HarvestLab 3000Täppispõllunduse tehnoloogia

 • Lähi-infrapuna (NIR) spektroskoopia koristatud saagi, silo või läga eri koostisosade analüüsimiseks (üks andur, kolm rakendust)
 • Võimaldab automaatset hekslipikkuse reguleerimist vastavalt kuivainesisaldusele (saagikoristus)
 • Koostisosade analüüs mitte ainult täitmise, vaid ka laotamise ajal (läga)
 • Kasutage laborisüsteemina säilituskohas või kontoris, et saavutada täpne söödanorm ja karja hea tervis.

Üks andur – kolm kasutusala

Laienda kõikAhenda kõik

Üks andur – kolm kasutusala

Üks andur – kolm kasutusala

HarvestLab 3000 andur kasutab Carl Zeissi loodud ja patenditud lähiinfrapunameetodil (NIR) spektroskoopiat, et analüüsida koristatud põllukultuuride, silo või läga mitmesuguseid koostisosi. Juba 2009. aastal sertis Deutsche landwirtschafts gesellschaft (Dlg) maisisilo kuivainesisalduse analüüsitehnoloogia, mille kõrvalekalle oli vaid 0,67% kuni 1,85%. Meie kaliibrimisi on sellest peale täiustatud, lisades iga aastaga rohkem näidiseid rohkematest saagi- ja lägatüüpidest, sortidest/söödast ja piirkondadest.

Uus HarvestLab 3000 riistvara peegeldab nüüdisaegset tehnoloogiat ja tugineb miljonitel tundidele põllupealsel praktikal. Andur võib arvestada 12% laiema lainepikkusega spektrit täiendavaks täpsuseks ja annab üle 4 000 mõõtmispunkti sekundis. See võrdub enamasti umbes 1 miljoni mõõtmisega koorma kohta. See annab teile jooksvalt mitte ainult ühe juhusliku valimiväärtuse, vaid ka statistiliselt usaldusväärsed andmed. Täielikult on kõrvaldatud vead, mis esinevad proovide käsitsi võtmise ajal, näiteks kokkupuude hapniku või kuumaga proovi jõudmiseni järgmisse laborisse. Lõpuks kuvatakse kõik andmed ja dokumenteeritakse reaalajas kohapõhiselt. See võimaldab juhtidel seadeid kohandada ja masina automaatset optimeerimist ikka veel põllul olles, selle asemel, et mitu päeva laboritulemusi oodata.

Silokombain

Silokombain

Saagi niiskus võib ühel põllul erineda kuni 20%, vajades erinevat niitmispikkust, et tagada ideaalne silo tihendamine ilma hapniku juurdepääsuta. John Deere’i silokombainile paigaldatud HarvestLab 3000 võimaldab automaatset hekslipikkuse reguleerimist, sõltuvalt kuivaine sisaldusest. Automaatsed silo inokulandi määra reguleerimised aitavad optimeerida kääritamist ja säästa teile kuni 10% silo lisanditest.

Lisaks kuivainele saate väga täpsed reaalajas näidud toorvalgu, tärklisetoorkiu, NDF-i, ADF-i, suhkru ja toortuha kohta. See võimaldab teil esitada arve või osta koristatud saaki kvaliteedi, mitte koguse alusel. Vaadates ja võrreldes kõiki kohaspetsiifilisi dokumenteerimisandmeid John Deere’i töökeskuses, võite teha faktipõhiseid otsuseid nt sortide valiku ja põllukultuuride eest hoolitsemise osas. Väljaspool hooaega saate professionaalselt valmistuda veelgi edukamaks järgmiseks hooajaks.

 • Niitmise reguleerimise automaatne pikkus, kuivainesisalduse alusel parema puistetiheduse ja silo kvaliteedi jaoks
 • Kääritamise optimeerimiseks reguleerige täpselt silo inokulandi doseerimist
 • Tehke järgmiseks saagihooajaks teadlikke otsuseid põllukultuuride valiku kohta
 • Koostise teavet saab printida otse kabiinis

Manure Sensing – orgaanilise toitaine nutikas jaotamine:

Manure Sensing – orgaanilise toitaine nutikas jaotamine:

Sõnnik on toitaineterikas orgaaniline väetis. Kuid siiani jättis looduslik varieeruvus ja kiire settimine sõnnikuga väetamise edu juhuse hooleks. John Deere’i sõnnikuanduriga on teil ainulaadne eelis: saate annustada N, P, K täpselt toitainete lõppkoguse ja kg/ha piirtaseme järgi ning kasutada isegi kohaspetsiifilisi retseptide kaarte.

John Deere’i sõnnikuandur analüüsib koostisaineid mitte ainult täitmise, ka annustamise ajal hetk enne seda, kui toitained maapinnale jõuavad. Hindamatu eelis teiste süsteemide ees, kuna looduslikke toitaineerinevusi ja transportimisel toimuvat settimist arvestatakse ja kompenseeritakse automaatse reaalajas kiiruse ja/või pealevoolumäära reguleerimisega. Lisaks saab John Deere’i sõnnikuanduri andmed saata juhtmevabalt John Deere’i töökeskusesse edasiseks töötlemiseks.

 • Rakendage toitainete kulumäära 0,75 € kuni 1,50 € m³ kohta, vähendades kulusid mineraalväetisele.
 • Vältige lamandunud vilja ja saavutage ühtlasem viljakasv
 • Maksimeerige saagikust ja kvaliteeti, pidades kinni seaduslikest piirangutest
 • Ühildub enamiku lägapaakide ja voolikupoolide süsteemidega

Mobiilne labor – enam ei pea laboritulemusi ootama

Mobiilne labor – enam ei pea laboritulemusi ootama

HarvestLab 3000 saab kasutada ka laboriseadmena hoiukohas või kontoris, kus sellest on kasu aastaringselt. Sõiduki pistikupesaga ühendamine hoiab teid täielikult liikuvana ja pakub kohest teavet kõikjal, kus te olete. Reaalajas tulemused aitavad teil tagada nõuetekohase juhtimise, täpse söötmise ja kariloomade tervise. Tulemusena saad kokku hoida mittevajalike lisandite arvelt, saavutades suurema lihakarja, piimakarja ja biogaasi tootlikkuse ning lõppkokkuvõttes suurema ettevõtte kasumlikkuse.

Meie uus veebiliides pakub samm-sammult juhiseid ja illustreerib neid, aidates teil õigeid valikuid teha.

 • Pidev koostisosade hindamine põllumajandustootjate, biogaasitehaste operaatorite ja söötmisspetsialistide jaoks
 • Reaalajas söödakvaliteedi tuvastamine
 • Lihtne talvise söötmise planeerimine
 • Uus kasutajasõbralik veebiliides