Traktorite lisavarustus
Traktori varuosad ja lisavarustus

Paremad tulemused väiksema vaevaga.

Veedate oma traktoris palju aega. Seega on iseendastmõistetav, et traktor võiks olla sobivalt varustatud võimalikult mugavaks ja tulemuslikuks töötamiseks. Siin saame teid aidata. Meil on laias valikus tarvikuid, mis parandavad nähtavust ja töömugavust, suurendavad tööohutust ja muudavad pika tööpäeva lühemaks.

Traktori lisavarustus

Laienda kõikAhenda kõik

MUGAV KABIIN

Töö võib olla tõeline nauding

Tihti võib ette tulla, et veedate oma traktoris rohkem aega kui kodus. Seetõttu peaks kabiin olema mugav, hästi varustatud ja vastama teie vajadustele. Ideaalis võiks selles leiduda isegi mugavusi, mida te muidu naudiks alles pärast tööd. Õnneks on meil lai valik kabiini lisavarustust.

Roostevabast terasest kuumuskaitse
Kvaliteetne ja vastupidav roostevabast terasest kuumuskaitse paigaldatakse heitgaasitoru ümber, kus see mõjub ühtlasi stiilse kujunduselemendina. 
Saadaval seeria 5020, 5R, 6020, 6030 Premium ja 7030 Premium traktoritele.
Roostevabast terasest kuumuskaitse
  
Roostevabast terasest heitgaasitoru ja kuumuskaitse
Roostevabast terasest heitgaasitoru ja kuumuskaitsega saate oma John Deere’i traktorile anda isikupärase välimuse. Roostevabast terasest osad on valmistatud John Deere’i rangete kvaliteedistandardite kohaselt, mis tagab töökindluse ja pika kasutusea. 
Saadaval seeria 6M ja 6R traktoritele.
Roostevabast terasest väljalasketoru ja kuumuskaitse

 

Istmed
Uus traktoriiste on üks parimaid investeeringuid oma tervisesse ja tööviljakusse. Pakume mitmesuguseid istmeid, mille hulgas on nii Super Air Comfort Seat kui ka auhinnatud Active Seat. Pidage nõu oma kohaliku edasimüüjaga, kes selgitab meeleldi kõiki võimalusi põhjalikumalt ja näitab, kuidas need toimivad.
Super Air Comfort Seat, Active Seat
  
Istmekate
Pakume kaht liiki istmekatteid: eritellimusel valmistatud ja universaalseid. Eritellimusel valmistatud katted sobivad ideaalselt teie istmele ja tagavad selle kauakestva kaitse. Oma istmele sobiva katte leidmiseks külastage edasimüüjat!
Istmekate
  
Istme kasutamise animatsioon
John Deere’i mitmekülgseid istmeid on väga lihtne täpselt enda järgi reguleerida, et tunda end traktoris koduselt. Vaadake istme animatsiooni, et reguleerimisvõimalustega lähemalt tutvuda.

Ava istme kasutamise animatsioon
 

 

Elektriline külmik
5-liitrine elektrikülmik mahutab pikaks tööpäevaks piisavalt jooke ja toitu. Tänu 12 V pistikupesale on paigaldamine lihtne ja külmikul on eraldi toitelüliti, mis tähendab, et see töötab ainult siis, kui mootor töötab. Seega pole aku tühjenemise ohtu, kui külmiku ööseks kogemata sisse unustate. Selle saab paigaldada ka koos FieldOffice-panipaigaga, et luua endale terviklik koht tööks ja kehakinnituseks.
Elektriline külmik 

 

Field Office
Field Office teeb masinast põllul liikuva kontori, võimaldades teil tööpäeva kasutada võimalikult produktiivselt. Sellel on panipaik oluliste dokumentide, kasutusjuhendite, mobiiltelefonide ja isegi sülearvuti hoidmiseks. Kaant saab ühtlasi kasutada alusena kirjutamiseks või töötamiseks. Põhjas on juhtmestik elektroonikaseadmete jaoks. Kui tööpäev lõpeb, saab Field Office’i kohvrina kokku pakkida ja kaasa võtta, nii et olulised dokumendid on teiega alati kaasas.
Field Office

 

 

Lisatarvikute toed
Nendega saab ekraanid, telefonid, raadiod ja muu lisavarustuse kinnitada mugavalt juurdepääsetavasse kohta.
Lisaseadmete hoidikud

 

Tahvelarvuti- ja mobiilihoidik
Mobiiltelefoni, tahvelarvuti, GPS- ja muud seadmed saab nüüd paigutada kabiini turvaliselt ja mugavalt.

