumajandus

Nutikas põllumajandus

Täppispõllumajanduse tehnoloogia võib aidata Sul saagikoristusandmete põhjal plaanida oma järgmise hooaja külvamist ja väetamist.

** Läbilaskevõime testid.
S-seeria – ettevõtte John Deere tehtud sisemine põllutest La Rochelle’is (Prantsusmaa) 07.2021 ja Aalborgis (Taani) 08.2021
T-seeria – Profi põllutest, 10.2020 (www.profi.de)