X9-seeria. 100-tonni kombain

X-seeria
Parim jõudlus

Parim jõudlus

Enam kui 100 tonni tunnis. Kaod on alla 1%. See ei tulene tohutust võimsusest. See on tänu tõhusale disainile. Kõikidest turul pakutavatest kombainidest kõige laiema kerega X9 tagab erakordselt madala energiakuluga viljapeksu, separeerimise ja puhastamise.

X9. JÕUDLUS ON VIIDUD UUELE TASEMELE

Pikim kasulik tööaeg

Pikim kasulik tööaeg

X9 on loodud töötamiseks tippkoormusel, vajades minimaalset hooldust ja kasutades aega säästvaid funktsioone, et viljakoristuspäevast saaks võtta maksimumi. Meie müügijärne kõikehõlmav tugiteenuse pakett Harvest Promise sisaldab asendusmasinat ja masina kaugjälgimist koos Expert Alertsiga, mis tuvastab ennustava hoolduse tööriistana võimalikud tõrked enne nende tekkimist.

X9. ROHKEM AEGA VILJAKORISTUSEKS

Parim mugavus

Parim mugavus

X9 on seni meie kõige mugavam kombain. Kõige luksuslikum ja vaiksem kabiin, mille oleme kunagi loonud. Loogiliselt kavandatud viljakoristuse juhtimissüsteemid puutetundlikul ekraanil, mille kuvasid saab oma eelistuste järgi kohandada. Lisaks automatiseeritud süsteemid jõudluse optimeerimiseks ja kogu viljakoristuse juhtimiseks.

X9. TUNDKE END VABALT JA NAUTIGE KOGEMUST.

Parim haldus

Parim haldus

X9 on digitaalne viljakoristussüsteem. Mobiilirakendused ja juhtmevaba andmeedastus tagavad enneolematu juhtimise. John Deere Operations Center, millele pääseb ligi igasugusest seadmest, salvestab turvaliselt kõik andmed. Sõltumatute tarkvarapakkujate võrgule avatult võib see parandada teie põllumajanduslikke otsuseid suurema saagikuse ja parema pikaajalise kasumlikkuse saavutamiseks.

X9. JUHTIMAS DIGITAALSET REVOLUTSIOONI

X-seeria

MUDELMax võimsus (ECE R120), hj (kW)Kanali laius, mmEfektiivne peksuala, m²Aktiivse separeerimise kogupindala, m²Puhasti kogupindala, m²

639 (470)

1 720

4,00

5,65

7,00

700 (515)

1 720

4,00

5,65

7,00