Tahvelarvuti ja mobiili hoidik

 

Pistikupesad ja vooluadapterid
Kõikvõimalike elektroonikaseadmete (telefonid, MP3-pleierid, haakeriista puldid jne) on otstarbekas varuda arvukalt pistikupesi ja adaptereid. Mitme pistikupesaga ploki paigaldamine on lihtne ja sellega saab korraga ühendada kuni kuus 12 V seadet.
Elektripistikupesad ja adapterid

 

Adapterid
Eri vajaduste rahuldamiseks on saadaval neli adapterit:
 • 3 juhtmega standardpistik komponentide püsivaks ühendamiseks;
 • sigaretisüütli tüüpi adapter;
 • 3 klemmiga adapter (ümar);
 • 3 klemmiga adapter (lapik).
Adapterid

 

Põrandamatid
Andke uute originaal-põrandamattidega kabiinile värske ilme.
 • Need on õiges mõõdus ja John Deere’i logoga
 • Originaalvaruosa eelis: beež toon harmoneerub kabiini sisekujundusega
 • Lihtne puhastada
 • Valmistatud vastupidavast nõelvildist
 • Talub tugevat survepesu külma veega
Põrandamatid

 

PAREM NÄHTAVUS

Ärge jätke midagi kahe silma vahele

Siin loetletud lisavarustus parandab nähtavust ja lihtsustab kitsas kohas haakeriistaga manööverdamist.

Välised tahavaatepeeglid
Suured välised tahavaatepeeglid parandavad liiklusohutust ja haakeriistadega manööverdamist. Valikus on käsitsi või elektriliselt reguleeritavad teleskoopvarrega peeglid. Elektrilised peeglid on väga hea lahendus, kui juht töötab üksi.
Välised tahavaatepeeglid

 

Haakeseadise jälgimise peegel
Sellega on teil tagumisest haakeseadmest ja haakeriistast suurepärane ülevaade. Peegel paigaldatakse tagaaknast paremale.
Haakeseadise jälgimise peegel

 

Päikesesirmid ja -kardinad
Päikesesirmid ja -kardinad kaitsevad teie silmi ereda valguse eest ning vähendavad kabiini kuumenemist. Kardina saab paigaldada nii esi- kui ka tagaaknale ning selle asendit saab reguleerida.
fltRight
  fltRight clearBoth

 

Tagaklaasi puhasti
Suured tagaakna klaasipuhastid tagavad hea nähtavuse isegi kehva ilmaga ja poristes oludes.
Tagumise tuuleklaasi puhasti

 

Videokaamerasüsteemid
John Deere’i videokaamerasüsteemid võimaldavad teil oma igapäevatööd paremini jälgida ja tõhusamalt töötada. Süsteemil on järgmised eelised.
 • Ohutum transportimine ja töötamine: videokaamerasüsteemiga näete kõrvalseisjaid ja takistusi õigel ajal.
 • Maksimaalne tootlikkus: saate valikuliselt jälgida nii masina sees kui ka peal käivaid tööprotsesse, nt väljalaadimistigu, haagist või rulli väljutamist.
 • Vähem pinget roolis istudes: kündes, pritsides, külvates, väetades või saaki koristades võite kogu aeg vaadata ettepoole, ent ikkagi näha kõike ümbruses toimuvat, ilma et peaksite siia-sinna küünitama. Kabiini taha suunatud kaamera lihtsustab teie tööd, aidates parandada kehaasendit töötamise ajal ja suurendades tootlikkust.
CCTV videokaamerasüsteemid

PAREM JÕUDLUS

Kas soovite, et teie John Deere’i traktor suudaks veel rohkem? Ehk olete teinud oma põlluharimises ümberkorraldusi või ostsite kasutatud traktori? Teie John Deere’i masina tööviljakust on võimalik lisavarustusega täiustada.

