8R 280Traktor

 • 308 hj (227 kW) maxvõimsus (ECE-R120) + 18 hj (13 kW) IPM-iga
 • 6 silindriga 9,0 l mootor
 • 13,8 t ja teljevahe 3050 m
 • Uus suurem ja mugavam ning parema nähtavusega CommandView’ kabiin; uus CommandPRO juhthoob kuni 11 konfigureeritava nupuga.
  kompromissid

  Lõpp kompromissidele rehvirõhu osas

  Õige rehvirõhk on traktori töövõime optimeerimiseks ja mulla seisukorra säilitamiseks väga oluline. Ettevõtte John Deere rehvirõhu kesksüsteem (CTIS) võimaldab teil seda hõlpsalt surunupuga kiiresti reguleerida. Saate kiiresti ja mugavalt kabiinist lisada ja vähendada rõhku – lülitage põllu- ja transpordirežiimi vahel.

  8R-seeria Peatamatu

  PEATAMATU VÕIMSUS

  8R-seeria sobib suurepäraselt, kui vajate mitmekülgset traktorit, mis on põllul ja maanteel parim. 8R on parim kooslus tõmbejõust, väikesest ülalpidamiskulust ja universaalsest jõudlusest.

  8R-/RT-/RX-seeria traktorite julge disain annab aimu nende sisust: mitte millegi ees peatuv tõmbejõud ja kaasaegset põllumajandust edasi viiv tehnoloogia.

  traktor 8r

  SÕIDUMUGAVUS

  Uue CommandPRO juhthoova ja 11 ümberseadistatava nupuga on 8R-seeria traktorite võimsuse juhtimine lihtne. See on juhtimisliides, mis aitab muuta tööpäevad veelgi mugavamaks ja produktiivsemaks.

  Nii palju ruumi, nii vähe müra – milline luksus. Puhas kirg detailide vastu. Tere tulemast uude 8R-i kabiini, mis on suurem ja veelgi mugavam kui kunagi varem.

  8R 280 Traktor

  pöörlema

  Kabiini sisevaade

  Pöörlema