7R 290Traktor

  • 319 hj (235 kW) maxvõimsus (ECE-R120) + 13 hj (9 kW) IPM-iga
  • 6 silindriga 9,0 l mootor
  • 11,4 t ja teljevahe 2925 m
  • XXL Comfort-kabiin istmega Active Seat II istmega, puuteekraaniga raadioga ja uue CommandPRO juhthoovaga
  • Täppis-AG lahendused
Reaktiivne roolimine

Reaktiivne roolimine, sõidurõõm.

Tere tulemast kasutama uut Premiumi sõiduauto-laadset roolisüsteemi, mis on nüüd saadaval kõikidel reaktiivse roolimisega 7-seeria traktoritel. Rool tsentreerub automaatselt uuesti pärast keeramist ja seejärel otse edasi sõitmist. Nautige väga mugavat ja täpset sõiduraja hoidmist maanteedel ning vaevata roolimist kurvidesse ja kurvidest välja sõitmisel, ringteelt mahasõitmisel või kolme tee ristmiku läbimisel.

7R-seeria. Liikuge rohkem

LIIKUGE ROHKEM

7R-seeria väikse kogumass ja suur võimsus annavad nendele traktoritele erakordse võimsustiheduse. See võimekas traktor kiirendab teie vedusid ja aitab teie ettevõttel edasi liikuda.

Uus StarFire 7500 integreeritud vastuvõtja saavutab signaali täieliku täpsuse kiiremini kui kunagi varem, on tehases kalibreeritud ja varustatud vargust ennetavate funktsioonidega.

SÕIDUMUGAVUS

Active Seat II kasutab kiiresti reageerivat vedrustustehnoloogiat, et isoleerida kuni 90% vertikaalliikumisest. Nautige ülimat sõidumugavust ka raskeimates oludes.

6,5-tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio toetab Apple CarPlayd ja annab teile mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi.

7R 290 Traktor

LOHISTAGE PÖÖRAMISEKS

Vaade kabiini seest

LOHISTAGE PÖÖRAMISEKS