Lisaraskused

Õigete lisaraskustega on teie traktori tootlikkus maksimaalne, kuna see aitab rakendada maapinnale suuremat jõudu, vähendab kütusekulu, parandab veojõudu ja sõidumugavust. Sobiv lisaraskuste hulk oleneb traktori võimsusest, põllul järelveetava haakeriistaga liikumise kiirusest ja kasutatava haakeriista tüübist.

Eesmised Quik-Tatch-lisaraskused
Neid on lihtne paigaldada esiraskuste kandurile ja sealt eemaldada. Aitavad optimeerida esi- ja tagatelje vahelist kaalujaotust, kuna lisaraskuste kogust on vastavalt eesseisva töö nõuetele lihtne muuta.
Eesmised Quik-Tatch-lisaraskused

 

Ripplisaraskused 
Need on kõige mitmekülgsem viis traktori koormamiseks. Saadaval on 900 kg, 1150 kg, 1500 kg ja 1800 kg lisaraskused. Need saab kinnitada otse esiraskuste kandurile (900 kg ja 1150 kg). Kui kasutate ülemise tõmmitsa kandurit (1500 kg ja 1800 kg versiooniga kaasas), saab ripplisaraskusi veojõu parandamiseks paigaldada ka tagumisele ja eesmisele haakeseadisele.
Monoliitsed lisaraskused

 

Tagarataste lisaraskused 
Need saab kinnitada teras- või valuvelgede välisküljele. Tavaliste või suurendatud vastupidavusega valuvelgede puhul saab need kinnitada ka siseküljele. Seejuures tuleb alati kontrollida rehvide kandevõimet. 

Tagumiste rataste lisaraskused

 

Kahe kiirega radarandurid 
Jälgige rataste libisemist (nühamust) kahe kiirega radaranduriga.
 • Säästke kütust
 • Vältige mulla kokkupressimist
 • Suurendage veojõudu
 • Suurendage tõhusust
Kahekiirelised radarandurid

 

Põlluotsa automaatika (HMS/iTEC):
võimaldab juhil salvestada või koostada toimingute seeria. Põllul töötamine pole kunagi olnud nii lihtne ja tõhus.
 • Juht väsib vähem, kuna mitmest toimingust koosnev jada käivitatakse vaid ühe nupuga
 • Toimib täpselt
 • Lihtsalt kasutatav
Headland Management System (HMS/iTEC)

 

Rööpmelaiendid 
Külvamisel ja pritsimisel saab rööpmelaiendite abil korraga katta rohkem ridu, ilma et see mõjutaks põllukultuure või põllupeenraid. Samuti ei vähenda need lubatud teljekoormust. Laiemal rööpmel on taimekaitseprits paremini toestatud ja stabiilsem. Saadaval on kaks eri laiendit, mida on lihtne monteerida ja paigaldada. Olenevalt traktori kogulaiusest võite vajada lisavalgustust ja hoiatusmärki.
Rööpmelaiendid

 

Hüdroõli lisamahuti
Suured hüdroõli lisamahutid suurendavad hüdroõli kogust süsteemis, kui ees seisavad suure koormusega tööd nagu raske haagise kallutamine.
Hüdroõli lisamahuti

 

