R41X0i-seeria

Seeriad R41x0i

Piirangutevaba

R4140i ja R4150i on ehitatud võimsaks. TerrainControl Pro või TerrainCommand Pro hoiavad poomid suurel kiirusel stabiilsena, samal ajal kui sõltumatu rattavedrustus, IV kategooria kabiin, uus multifunktsionaalne käepide ja CommandARM tagavad juhile ülima mugavuse. Esmaklassiline, ühtlane pihustuskvaliteet ja katvus on teiega kogu hooaja vältel tänu PowrSpray vahetule kulunormi kontrollerile ja ExactApply’le.

 

Ülim täpsus

Kogege ühtlast katvust, mis kohandub automaatselt: kasutades hübriidrežiimi andureid, mis jälgivad samaaegselt nii mulda kui ka põllukultuuri, reguleerib TerrainControl Pro poomi kõrgust ja poomirulli optimaalseks katvuseks, samas kui TerrainCommand Pro lisab ka muutuva geomeetria juhtimist.

Suurem kabiin, rohkem teie heaks

Suurem kabiin, rohkem teie heaks

See on täiesti uue mugavustasemega kabiin: kõigi juhtseadmetega just seal, kus neid soovite, suurepärase takistusteta vaate ja IV kategooria kabiini õhufiltratsiooni vastavusega annab meie IV kategooria kabiin teile ruumi hõlpsasti töötamiseks, liigub sujuvalt XtraFlexi rattavedrustuse abil ja annab teile CommandARMiga täieliku kontrolli.

Suur täpsus

Suur täpsus

Täitke kiiremini, pritsige täpsemalt. Unikaalne 2 vooluringiga PowrSpray süsteem võimaldab nupulevajutusega kiiret ja efektiivset täitmist, pritsimist ja segamist. Kõik see vaid Solution Commandi nupule vajutuse paugusel. PowrSpray tagab etalontäpsuse ja minimaalse ülekatte mis tahes kiirusel või survega tänu ExactApplyle.

Pihusti juhtimise (r)evolutsioon

Pihusti juhtimise (r)evolutsioon

Katke rohkem vilja suurema täpsusega, säilitades sihtkulu ja surve enneolematus kiirusvahemikus ning samas vähendades ülekatet ja sisendkulusid. Koos pöördekiiruse kompensatsiooniga muudab ExactApply automaatselt kulu kogu poomi ulatuses, et saavutada kindlas piirkonnas õige kulunorm.

Rohkem teie ja tulemuste heaks

Rohkem teie ja tulemuste heaks

Teate juba täpselt, mida teha. Meie ehitasime R4140i ja R4150i, et saaksite seda paremini teha. Avastage, kuidas suurepärane poomiga sõitmise kvaliteet, täiesti uuel tasemel juhi mugavus ja intuitiivne masina juhtimine tagavad üheskoos tulusama pritsimiskogemuse.

MudelLahusepaakPoomi laiusedLoputuspaakTäitmise tootlikkus

4000 l

Teras: 24–36 m

Süsinik: 36 m

400 l

1200 l/min

5000 l

Süsinik: 36 m

400 l

1200 l/min