Filtrid

Filtrid

John Deere’i filtrid on vajalik täiendus meie esmaklassilistele hooldusvedelikele. Need kaitsevad süsteeme tõestatult kahjulike osakeste eest, pikendades nii teie masinate kasutusiga.

Valmistame oma filtreid väga kvaliteetsest materjalist, mis suudab kinni püüda isegi osakesi, mille suurus on vaid viiendik juuksekarva laiusest! Märkate neid kasutades kahtlemata, et hooldusvälp pikeneb ja masin on paremini kaitstud.

Laienda kõikAhenda kõik

Õlifiltrid

Õlifiltrid

John Deere’i õlifiltrid on asjatundlikult valmistatud, et püüda kinni väikesed mustuseosakesed ja muud saasteained, enne kui need jõuavad teie mootorisse. Saastunud õli aeglustab teie tööd, vähendades tootlikkust ja lühendades hooldusvälpasid. Seetõttu on John Deere’i filtreid testitud, veendudes, et need püüaks kinni rohkem tolmu kui vähekvaliteetsemad filtrid.

Õlifiltreid valides mõelge järele:

 • kui filter pole piisavalt hea, hakkab saastunud õli enne ettenähtud filtrivahetuse aega filtrist mööda voolama.
 • Sellega jõuab mustus mootorisse, põhjustades enneaegset kulumist.

Eelised:

 • Tänu ühtlastele voltidele ja materjali paigutusele toimib filtreerimine kogu filtri ulatuses ühtviisi hästi, kaitstes masinat korralikult.
 • Keskmine spiraal- ja lainestoru muudab filtri tugevamaks, vältides filtermaterjali kokkuvajumist ja soovimatute osakeste jõudmist teie süsteemi.
 • Kummitihendid tihendavad teiste tootjate filtrites kasutatavate plasttihenditega võrreldes paremini.

Kütusefiltrid

Kütusefiltrid

Ettevõtte John Deere kütusefiltrid

Teie kütuse suurim vaenlane on vesi. Seetõttu on John Deere’i kütusefiltrid loodud mitte ainult vett kinni püüdma, vaid seda ka tõrjuma. Meie filtreid on töödeldud vahendiga, mis hoiab vee väljas, ennetades rooste teket ja mikroobide vohamist, mis võiks muidu teie kütuse rikkuda ja suurendada kütusekulu.

Eelised:

 • Tänu tihedatele voltidele ja materjali ühtlasele paigutusele püüab filter vee ja tolmukübemed väga tõhusalt kinni enne, kui need kahjustavad teie kütust.
 • Spetsiaalse pinnatöötlusega materjal tõrjub vett, nii et see ei saa imbuda läbi filtri kütusesse, nagu võib vahel juhtuda töötlemata pinnaga filtriga.
 • Filtermaterjali ja filtrikorpuse vaheline korralik tihendus hoiab ära filtreerimata, saastunud kütuse sattumise mootorisse.

Õhufiltrid

Õhufiltrid

Ettevõtte John Deere õhufiltrid

John Deere’i õhufiltrid on veel üks esmaklassiline kaitseliin teie mootorit ohustavate saasteainete vastu. Need vähendavad mootori kulumist, eemaldades sissevõetavast õhust tolmu, prahi ja muu saaste. Need on soovimatute osakeste kinnipüüdmisel väga tõhusad.

Eelised:

 • Ühtlased voldid ja suurem filtermaterjali hulk tagab tõhusa töö ja pikema hooldusvälba.
 • Õhuvoolu takistus on minimaalne, samas aga püütakse kinni rohkem saastet kui teiste tootjate parimate õhufiltritega.
 • Hermeetiline tihend ei lase saasteainetel filtrist mööduda.

Hüdrosüsteemi filtrid

Hüdrosüsteemi filtrid

Ettevõtte John Deere hüdrofiltrid

Meie hüdraulikafiltrid on loodud spetsiaalselt John Deere’i hüdraulikasüsteemide kaitsmiseks komponentide kulumise ja hüdraulikavoolu järsu suurenemise eest. Need ei lase saasteainetel süsteemi sattuda ning kaitsevad teie masinat mudataolisest settest ja hapetest tingitud kahjustuste eest.

Eelised

 • Ühtlased voldid võimaldavad kinni püüda rohkem saasteaineid ja pikendavad hooldusvälpa.
 • Täiendavad kuumliimiribad tugevdavad filtermaterjali ja tagavad ühtlased vahed.