John Deere’i eesmine haakeseadis
Seeria 6R ja 6M traktoritele saab mitmekülgsuse lisamiseks paigaldada John Deere’i täielikult integreeritud eesmise haakeseadise ja käitusvõlli. John Deere’i kategooria 3N eesmine haakeseadis sobib ideaalselt lisaraskuste kinnitamiseks ja tööks eesmise haakeriistaga. Ühtlasi on sellel 4000 kg tõstevõime, nii et seda saab kasutada ka mitmesuguste raskete haakeriistadega. John Deere’i eesmise haakeseadise varustusse kuuluvad:
 • lukustusseadis ohutuks transportimiseks ja tööks;
 • voolupiirik väheneva kiiruse reguleerimiseks hüdraulilises ujuvasendis;
 • veoraudade kolm asendit (jäik, ujuvus, kokku klapitud);
 • kiirühenduskonksudega veorauad;
 • pukseerimiskoht;
 • haagise seitsme klemmiga pistikupesa;
 • kolm ülemise tõmmitsa asendit;
 • hoiukoht ülemise tõmmitsa püstiasendis hoidmiseks;
 • saab kasutada John Deere’i eesmise käitusvõlliga ja sobib ideaalselt John Deere’i esilaaduritega;
 • lisavarustusena on muuhulgas saadaval niidukikettide kandur, mootorikatte kaitse, rõhuakumulaator ja kaks täiendavat hüdrojaoturi ühendusmuhvi.
Ettevõtte John Deere eesmine haakeseadis ja eesmine jõuvõtusüsteem
John Deere’i eesmine käitusvõll
John Deere’i täielikult integreeritud eesmist käitusvõlli saab elektrohüdrauliliselt aktiveerida parempoolsel konsoolil või CommandARM-il asuvast nupust. John Deere’i eesmise käitusvõlli omadused:
 • 1000 p/min ning eesmise ja tagumise käitusvõlli kiiruste ideaalne sobitamine;
 • kuue nuudiga käitusvõlli tapp suudab üle kanda 80 kW võimsust;
 • käitusvõlli väljundvõll pöörleb traktori eestvaates vastupäeva;
 • sujuv moduleeritud rakendumine kergete ja raskete haakeriistadega;
 • käitusvõlli hüdrauliline pidur väldib haakeriista ülekoormust;
 • integreeritud iTEC-roolimisabi süsteemi / põlluotsa automaatikaga;
 • hõlpsaks ühendamiseks kardaanvõlliga saab käitusvõlli jätku 60 kraadi keerata.
Ettevõtte John Deere eesmine haakeseadis ja eesmine jõuvõtusüsteem

KAITSMINE JA HOIUSTAMINE

Teie traktor ja haakeriistad kujutavad endast suurt investeeringut. Seega pakume mitmesuguseid tooteid teie ja teie tehnika kaitsmiseks. Meilt saate kõik vajaliku riskide maandamiseks ja tõhususe suurendamiseks.

Immobilisaator
Immobilisaator on elektrooniline süsteem, mis takistab traktori loata liigutamist ja vargust. Igas komplektis on kaks immobilisaatori võtit. Vale võtme kasutamisel seiskub traktor pärast käivitamist ja seda ei saa liigutada.
Immobilaiser

 

Lukustatavad korgid 
Lukustage kütusepaak või käigukastiõli mahuti, et vältida vandalismi ja kulukat vedelike segiminekut.
Lukustatavad korgid

 

Ukselukukomplekt 
Igas komplektis on ukselingid ja sobiv võti. Võtmetoorikuid saab tellida eraldi.
ukselukukomplektid

 

Pöörduvad eesmised poritiivad
Pöörduvad eesmised poritiivad tagavad parima manööverdusvõime ja kaitse. Nendega saab kasutada suuremat pöördenurka, töötada kitsamates kohtades ja teha järsemaid pöördeid. Muidugi kaitsevad need sarnaselt tavaliste poritiibadega ka pori ja prahi eest.
Pöörduvad eesmised poritiivad

 

Tagumiste poritiibade küljepikendused 
Tagumiste poritiibade küljepikendused aitavad hoida kabiini puhtana ja parandavad nähtavust. Need on saadaval mitmes mõõdus.
Tagumiste poritiibade küljelaiendid

 

Tagurdusalarm
Tagurdamise ajal kõlab hoiatussignaal, et hoiatada lähedalviibijaid.
Tagurdamisalarm

 

Aku lahutuslüliti komplekt
Välisküljele paigaldatav aku lahutuslüliti komplekt sobib ideaalselt masina soovimatu kasutamise tõkestamiseks ning sisselülitatud ekraanidest või raadiotest tingitud aku tühjenemise vältimiseks.
Aku lahutamise komplekt

 

Kütusepaagi põhjakaitse
See on eriti soovitatav traktoritele, mis töötavad ränkades tingimustes, nt võsas, metsas või maaparandustöödel. Vastupidavast lehtmetallist tehtud põhjakaitse paikneb kütusepaagi all.
Kütusepaagi põhjakaitse

 

