Silokombainide ekspertkontroll

SPFH EKSPERTKONTROLL
  • Kasulik tööaeg

    Kasulik tööaeg

  • Tippjõudlus

    Tippjõudlus

  • Vähendatud käitamiskulud

    Vähendatud käitamiskulud

ekspert-ülevaatus liikurhekseldile
täispaketid

Kõik, mida vajate, ühe hinna eest 

Fikseeritud "kõik ühes" varuosade ja tööde pakettidel on hind, mis võimaldab teil säästa. Otsustage, milliseid töid soovite teha lasta, lähtudes Expert Check'i tulemustest, ning makske fikseeritud tasu.

Liikurhekseldi lõiketrumli pakettLiikurhekseldi lõiketrumli pakettLiikurhekseldi lõiketrumli pakett

Liikurhekseldi lõiketrumli pakett

HeadingIcon

Ülim hooajaline põllukultuuride vahetamise teenus: sisaldab statsionaarse tera, luisu ja kõigi nugade vahetamist, samuti oluliste osade ja statsionaarse tera mehhanismi puhastamist ja kontrollimist. Kontrollige ka kõiki pöördemomente ja lõikevahesid ning tehke esmane teritamine ja statsionaarse tera reguleerimine.

Liikurhekseldi teramuljuri paigalduspakettLiikurhekseldi teramuljuri paigalduspakettLiikurhekseldi teramuljuri paigalduspakett

Liikurhekseldi teramuljuri paigalduspakett

HeadingIcon

Pärast teramuljuri eemaldamist hooldavad meie väljaõppinud tehnikud teie masinat optimeeritud ümberehituste abil, et tagada paigaldatud komponentide võimalikult pikk kasutusiga, pöörates erilist tähelepanu usaldusväärsele jõudlusele

Liikurhekseldi mootoripakettLiikurhekseldi mootoripakettLiikurhekseldi mootoripakett

Liikurhekseldi mootoripakett

HeadingIcon

Hankige see oluline teenus, et tagada mootori maksimaalne jõudlus ja pikem kasutusiga tänu ehtsatele määrdeainetele ja filtritele. Hooldus hõlmab filtrite vahetust, õlivahetust ja mootori diagnostikat.

7+

Expert Check 7+

Tänapäeval on kasutusel suur hulk tootmisest maas oelvaid John Deere'i masinaid ja meil on täpsed andmed nende varuosade vahetamise vajaduse kohta. See mastaabi ja kogemuste kombinatsioon võimaldab meil hoolduskulusid alla tuua, et saaksite oma masina jõudlust säilitada.

Click & Collect

Click & Collect

Varuosade tellimine on lihtsam kui kunagi varem! Kõik vajalikud varuosad on vaid hiirekliki kaugusel.

MINE TAGASI >

Küsige "kõik ühes" pakettide hindu oma edasimüüjalt! Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.