7R 290Traktor

  • 319 hj (235 kW) maxvõimsus (ECE-R120) + 13 hj (9 kW) IPM-iga
  • 6 silindriga 9,0 l mootor
  • 11,4 t ja teljevahe 2925 m
  • XXL Comfort-kabiin ActiveSeat II istmega, puuteekraaniga raadioga ja uue CommandPRO juhthoovaga
  • Täppisviljeluse lahendused
Reaktiivne roolimine

Reaktiivne roolimine, sõidurõõm.

Tere tulemast kasutama uut Premiumi sõiduauto-laadset roolisüsteemi, mis on nüüd saadaval kõikidel reaktiivse roolimisega 7-seeria traktoritel. Rool tsentreerub automaatselt uuesti pärast keeramist ja seejärel otse edasi sõitmist. Nautige väga mugavat ja täpset sõiduraja hoidmist maanteedel ning vaevata roolimist kurvidesse ja kurvidest välja sõitmisel, ringteelt mahasõitmisel või kolme tee ristmiku läbimisel.

Rohkem võimalusi

Kasutage 7R-i laiemate ja suuremate esi- ja tagarehvivalikutega, et tagada parem pidamine ning haarduvus. Roolisüsteemi suurem jõudlus saab kergesti hakkama eesmiste tööseadiste ja uute 710 mm esirehvidega. Kasutage oma põldu maksimaalselt ära ja valmistage see õige pinnasetöötluse abil ette suurima saagikuse saavutamiseks.

SÕIDUMUGAVUS

ActiveSeat II kasutab kiiresti reageerivat vedrustustehnoloogiat, et isoleerida kuni 90% vertikaalliikumisest. Nautige ülimat sõidumugavust ka raskeimates oludes.

6,5-tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio toetab Apple CarPlayd ja Android Auto ja annab teile mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi.

7 seeria

LOHISTAGE PÖÖRAMISEKS

Vaade kabiini seest

7-series-tractor