Tööriistakast
John Deere’i tööriistakastiga on tööriistad põllul hõlpsalt käepärast. See on tugev, vastupidav ning teeb tööriistade hoidmise lihtsaks ja mugavaks.
Tööriistakast

 

Eesmine tööriistakast
Palju ruumi, kaks eemaldatavat riiulit ning uuenduslik ukse ja kaane lahendus.
Hoiukast

 

HAAKESÜSTEEMID

Tagage hea ühendus

Haakeriista jaoks õige haakesüsteemi valimine pole naljaasi. Õnneks on meie originaal-haakeseadised väga töökindlad, olles valmistatud John Deere’i nõuete kohaselt kvaliteetsest materjalist. Transportimiseks on saadaval laias valikus fikseeritud, reguleeritava kõrgusega, käsitsi või automaatselt juhitavaid haakeseadiseid.

Reguleeritava kõrgusega haakeseadis käru haakimiseks 
Automaatne 38 mm kuulsõrmega haakeseadis käru haakimiseks. See on saadaval ka laiemas versioonis, nt tugevdatud veotiisli või veokihaagise jaoks.
Vankritele mõeldud reguleeritava kõrgusega haakeseadised
  
Reguleeritava kõrgusega kuul-tüüpi ja kinnituspulgaga haakeseadised sobivad ideaalselt haagise ja paljude teiste haakeriistade kinnitamiseks. Madalas asendis tagavad need traktorihaagise optimaalse haarduvuse ja juhitavuse. Vankritele mõeldud reguleeritava kõrgusega haakeseadised
Kolm-ühes-haakesüsteem 
Võimaldab kasutada haagiseid ja haakeriistu, mis vajavad eri tüüpi haakeseadiseid. Sellel on viie asendiga raam, mis võimaldab kasutada kolme funktsiooni:
kolm-ühes-haakesüsteem
 • käsitsi või automaatselt reguleeritava kõrgusega haakeseadis käru haakimiseks;
 • kuul-tüüpi või kinnituspulgaga haakeseadis (kõrgus pole reguleeritav), vajadusel samal ajal käsitsi ja automaatselt reguleeritav;
 • veotiisel, kui kuul-tüüpi või kinnituspulgaga sektsioon on eemaldatud.

Alumises asendis saab kuul-tüüpi haakeseadisega vedada kuni 4-tonnise staatilise vertikaalkoormusega haakeriistu, kinnituspulgaga on lubatud staatiline vertikaalkoormus 3 tonni.

kuuliga lisadetail sulguriga lisadetail
Kuul-tüüpi lisadetail Kinnituspulgaga lisadetail
Kuul-tüüpi haakeseadise sundjuhtimissüsteemid Need on saadaval kuul-tüüpi lisadetaili ja reguleeritava kõrgusega kuul-tüüpi haakeseadistele, samuti ühele või mõlemale küljele, et kasutada parem- või vasakpoolse sundjuhtimissüsteemiga haagiseid. Sundjuhtimise süsteem kuul-tüüpi haakeseadistele

Sundjuhtimissüsteemi eelised

 • Võimaldab teha mitme teljega haagistega järsemaid pöördeid
 • Aitab pinnast kaitsta
 • Vähendab rehvide kulumist
 • Lihtsustab juhi tööd: kuna haagiserattad järgivad alati pöörderaadiust, pole vaja haagisetelge tagurdamiseks või teedel suurel kiirusel sõitmiseks lukustada

Valisite John Deere, kuna tahtsite parimat. Seega tasub ka masina hooldamiseks kasutada ainult John Deere’i loodud ja heaks kiidetud originaalvaruosi ning määrdeaineid.

Traktori hooldus

Laienda kõikAhenda kõik

FILTRID

Filtrid on tõhusa toimivuse aluseks. Soovitame alati kasutada ainult John Deere’i originaalfiltreid, kuna need on loodud spetsiaalselt teie traktori jaoks. Õli-, kütuse- ja õhufiltrid takistavad kahjulike osakeste pääsu mootorisse ja vähendavad kütusekulu. Määrdunud filtrid võivad kütusekulu suurendada kuni 5% filtri kohta, nii et filtrid tuleb nende kasutusea lõpus kohe välja vahetada.

