Ärge riskige

ÄRGE RISKIGE

Erinevus on tuntav

 

Kas teadsite, et John Deere Pro-XL originaalspindlid peavad tavaliste spindlitega võrreldes vastu kuni 50% kauem? Vastupidava kroomitud kõvakattega spindlid on loodud rasketeks koristustöödeks, tagades puhta ja jõulise puuvillakoristuse ning hõlpsa puuvilla eraldamise.

 


Mikas tasub valida puuvillakoristuseks John Deere’i originaalspindlid?

Esmaklassiline konstruktsioon ja erakordsed töötulemused

Puhtaks, jõuliseks puuvillakoristuseks ja hõlpsaks puuvilla eraldamiseks on sellel kolmes reas 12 sälu, mis on lõigatud 55-kraadise nurga all. Koguri kahjustuste vältimiseks on Pro-XL spindlid karastatud korpusega, nii et kokkupõrkel kõva esemega need pigem murduvad, mitte ei paindu. Originaalspindlid on kaetud kroomi- ja niklisulamiga ning märgistatud sümboliga „JD“, et neid oleks lihtne eristada mitte-originaalvaruosadest.

Täiustatud tööriistad

Võtame puuvillatööstust ja seda äri tõsiselt ning investeerisime hiljuti tipptehnoloogiliste ahjude, kroomimisseadmete ja täppisjuhtimissüsteemi paigaldamisse.

Professionaalsed asjatundjad

Materjalide ja spindlite töötlemise eest vastutavatel inseneridel on enam kui 20 aastat kogemust. Meil on kõigi peale kokku enam kui 100 aastat spindlite tootmise kogemust.

Esmaklassilised protsessid

Tootmisprotsess sisaldab ühtlase kvaliteedi tagamiseks 25 ainulaadset kvaliteedikontrolli. Lisaks on igal spindlil ainulaadne andmemaatriks, mis võimaldab kvaliteedikontrolli, ühtlase kvaliteedi ja jälgitavuse tagamist.

Võll