Liikurhekseldi ekspertülevaatus:

SPFH EKSPERTKONTROLL

Ekspertülevaatus: lisage tööaega

On tõenäoline, et teie aiatehnika sai eelmisel hooajal veidi kannatada. Veenduge, et teil oleks järgmise hooaja alguseks masin, mis on katkematuks tööks 100% valmis. Broneerige efektiivne tööaeg, hankige ekspertülevaatus.

expert-check

Meie eksperdid: oskused vastavad andmetele

Teie edasimüüja eksperdid kasutavad eelmise hooaja tehase värskendatud kontrollnimekirju ja põlluandmeid, mis on John Deere'i edasimüüjatele eksklusiivsed. Mitte miski ei lähe mööda nende põhjalikust tehnilisest diagnoosist, mida nad kasutavad täieliku aruande koostamiseks liikurhekseldi oleku ja vajaduste kohta.

Broneerige ülevaatuseks aeg

Ekspertülevaatus aitab teil tootlikkuse tagamiseks ja kulude madalal hoidmiseks hooldust ennetavalt plaanida. Leppige ekspertülevaatuse aeg kokku kohe pärast hooaja lõppu, sest siis on hooldusekspertidel kõige rohkem vabu aegu. .  

expert-check-spfh
Liikurhekseldi lõiketrumli pakettLiikurhekseldi lõiketrumli pakettLiikurhekseldi lõiketrumli pakett

Liikurhekseldi lõiketrumli pakett

HeadingIcon

Ülim hooajaline põllukultuuride vahetamise teenus: sisaldab statsionaarse tera, luisu ja kõigi nugade vahetamist, samuti oluliste osade ja statsionaarse tera mehhanismi puhastamist ja kontrollimist. Kontrollige ka kõiki pöördemomente ja lõikevahesid ning tehke esmane teritamine ja statsionaarse tera reguleerimine.

Liikurhekseldi teramuljuri paigalduspakettLiikurhekseldi teramuljuri paigalduspakettLiikurhekseldi teramuljuri paigalduspakett

Liikurhekseldi teramuljuri paigalduspakett

HeadingIcon

Pärast teramuljuri eemaldamist hooldavad meie väljaõppinud tehnikud teie masinat optimeeritud ümberehituste abil, et tagada paigaldatud komponentide võimalikult pikk kasutusiga, pöörates erilist tähelepanu usaldusväärsele jõudlusele

Liikurhekseldi mootoripakettLiikurhekseldi mootoripakettLiikurhekseldi mootoripakett

Liikurhekseldi mootoripakett

HeadingIcon

Hankige see oluline teenus, et tagada mootori maksimaalne jõudlus ja pikem kasutusiga tänu originaalmäärdeainetele ja -filtritele. Hooldus hõlmab filtrite vahetust, õlivahetust ja mootori diagnostikat.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Edasimüüja otsing

MINE TAGASI >

Küsige ülalesitatud täispakettide hindu oma edasimüüjalt!
Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.