 

LEIDKE OMA TRAKTORI JAOKS ÕIGED FILTRID – FILTRITE ÜLEVAADE

MÄÄRDEAINED JA JAHUTUSVEDELIKUD

Kõik meie pakutavad määrdeained on välja töötatud John Deere’i asjatundlike inseneride poolt ja sobivad ideaalselt tööks suurel koormusel. Meie tooted parandavad teie traktori jõudlust, kaitsevad seda kulumise eest ja pikendavad teie investeeringu eluiga. Samuti aitab see tänu pikematele hooldus- ja vahetusvälpadele vähendada hoolduskulusid.

 1. Hüdraulika- ja käigukastiõli
 2. Käigukastiõli
 3. Määrded
 4. Jahutusvedelik
 5. Mootoriõli

Plus-50 II on tippklassi mootoriõli, mis pikendab õlivahetusvälpasid, tagab mootori pikema kasutusea ning diiselmootorite, sh väikese heitkogusega mootorite (Stage III B / Stage IV) parema jõudluse ja kaitse.

Hy-Gard on universaalne transmissiooniõli traktoritele (UTTO). See on loodud spetsiaalselt teie John Deere’i käigukastide, märgsidurite, märgpidurite ja hüdraulikasüsteemide kaitsmiseks. Hy-Gardi on nii selle väljatöötamise ajal kui ka hiljem põhjalikult katsetatud, et tagada JDM J20C miinimumnõuete ületamine.

Cool-gard II on ideaalne jahutusvedelik, mis kaitseb süsteemi nii suvel kui ka talvel korrodeerumise ja setete eest. See kaitseb jahutussüsteemi kuni 6 aastat või 6000 töötundi.

Kaitske oma masinaid – kaitske oma investeeringut John Deere’i originaalmäärdeainetega

VAADAKE LUGEGE MÄÄRDEAINETE JA JAHUTUSVEDELIKE KOHTA PIKEMALT

AKUD

John Deere. Tasub valida originaal.

Teame, et teie akud saavad kõvasti vatti ja et vajate nende töökindlust ka rasketes tingimustes. Seepärast on John Deere’i akud valmistatud eriti rangete standardite kohaselt ja katsetatud põhjalikult nende vastavust meie kõrgetele tehnilistele näitajatele, mis põhinevad masina nõuetel.

StrongBox-akud  – silmapaistev tehnoloogia tuleb toime ka erakorralistes tingimustes.

StrongBox-akud on ideaalne valik, kui vajate kvaliteeti, jõudlust ja töökindlust, eriti äärmuslikes tingimustes maastikul töötades. Need tõestatult parema jõudlusega akud on tehtud parimaist materjalidest ja uusimate tehnoloogiate abil, sobides tööks suurel koormusel.

Meie aku omadused

 • Vastab John Deere’i nõuetele ja kvaliteedistandarditele
 • Silmapaistev käivitusjõudlus isegi äärmuslikes töötingimustes
 • Erakordne vibratsioonikindlus
 • Aku laadimistsüklite suur kestvus ka siis, kui mootor on välja lülitatud
 • Tõhusam energiaedastus

LUGEGE AKUDE KOHTA PIKEMALT

VÄRVID JA KEMIKAALID

Välimus pole ainumäärav, kuid mida paremini te oma John Deere’i tehnika eest hoolitsete, seda paremini säilib selle väärtus. Pakume täisvalikus tooteid puhastuslappidest ja pihustatavatest puhastusvahenditest kuni tugevatoimeliste lahustite ja värvideni, et teie John Deere’i masin näeks välja ja töötaks nagu uus.

Isegi meie värvid töötavad kõvasti

Kas plaanite oma John Deere’i masinale väikest iluravi või ülevärvimist? Mitte keegi ei tee sellist rohelist ja kollast nagu meie – sest ainult John Deere’i värvid on tehtud originaalretsepti järgi, mida me kasutame oma tehastes. Et värvkate jääks laitmatu, valige alati John Deere’i originaalvärvid. Kõik muu on lihtsalt tavaline roheline. Või kollane.

LUGEGE VÄRVIDE JA KEMIKAALIDE KOHTA PIKEMALT